0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (880 puan) tarafından
İyi Geceler herkese. Yarın can içim Oğlumun Doğum günü aslında bizim hikayemizin başı pek hoş başlamadı. Oğluma kavuşacağım için çok heyecanlıydım doğum gerçekleşti koynuma koydular o an anne olmustum hemen ameliyat bitse de oda da oğluma kavuşsam diye beklerken odaya çıktım solunumu hızlıymış yoğun bakımda almışlar o kadar zordur ki bunu sadece yaşayan anlayabilirdi galiba. Tam 15 gün o yoğun bakım odasının kapısına gittim göstermiyorlardı pandemi nedeniyle yasaktı sadece fotoğraflarını görüyordum o minik ellerini ayaklarını dele dele mosmor etmişlerdi. Oğlum içimde yoktu ama evimde de yoktu 15 gün bir asır gibiydi nihayet 16. Gün kavuştum tam herşey bitti derken kalıcı bir hasar meydana gelmiş Karaciğerinde o an ben yine öldüm nasıl olurdu bu en acısı da bunun iyilestirici bir tedavisi yokmuş sürekli takip gerektiren ilerde ameliyat ile anlık müdahaleler edilebilen bir hastalık. Çok şükür fiziksel bedensel gelişiminde bir sıkıntı yok. Öyle tatlı ki bir görseniz:) hastaneler evimiz oldu ama olsun oğlumun canı içinde olduktan sonra Allah belki bir mucize gösterir okuyan herkesten tek istediğim bi ufak dua oğlum sağlığına kavuşsun sağlıklı uzun ömrü olsun yeter 

7 Cevaplar

0 oy
(6,364 puan) tarafından
Rabbim saglık sıhhat versin canm bir ömğr beraber olun 
(880 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah. Allah kimseyi evladıyla sınamasin size bağışlasın canım 
(880 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Rabbim evladının acısını göstermesin inşallah sana bagislasin canım 
(880 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Rabbim sağlık sıhhat versin yavruna tüm yavrularimiza canm 
(880 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Allah sana bağışlasın kuzu nice yaşları olsun 
(880 puan) tarafından
Teşekkür ederim Amin
0 oy
tarafından
Oyyy Rabbim yavrularımızı korusun bizlere bağışlasın inşallah hayırlı uzun ömürleri olsun inşallah 
(880 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Rabbim hic bir anneye evlat acisi yasatmasin rabbim şafi ismiyle şifasini versin insallah biran önce iylesir iyiki dogmus bebisin nice yillari olsun 
(880 puan) tarafından
İnşallah inşallah Amin çok teşekkür ederiz

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 533 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 747 göst.
31 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 147 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (92 puan) tarafından soruldu