0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından

Kızlar ben çok bunaldım ya hamile kalmadan önce çalışıyordum sonra eşim istemedi çıktım ondan beri inanın kafamı dışarı çıkarmıyorum gebeliğim çook sıkıntılı geçti her doktora gittiğim de acaba bu sefer noldu diye korkarak gidiyordum eşim sürekli çalışıyor pazar günleri bile mesai yapıyor bari pazar günleri gitme evde kal diyorum yine gidiyor tamam bizim için çalışıyor ama gerçekten çok bunaldım artık cuma günü doğumum var Bi yandan korkuyorum bugün eşime gitme işe diye yalvardım resmen oda doğumda izin alamam bu sefer diye gitti :( vallahi az kaldı depresyona giricem 4 duvar arasında 

8 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Sakın ol hormonlardan hep

(3,527 puan) tarafından
Vallahi özellikle bugün geldiler bana hiçbirşey yapasım yok, kendimi yatağa gömüp saatlerce ağlayasım var
-Reklam-
0 oy
(4,546 puan) tarafından

Keşke iş olsa da benim kocam da çalışsa işte herkesin  başka bir derdi var sıkma canını eşin de sizin için uğraşıyor kendine farklı aktiviteler bul bakzaten doğuma da az kalmış fırsat bulmuşken uyu bol bol haftaya uyuycak vaktin çok olmuycak :)

(3,527 puan) tarafından
Ah canım o daha da zor Allah yardımcınız olsun kız örgü örüyorum filan ama artık hormonlardanmı neyse böyle saatlerce ağlayasım var ya
(4,546 puan) tarafından
Hormonlardandır bende 9 gün önce doğum yaptım sürekli ağlayasım var bir yandan sorunlar sıkıntılar bir yandan lohusalık ay bu tür dönemler hep bir birinden beter
(3,527 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım aynen öyle ya biri biter biri başlar
0 oy
(806 puan) tarafından

Ay canım ya doğuma da az kalmış Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin:kissing:  doğuma da az kaldığı için artık geriye sabır etmek kalıyor son zamanların olmasaydı değişik aktiviteler yap derdim hobi gibi ...

(3,527 puan) tarafından
Örgü örüyorum canım ama bana mısın demiyor patlıcam artık bi an önce doğsada bari kızım bana yoldaş olur :(
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bence mutfağa gir güzel bir kek kurabiye ya da hafif bir yemek yap bana geldikleri zaman öyle yapardım değişik bir tarif dene balkonun varsa çık balkonda ye çay yap iç güzel bir film ya da dizi aç Son günlerin bak sonra bunları hep koştur koştur yapman gerekecek :)
(3,527 puan) tarafından
Ah ne güzel anlattın ya inan mutfağa girmeye dermanım yok balkonum da yok :(
(14,032 puan) tarafından
Niye dermanın yok canım benim kalk kendine gel çık şu halden hadiiii iyice içini karartma
(3,527 puan) tarafından
Vallahi bugün ne güzel sabah erken kalktık eşimle kahvaltı yaptık eşimin işe gitme saati yaklaşınca geldiler bana
0 oy
(1,433 puan) tarafından
En azından eşinin gideceği bir işi var 
(3,527 puan) tarafından
Şükür canım
0 oy
(407 puan) tarafından
Bebeğin doğunca can sıkıntısı kalmaz canım bitmiş çok şükür eşinde haklı ne yapsın en azından doğumda yanında olması daha iyi olur
(407 puan) tarafından
Yakında kimse yokmu kayınvalide annen eltin falan biraz çıksan dışarı en azından zaman geçer
(3,527 puan) tarafından
Ailelerimiz şehir dışında maalesef tek gelin benim öbürleri bekar daha ya eşimin halası amcası var ama virüsten korkuyorum doğumda yaklaştı artık
(407 puan) tarafından
Anladım canım kendine oyalanacak birşey bul bari belki can sıkıntın geçer
(3,527 puan) tarafından
Örgü örüyorum da oda fayda etmiyor artık bana
(407 puan) tarafından
İnşallah biran önce düzelir canım rabbim yardımcın olsun
0 oy
tarafından

Eşinde belki mecburiyetten gidiyordur şimdi hamilelik hormonlarından dolayıda böyle hissediyorsun sağlıkla git doğuma hiç korkma rabbim yardımcın olur <3

(3,527 puan) tarafından
Çok sağol canım, ya oda doğumda izin vermezler diye şimdi her mesaide gitmek istiyor haklı ama bende çok bunaldım 9 aydır 4 duvar arasında
tarafından
Sende haklısın allah yardımcın olsun
0 oy
(598 puan) tarafından
Aynıyız nerdeyse bende başından beri ewdeyim annemgile gidiyodum kaynanamgile binde bir virüsten çok gidemiyorum artık ewde akşama kadar oturuyrm çok sıkıldım
(3,527 puan) tarafından
Benim onlarda şehir dışında burda eşimin amcası halası var ama dediğin gibi virüsten gidemiyorum bi yere
(598 puan) tarafından
Bi dogursaydik
(3,527 puan) tarafından
Aynen canım hayırlısı inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 790 göst.
18 Eylül 2019 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 250 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 592 göst.
17 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 406 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,699 puan) tarafından soruldu

379,908 soru

11,372,666 cevap

34,855 kullanıcı

...