0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (765 puan) tarafından
Kizlar çok kiloluyum 90 falan zayiflayamiyorum ve hemen pes ediyorum aban yardım edecek olan varmı nasıl daha hızlı zayiflayabilirim etkili bı yontem varmıve pes etmemem laxim nasıl yapicam kocam bile artık benden soğudu yardım edin lutfen

7 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sknti etme kuzum ya kiloluda olsan zayıfta olsan dertle etme şahsen ben seviyom kilolu insanları:)
tarafından
Bende kiloluyu. Beninde seviyon mu :D
(22,070 puan) tarafından
Evet cok seviyom :D
(765 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ama yaşım daha 19
-Reklam-
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Karnına hep streç sar her gün plank yap vé yemene dikkat et hafif bir tokluk hissettiğin An yemek yemeyi bırak bolca çorba iç 
(765 puan) tarafından
Kahvaltıda reçel falan yiyomusun canm bal mesela
(14,035 puan) tarafından
Canım bu anlatiklarimi annem yapıyor ben tam tersi çok zayıfım :D yiyor ama şöyle yiyor tam buğday ekmeği mi ne hangisi diyetteyken yeniyorsa ondan alıyor onunla yiyor ama çok az yiyor aksam yemekte ekmek yemez pilav makarna hafta da 1 2 kere falan yer bide çok fazla su içer
0 oy
tarafından
Son cümlende ben buz oldum 

Kocan kilon için senden soğuduysa diyecek birseyim yok. 

Önce sen kendini sev kendine saygı göster 
(765 puan) tarafından
Haklısın canım ama eşim çok zayıf ve daha çok gencim yirmi beş otuz yaşında bunun iki katı olurum heralde
tarafından
Geçen sene 3 ayda 30 kilo verdim diyetisyen kontrolunde . metobalizman hizli . Sabahları mutlaka uyanır uyanmaz 1 bardak suya 1 limon sık ic. Yesilcayin efsane faydası var ihmal etme ve en önemlisi 3 lt su . ben hiç spor yapmadım sadece diyet listeme harfi harfine uydum . beyaz ekmek asla yok . Tam tahilli bugday ekmeği
0 oy
tarafından
Bende 98 kilodan 82 kiloya düştüm halla devam ediyorum kuzum hızlı kilo verip vermemen senin metabolizmanla alaklai kararlı olman lazım 
tarafından
Yorumda gördüm kuzum bende 19 yaşındayım:)
(765 puan) tarafından
Nasıl zayifliyosun canim
tarafından
Kararlı olaman lazım kuzum beugun benim 93 günüm ve 16 kilo verdim şuan 42  beden giyorum 40 beden hafif dar geliyor boyum 174 falan
0 oy
(213 puan) tarafından
Hamilemisin emziriyomusn bilmiyorum ama ben 107 kilodan 93 e dustum 2.gebelik oncesi. ama 1.sart şu her sabh ac karna leslie yaptim evde. En gec 8 de kahvalti. Yine 1 e kadr ogle ymgi ve 7 ye kdr aksam. Ara ogun yapip yapmamak sana kalmis bnm sekerim var ara ogun mecburi. Daha sonra uygulama var kalori hesapla yediklerini. Yagdan az almaya bak. Hergun 1 saat yuruyus yap benm kucuk bbgim vardi mamasini yedirip esim ise gitmeden 6 bckda hazirlanip 7 bcga kdr yuruyus yapip geliyordum. Azmedersen olur ayrica unlu urunleri kesmelesin cunku ekmek yedigimiz zmn metoblzma yavasliyor ve kilo aliyorsun ben 17 haftlik hamileyim 95 ile basladim.gecen hafta ekmek yedim baya ve 100 kilo oldum ama ekmegi kestim suan 96 yim. Kisinin kendisini tanimasi onemli bence.yapamaycgimiz sey yok inanmalisin en basta.
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Ben bir sene hiç veremedim emziriyordum yemek yemeden süt olmuyordu..bir yaşında sütü bıraktı bende az yedim ara ara oruç tuttum verdim şükür
0 oy
tarafından

Kocan senden kilo için soğuyosa zayıflayıncada sokulmasın ne münasebet yani çocuk yap her işini gör gelsin senden soğusun 

(765 puan) tarafından
Haklısın canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 405 göst.
0 oy
8 cevap 231 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Havvanursms (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 190 göst.
0 oy
3 cevap 141 göst.