0 oy
1,458 göst.
Aile kategorisinde (868 puan) tarafından
Kızlar bu olaya neredeyse 1 hafta olacak ve biraz uzun 

Eşimin akrabası bir abi bizi aradı tatlı yapmış hanım gelin yiyelim diye bir kaç kişiyi daha çağırmışlar tamam dedik gidelim. Eşim tlf kapattıktan sonra konuştum biraz laf lafı açtı işte dediki gidip gelmek birşey değil ama çok açık giyiniyorlar bakmamak için uğraşıp duruyorum gidince dedi . Bu lafın üzerine kıskançlık damarlarım kabardı benim sen milletimi bakıyorsun diye usun süre tartıştık. Ve gittik oraya mecbur çünkü tamam dedik geri arayıp gelmiyoruz diyebileceğimiz birileri değiller. İşte ben dedim senin gözün dışarıdaymış meğer benimki beğenmiyorsun da millete bakıyorsun diye. Oda sen beni neyle itham ediyorsun ben herkesin hanımınamı bakıyorum dedi. 1 haftadır analiz berbat herseferinde suratına vuruyorum bu lafı oda sacmalama deyip konuyu kapatmaya çalışıyor kafayı yiyeceğim benmi abartıyorum ya çok ağırıma gidiyor dayanamıyorum soğudum ondan bana bakmasina biye dayanamıyorum acaba başkalarına mi bakıyor diye düşünüp duruyorum. Normalde bana çok düşkündür ama böyle demesi içime bir kurt düşürdü ve o kurt gün geçtikçe büyüyor ne yapmam lazım bilmiyorum bana bir yol gösterin abartıyorsam abartıyorsun deyin 

39 Cevaplar

+4 oy
(8,081 puan) tarafından
Ben kiskanclik etmezdim sadece eşimin zihniyeti başkasının eşine bakacak kadar ise tiksinirdim.
(6,203 puan) tarafından
Postu bı sen anlamissin
(868 puan) tarafından
Ya bende anlamıyorum kıskançlık mi tiksindimmi diye normalde kimseye baktığını görmedim her zaman beraberiz annesinin yanına bile bensiz gitmez düşündükçe yoruluyorum
(17,862 puan) tarafından
Aynen valla
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Abartmissin kesinlikle 
(868 puan) tarafından
Bilemiyorum canım ama bana baktıkça diyorum acaba bende onlarımı arıyor diye
+3 oy
(1,908 puan) tarafından
Kız adamın içinde pislik olsa dermi sana hiç dışarda illaki bakıyorum tabi biz kadinligimizla bakıyoruz valla erkekler niye bakmasın takma kafana adam biseyelr yapsa söylemezdi bunu sana can atardı oraya gitmek icin
(868 puan) tarafından
Doğru diyorsun ama bunu duymak beni yıprattı sanırım
(1,908 puan) tarafından
Kıskansın belki ama içini ferah tut
+3 oy
tarafından
Bir hafta önce virüs yokmuydu virüs bı korona bı bizemi yasak ya 
(4,507 puan) tarafından
beklediğim yorum +++!!
