0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından
kapalı
Eşimle 8 aylık evliyiz 29 haftalık hamileyim bana  fazla ilgi gosteremiyor ama beni çok seviyor eşimin yüzünü topu topuna 4 saat görüyorum 2 saati babasıgilde  diyer türlü 2 saat kendi evimizde sonrada uyuyoruz hamilelikten dolayı çok mu abartıyorum acaba diye düşüyorum hep ağlıyorum üzülüyorum  ne yapmalıyım 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı konuyu  özetleyecek şekilde olmalıdır

3 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Al karsina konus, hergun hergun babasini gormek zorundami? Ben seni cok ozluyorum, sarilip benimle ilgilenmeninistiuorum, neden bizimle daha fazla vakit gecirmiyorsun falan de
(233 puan) tarafından
Babasigile çok düşkün ben 20 yaşındayım o 32 yaşında benim ilgiye muhtaç olduğum zamanlar bide değil mi kac kez konuştum ama düzelmedi
(6,978 puan) tarafından
Ah ah ne deyimki ben bunlara...sende git yaninda
(233 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim birazda olsa rahatladım ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız haline şükret kocamı 5 aydır görmüyorum hasret kaldık birbirimize ya akşamda konuşurken özledim gelemiyorum dedi üzüldüm :/ bazı erkekler yanlarında eşleri olduğu halde kıymetini bilmiyor 
(233 puan) tarafından
Kesinlikle ya şuan bile arkasını donmus uyuyor horul horul yarın tatil dimi  ilgi gostereyim  yok ama uykusu çok önemli  rabbim yardımcın olsun canım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eeee neden evlenmiş eşin o zaman?Ayriyeten beni yanlış anlama ama 12yas çok fazla bir yaz sen şuan en çılgın yaşındasın gezmek,eğlenme vs vs bir şeyler yapmak istiyorsun ama eşin sana ayak uyduracak yaşta değil istese ayak uydurur ama dediğim gibi 20yasindakiyle 32yasindakinin düşünceleri,istekleri,hayata bakış açısı aynı degil
(6,203 puan) tarafından
Ne demek rica ederim sen bebeğine odaklan sadece
(233 puan) tarafından
Gerekirse artık öyle yapicam canım
tarafından
M1e2l3e4k5 ikimizin hayatı hemen hemen aynı gibi benim eşim 31yasinda ve ben 19 ve oda beni hiç anlamıyor tamam ailesiyle alt üst degiliz ama sık sık köye gideriz her hafta sonu ve artık boşanmaya karar verdik o yine şuan ailesiyle bende kendi ailemleyim bence bunu al karşına konuş ailesinide çünkü sonra olan sana olur
(233 puan) tarafından
Kaç kez yaptım daha o anlamıyor yatağından kalktım ruhu bile duymadi  sabahtan beri sadece dediği dünden beri çok halsizim bende bir şey var sanki
tarafından
Aman öyle olacaksa mümkünse hiç olmasınlar hayatimizda canım simdi böyleyse kimbilir ilerde nasıl olur

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 266 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayaller (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 459 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde hayallhanem (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 175 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Mihrenur77 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 591 göst.
7 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hemdemm (100 puan) tarafından soruldu

381,725 soru

11,428,033 cevap

34,988 kullanıcı

...