0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (2,364 puan) tarafından
Kızlar kac yasına kadar salladınız  23aylık kızım  işe baslaynca zor olacak diger kızımda 4aylık nasıl bi yöntem izlemeliyim babannesi yada anneannesi bakacak beosoge koysalar kendı lendıne uyusa onparda benım yatagımamı yatmak zorunda kalacaklar annem yatmazda kaynanam tiksinmez oyle bende hpslanmam bide 5ay snra işe baslovam tuvalet egitğminebaslasammı siz neler yaptınız

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
18 aylğz oğlum bnmle gelir tuvalete umarım erken öğrenir ya
(102 puan) tarafından
Benim kizda 19 aylik benimle geliyor bez de takmak istemiyor ama daha soyleyemiyor ki...
tarafından
Ya şuan zaten öğrenmesi zor daha var ama iyi keşfediyor :D hahahah
-Reklam-
0 oy
tarafından
23 aylık oğlum henüz çok küçük tuvalet eğitimi için yaza doğru ancak daha aklı erer uykuya gelince sallanmadan asla uyumuyor 
(2,364 puan) tarafından
Küçük mü 24 aydan itibaren naslayın diolar ya
0 oy
tarafından
Uyku eğitimi ver canım ben geçen kayinvalidemlere gittim saati gelince yer yatağı yaptm kendi uyudu alstiktqn sonra kendi uyur bir süre sonra
(2,364 puan) tarafından
Ya bende dıyorum ne zamana kadar sallancal kı bpyle gecmez yanı yer yatagı mı yapsam besıkleri var ama nasl verıceö uyku egitimi ? Sen verdnmı
0 oy
tarafından
Sallanmaya alışıksa biraz zor bırakır tuvalet eğitimi içinde çocuğa göre değişir bi dene bakalım sen anlarsın erken olup olmadığını ilk oğlumu 22 aylıkken öğrettim ama ikinci oğlum biraz geç öğrendi 
(2,364 puan) tarafından
Kaynanam saolsun alıştırdı gıcık kadın 12aylıktan itibaren sallanıyor cok zor egitim bisey ogretmesı kendimden gectim kızım 4aylık bıraz ılgı azaldı ıse baslamadanda 2cocuga bakmak zor olmasın die biraz düzeme koyuyum dıorm yarın tuvalete tutmaya baslıcaö
0 oy
(184 puan) tarafından
Cnm tuvalete basla artık yaşı gelmiş
(2,364 puan) tarafından
Dmi cnm suabtta 2yas olacak ozmn mı baslarsam diorm bıde yaavstn ıse baslamadn düzene koyuyum diyorm bakana zor olmasın die
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Benim oğlum 2o aylık Nisan Mayıs gibi düşünüyorum tuvalet eğitimi vermeye bakalım çabuk alışsalar bari
(2,364 puan) tarafından
Benmkının yasınada 1ay var DHA oyuzden smdoden baslasam mı dıorm ıns ogrenırler hemen ya cok zor surec
(10,411 puan) tarafından
1 yaşına mı 1 ay var
Yok canım srninki daha çok küçük yazık bebişlere
Ben 2 oğlumu 2 buçuk yaşında alıştırdim ilk oğlum 1. Haftada alışirken  
2. Oğlum 4 ayda anca alıştı
Bakalım bu paşam nasıl olacak
0 oy
(2,064 puan) tarafından

20 aylıkken başladık çok güzel öğrenmişti söylüyordu şuan 24 aylık ama 1 2 haftadır inatla yerlere yapıyor hiç söylemiyor başa döndük yani çok zorlu Bi süreç Allah yardımcımız olsun ;) masal okuyarak uyutabilirsin 

0 oy
(48,626 puan) tarafından
kizim erken konustu ama tuvalet konusunda korktu 23 aylikken denedim bilmesine ragmen soylemedi bende ustelemedim birazda isime geldi. sen basla tuvalet egitimine uyku icin bisey diyemicem canim
(2,364 puan) tarafından
Neler konusuyor kızın suan kac aylık cnm benmkide erken konustu ama sonrasında dogum yaptım ılgı azaldı kaldı oyle uykuyu nasl yapıosun cnm .. 23aylık erken degl dmi bı denıcm bende ıse baslayana kadar ogretmm düzene koymam lazım
(48,626 puan) tarafından
canim benimki simdi 27.5 aylık cok konusuyo masallah az önce esim soyleniyodu anali kizli hic susmadiniz diye☺️☺️☺️ tuvalet icin denemen lazim ben baktim kizim hazir degil bende hazir degildim yazdi annemlwre piknige falan gittik basladigimda olmadi simdide bizim yerler soguk hava isininca halıları kaldirip tekrar denicem insallah alisir. simdi kaka yapınca yaptim diye söylüyordu artik soylemiyo. uyku konusunda yardimci olamicam bizim uyku problemimiz var sallanmaktan sinir oluyo onceden emerek uyuyodu şimdi yanima yatırıyorum konuşa konusa done done zorla uyuyo

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 177 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,190 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 444 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 807 göst.