tarafından
Anlamıyorum ben böle bencil insanları oturup kalkma derdindeler ya
+1 oy
tarafından
Bende abartirdim ama sonuçta kendisi itiraf etmiş arayıp bahane bulabilirdiniz bence insanız sonuçta mümkün olduğunca da gitmemeye çalışırsınız
(868 puan) tarafından
Artık gitmiycez  ama evet dedikten sonra geri arayıp gelmiyoruz demek uygun olmazki
tarafından
Olmaz ama ben kıskançlığın dam düşünmezdim :))
+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Belkide eşin rahatsızlığını dile getirmiştir  ve birdahaki aramada senin gitmemmek için bahane üretmeni istemiştir neden kandini  şişirip kafanda kurmaya ayarlıyorsun ki
(868 puan) tarafından
Oda diyor kafanda kuruyorsun diye ama durduramıyorum kendimi düşandükçe sinirleniyorum
(5,311 puan) tarafından
Şunu unutma herşey senin elinde sen isyersen zihnindeki herşeyi durdura bilirsin şeytan  vesvese verir sen o vesveseyi bırak evde huzur ara aksiyon değil kuxum
(868 puan) tarafından
Haklısın canım
+1 oy
(2,443 puan) tarafından
Abartmışsın hem de çok
+1 oy
(678 puan) tarafından
Sadece eşin herkesin içinde tuttuğu birseyi sana söylemiş eğer dediği gibi çok açık giyibiyorlarsa illa insanin gözü çarpar ama bunu her erkek içinde tutar o sana söylemiş boşuna içine kurt düşürmüş bence oyuzden çok takma unut  daha fazlada açma konuyu 
(868 puan) tarafından
1 hafta oldu unutamıyorum her gün bunun için tartışıyoruz ama artı kapatmam lazım sanırım
+1 oy
(64 puan) tarafından
Ben kendimi sorgulardım önce acaba gay vs yada renkli değişik benim görselim dışı giyinen insanlara bakıyormuyum diye cevabım evetse bakmaktan çocuk olmaz bence bunu sana söylemesine izin ver çünkü tepki verirsen daha başka birşeyde asla anlatamıyacaktır tabiki bunu onaylamıyorum ona bunu yapıcaksa bundan uzak kalmamızı birdaha girmememizi o ortama söylerdim oda onaylarsa mutlu olurdum keza sen abartıyorsun ne var gidelim vs vs derse şuanki tepkini gösterirdiö
(868 puan) tarafından
Yok aksine artık gitmeyiz diyor ama akraba olduğumuz için hiç görmeme şansımızda yok
(64 puan) tarafından
O zaman bak ne mutlu sana içini ferah tut fazla Naz aşık usandırır bırak seninle paylaşabilsin herşeyi gizlese daha kötü olurdu emin ol illahaki görürsün görüşürsün yani emin ol bi onlar değil açık kapıdan çıkınca çok var sen Korkma yapıcak olan söylemeden yapar
(868 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım çok saol
+1 oy
(7,206 puan) tarafından
Başkasının eşine bakacak kadar ise tiksinirdim diye yazılmış ama acaba acan kadın ne için açıyor ? Bakilmasindan hoşnut ki açıyor . Kocan bakmaktan hoşnut değil ki dile getiriyor. Başka zihniyette olsa giderim gözüm gönlüm açılır derdi kendi kendine ama içinde kötülük olan insan bunu dile getirmez  . G.tlerini goguslerini milletin gözüne sokup zorla günaha sokuyorlar insanları . Ben bile yolda bakıyorum valla gözden kaybolana kadar . Erkeklerin bakmasını asla normal görmüyorum ama o zemini kadınlar kendi elleri ile sağlıyor ... 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Sen acik giyindiklerini fark etmiyor muydun? Yani eşinden önce senin tepkini koyman lazımdı gidip gelmeme hususunda
(4,994 puan) tarafından
Sen esine guvendigin için boşluğa düşmüşsün şuan o laftan sonra. Demekki gozu kayıyor Sen mesafeni surdur esinle
(868 puan) tarafından
Bundan sonra gitmeyeceğiz  ama bu şekildemi demesi lazımdı
tarafından
Valla bilemedim erkekler düz konuşuyo nasıl anlatayım da yanlış anlamasn düşüncesi yokk belkide anlarsn diye öyle demiştr
(868 puan) tarafından
Belkide canım
(4,994 puan) tarafından
Soyleme sekli yanlış tabiki guzel bir dille anlatırdı senide kırmazdi ama erkekler duz mantik
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım sen usteledikce karşıdaki kendini daha çok önemser. Sen önce kendine deger ver ve güven.. Aldatan aldanır demişler.
(868 puan) tarafından
Ya ben güzel bir insan değilim ama  fiziğim iyi sayılır sanırım kendimi beğenmediğim için bu kadar çok üsteliyorum
(5,721 puan) tarafından
Başkalarında olmayıp ta sende olan birsuru özellik vardır...  Kendini küçümseme.. benim fiziğim düzgün değil başkasına göre güzel de değilimdir ama başkasının ne düşündüğü de önemli değil.. Eşin baskari için rahatsızlığını dile getirmiş olabilir senin giyiminle kiyasladiysa. Bende bı ortama gittiğimizde bayan olduğum halde aşırı açık biri olduğunda rahatsız olabilirim kapalı olduğum için..  Ama sende öyle diyerek olmayacak şeyi bile kafasına sokuyosun adamın
(868 puan) tarafından
Evet doğru sanırım daha çok aklına düşürüyorum
(5,721 puan) tarafından
Bence ılımlı ol öyle deyince yanlış anladim deyip kapat konuyu. Ama yine gözüne çarpan aklına takılan birşey olursa bida peşini bırakma olayın derim ben..
(868 puan) tarafından
Tamam canım saol önerin için
0 oy
(617 puan) tarafından
Inşallah düşündüğü gibi değildir canım yinede uzatma bence şimdilik 
0 oy
(514 puan) tarafından
Aciga herkes bakiyorki bacim :) minj etekli bi kiz gorsek eminim ki erkeklerden once kadinlar bakar erkekler duz mantiktir bizim gibi degiller at niyet yok bence esinin:) 
(868 puan) tarafından
Biliyorum ama bunu duymak zoruma gitti unutamıyorum
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Eşinin hoşuna gitse dile getirmezdi bence, oda rahatsız olmuş ki söylemiş, fazla abartma sürekli yüzüne vurmak aksine aranızı daha çok bozar
(868 puan) tarafından
1 hafta oldu unutamıyorum her gün bunun için tartışıyoruz ama artı kapatmam lazım sanırım haklısın huzur kalmadı evde
(2,078 puan) tarafından
Uzatma canım eşin rahatsızlığını dile getirmiş, dememiş off o nasıl kıyafetti öyle gördün mü vb dese kızmanda haklısın :))
(868 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(148 puan) tarafından
Cidden bu mudur yani adam kötü niyetli bakıyor olsa bundan hoşlanıyo olsa sana demez daha işine gelir ben bile kadın halimle açık giyinen birini gördüğümde bakıyorum yani birazcık güvenin şu kocalarınza
(868 puan) tarafından
Çok güveniyordum ama bu lâf la güvenim sarsıldı güvenmesem o ortama girmezdim zaten
(148 puan) tarafından
Ben öyle güven sarsilacak kadar buyukkk birşey görmüyorum aslnda güveni boşa çıkarmayan eşinden birşey saklamaya bir eş görüyorum kıskançlık damarında tuttuysa girme bence o ortama
(868 puan) tarafından
Saol Canım haklısın
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım eşinin gözüdışarda olsa sana bu açıklamayı yapmaz , gider bir güzel de bakardı.Bence eşinde bir sıkıntı yok gittiğiniz yerdeki kadınlar usturuplu giyinmiyor
(868 puan) tarafından
Evet dikkat ekliyorlar doğru ama böyle deyince de çok kırıldım
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnce abartıyorsun cnm bazen çok açık giyinenler kadın oldugumuz halde bizm bile dikkatimizi çekiyorlar adam ne yapsın kötü bişey dememişki
0 oy
(61 puan) tarafından
Valla cnm ayni ortamda olunca ister istemez görür yani açık giyinen biriymiş ne kadar bakmak istemesede gözüne çarpar.  Kadın halimle öyle açık giyinen kişiler bnm bile hmn gözüme takılıyor.  Snn esine diyeceğin tek şey madem gördün açık giyindigini bidaha onun bulunduğu ortama girmemeye çalış.  Çağırıyorlarsa bi bahane bulup gitmesin evlerine . Bidaha da bana bu şekilde saçma sapan laflar söyleyip bnm aklımı bulandirma de . Sonrada unutmaya çalış.  Kafanı dağıt.  Yoksa kafanda kurup sürekli sinirlenirsin esinle tartışırsin aranız bozulur . Gerek yok . Ayni şeyi tekrarlarsa o zamn susma ama şimdilik rafa kaldir unutmaya çalış 
(868 puan) tarafından
Haklısın bundan sonra gitmem diye kendisi dedi zaten ama unutamıyorum unutmaya çalışacağım artık mecbur
0 oy
(954 puan) tarafından
Bence esin zaten rahatsız olduğunu dile getirmiş sonuçta aynı masada oturuyorsunuz ve ister istemez göze batar rahatsız olur ve akraba bi de sen yanlış algilamissin ve eşini de boşa suclamissin esin de utandığı için kapatıyor konuyu sürekli
(868 puan) tarafından
Huzurumuzu bozma bunun için diyor sürekli ama bende unutamıyorum işte kimseye bakışta göz koyacak biri değil hatta kendisi sakınır haram diye ama işte böyle deyince tüm güvenim sarsıldı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 215 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 141 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (764 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 218 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,415 cevap

34,941 kullanıcı