0 oy
360 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
Nasıl besleniyorsunuz

11 Cevaplar

0 oy
(1,438 puan) tarafından
Ben en cok vegan olan varmi diye merak ediyorumm
-Reklam-
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Vejetaryan değilimde yumurta süt yoğurt hiç tüketmiyorum onların yerine kalsiyum olmak üzere vitaminler kullaniyorum
tarafından
Kalsiyum nereden karsiliyorsun proteini özellikle
(1,755 puan) tarafından
Ilaçlar ile dedim ya tüketemiyorum direk olarak. Veya kek falan yapıp içerisine ekliyorum tadı gelmiyor yiyorum anca o şekilde
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Vejetaryan degilim ama asla balık yemem hayatım boyunca hiç yememişimdir
(13,099 puan) tarafından
Kayınvalidem de hic yememiş:)
(1,451 puan) tarafından
Evde balık oldugu gün bn tabçvuk yerdim bekarken evlendikten sonra eşimde yemiyor hiç balık yemiyoruz evde
0 oy
tarafından
Beeeeeen varım et hariç hersey yerim :D
(7,791 puan) tarafından
Çok merak ettim tavuk eti yada pide yiyon mu genelde çevremde et yemeyenler İskender pide ve yiyo da :D
tarafından
Yok kesinliklr yiyemiyorum et tavuk iskender pide balik asla yani :( hemen istifar ederim tikisiniyorum yani
(7,791 puan) tarafından
Sen hakiki vejeteryansin o zmn :)
tarafından
Aynen :D
0 oy
(476 puan) tarafından
Ben değilim ama annem var. Vegan değil ama vejeteryan. Hiç bir ****** etini yemiyor. Bu zaman da hiç bir hayvanın ne sağlıklı bir yetiştirmesinin olduğunu ne de dinimize uygun kesilmediğini öğrenmiş araştırmalarından o yüzden hiç bir markadan hiç bir yerden ****** etinin hiç bir türevini yemez sadece sebze bakliyat tüketiyor. Yumurta sut falan tüketiyor.
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Sevda gelsın onun eşi vejetaryen 
0 oy
(4,716 puan) tarafından
Vegan ne oluyor 
(7,791 puan) tarafından
H.ayvan etini de h.ayvansal ürünlerinde hiç birini tuketmezler peynir yoğurt yumurta süt vs vs
(4,716 puan) tarafından
Ooooo Allah öylelerine yardım etsin insallah yaa
(7,791 puan) tarafından
Hastalık olarak olanı varsa bilemem ama çoğu kendi istegiyle vegan oluyo hayvanlara zarar gibi şey ediyolar sanirim
(4,716 puan) tarafından
Aaaa vala hiç bilmiyom tamam vejeteryan rt yemez ama bunu bilmiyordum Allah yardımcıları da olsun
0 oy
tarafından

Vegandım tedavi gördüm 2013 senesinde. O zamanlar veganlık popoler bilindik birşey değildi yaygın da değildi et süt yumurta kısaca hayvansal hiç bir gıdayı tuketemiyor kusuyordum 14 yaşına kadar barbunya bezelye taze fasulye çay pilav bulgur domates çorbası yerdim hep  dondurma bile yemezdim süt kokardı 2 sene tedavi gördüm çok şükür şimdi hepsini yiyorum herkes anneme bu çocuk ölür vitaminsizlikten hastaneye düşer gelişmez bu çocuk diyordu 1.86 boyunda dana gibi birşeyim şu an sütün boy uzatmadığının kanıtı benim :)

(4,716 puan) tarafından
Kız ben böyle birleri ilkez duydum miden mi bulanıyor du
(7,791 puan) tarafından
Benim kocam da sebze yemiyo bende ona mı ilaç icirsem :D işe yarar mı ki bı yemek yapsam ne pırasa yer ne yeşil fasulye ne bamya ne patlıcan...
(4,716 puan) tarafından
Hahahah kız oda başka bir hastalık galiba
(7,791 puan) tarafından
İnan öyle netcem bilmem bu adami
(4,716 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun insallah yaa
0 oy
(119,463 puan) tarafından
Benim kocam vejetaries
tarafından
Sevda kocana neler yediriyorsun
Sebzelerin her cesitini
tarafından
Protein kalsiyum için cnm ne yiyor?bn de şuan öyle takılıyorum kızımin süt alerjisi var
Valla hollandafa bi dr var baci saracoglu gibi ona gidiyo arada bi iste bitkisel takviyeler kurler falan
0 oy
(1,472 puan) tarafından

Oğlum yüzünden 5 ay vegan gezdim çok zor valla bazen ağlayasım geliyordu çünkü süt ürünlerine çok düşkünüm alerjisi geçti de çok şükür gömüyorum şimdi hepsini :D

tarafından
Bnm kızım da alerjisi vegan yiyorum şuan .protein kalsiyum nasıl takviye ettin cnm
(1,472 puan) tarafından
Kalsiyum ilacı kullandım kırmızı et balık tavuk çok tükettim çok şükür atlattık canım şimdi acısını çıkarıyorm :)
0 oy
tarafından
Ben vejeteryanim eti hiç ama hiç yemem 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 168 göst.
8 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Meryemm (803 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 462 göst.
0 oy
4 cevap 180 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 295 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyalar (1,131 puan) tarafından soruldu

381,073 soru

11,408,503 cevap

34,945 kullanıcı

...