0 oy
747 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Günaydın mutlu huzurlu bereketli sağlıklı günler dilerim hanımlar.  Dün sizede sormuştum. Özel bölgede kist diye   bugün gittim kıl kökü iltihabı olmuş.     Doktor gelmişken. Bebeğe de bakalım dedi.  2 kere normal baktı kalp atışı yoktu. 

2 kere alttan buayne etti yok ağlaya ağlaya kalktım giyindim. Tam kapıdan çıkıyordum gel bidaha bakalım dedi. Ağla ya ağlayarak yine soyundum ve kalp atışı ni duyduk. Kesenin biri yok olmuş

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
İkiz miydi? 
tarafından
Evet cnm ama daha net değil di. Şuan tek kese
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim sagliklica kucagina almayi nasip etsin
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Aaa ikiz miydi. Hayırlısı olsun. Annem 4 kere düşük yaptı. O zaman doktor demişti ki ' anne karnında hastalıklı gen taşıyan bebeği evren birşekilde düşürür anneye zararı olmasın diye eritir, yani kese olulacaksa o oluşmaz oluşmuşsa kanama halinde düşürtür vs'.. Hayırlısı olsun. 
tarafından
İki kese gözüktü ama birinde Bebek var kalp atışı var ama diğerinde yoktu bu hafta kesenin biri yok olmuş
tarafından
Oluşmamış demekki
(2,443 puan) tarafından
Benim ablam da bi kez düşük yaptı. Dediğiniz gibi bebekte eğer bi sıkıntı varsa kendi kendini imha eder demişti doktor. Sağlıklı bi sekilde alirsiniz insallah kucaginiza
tarafından
Aynen Rabbimin büyük lütfu işte. Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Rabbim bu çektiklerinin mükâfatını versin inşallah canım ya sağlıcakla al bebeğini kucagina
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ayy okudum nasıl.uzuldum neyseki sonu güzel olmuş
tarafından
Evet cnm. Çok şükür.   Son dkk doktor bir daha bakalım demeseydi kürtaj yapacakkti
0 oy
tarafından
Benimde bi tanede kalp atisi yoktu  hayirlisi buymus demek 2 taneye nasil bakardim bilmiyorum o zaman da uzulmustum birinde kalp atisi yoktu diye saglikla kucagina alirsin insallah nasibinde varsa hic bisey olmaz korkma tehlikeli bi gebelik gecirdim  ama cok sukur suan yanimda ❤️
tarafından
Çok şükür cnm. Ben çok istiyordum. Bakardım kendime ve en çok eşime güvenim tam. Yardım ederdi
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Miniktir daha ondandır stres yapma üzülme 
tarafından
8 haftalık olduk çok şükür cnm son dakika tekrar bakmasaydi. Kürtaj yapacakkti.
0 oy
tarafından
Ay onunla geçmiş olsun canım ya kilon var mı? Bende kilomunum benimde bebekleri görmek kalbini duymak zor oluyor üstüne bide tahmin ters bende duyana kadar akla karayı seçiyorum rabbim acılarını göstermesin ya
tarafından
Amin inşallah canım. 6 haftada kalp atışıni rahat duyduk biz şuan 8 haftalık
0 oy
tarafından
Herşeyin hayırlısı cnm Rabb'im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Cnm bnm 
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(879 puan) tarafından
Sağ salim kucagin alırsın inşallah canım 
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Başını okurken yüreğim ağzıma geldi qglayacaktim nerdeyse sonunda öyle bir rahatladim mi senin hissettiklerini düşünemiyorum :( ❤️ çok şükür kuzummm çok şükür 
tarafından
Binlerce kez şükürler olsun cnm bı an nevrim döndü sinirlerim bozuldu
0 oy
(7,224 puan) tarafından

Bu dediğini ben doğuma yakın nst de yaşamıştım ağlamaktan içim çıkmıştı aklım bedenimi terkedeckti çok zor bir şey rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..  

tarafından
0 oy
(27,530 puan) tarafından

Öyle hemen kürtaj yapması doğru değil ki 

Kan tahlili yapar tekrar tekrar USG ye almasi lazım

Yani iki defa bakmayla olmaz 

Ayrıca daha çok küçük sakin ol. Stres yapma

tarafından
Cnm. Zaten. Tekrar bakmasaydi  baksa doktora gidicektim cnm.
(27,530 puan) tarafından
Evet Allah korusun öyle birşey olsa dahi tek doktorla kalma
0 oy
tarafından
İnşallah sağ salim kucağına alırsın bebeğini 
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Allahim bu nasil doktor ***** mi ya emin olmadan bunu sana nasil yapar baska doktora gitmeni tavsiye ederim canm gobekten kalp atislari dinlendimi 
tarafından
Öyle yapicam canım
tarafından
Alttan buayne ile duydum
0 oy
(10,608 puan) tarafından
Şu uygulamada sanırım bi senin bebeğini bekliyorum ben heyecanla. Sağlıkla al kucağına canım
tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah sende neler çektin bacım:( Rabb im yüzünü güldürsün insallah
tarafından

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 533 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 421 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 851 göst.
7 Haziran 2019 Diğer kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu