0 oy
418 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

image

Ben 2 yıllık evliyim ve eşimin aile ile benim ailem kesinlikle bir biriyle düğünden itibaren ( hata düğünden dahada erken) konuşmuyorlar. 

İki tarafda çok gurur meselesi yapdi zamanında. İki tarafda inat ama eşimin ailesi dahada bir inat. Yani şöyle özetlim eşim daha cocuken dayısı buna tokat atmış kaynanam demis ki sen kim oluyorsun çocuğuma tokat atarsin ve odur budur kaynanam kardeş ile kesinlikle görüşmüyor ve hata kaynanam yılardır köyüne gitmiyor. Bu evlilik sürecinde bende kendi ailem ile kavga ettim çünkü onların bana karşı bir kaç hataları vardı ve onlar onu kabul etmemesi beni ve eşimi rahatsiz etti. Ve ister istemez bunu eşimin ailesi farkına vardı ortada bir gerginlik olduğunu. Kaynanam gelip bana dedi ki senin ailenden bir akılı varsa oda bir dayin gerisi 5 kuruş para etmez. Ve ben sok oldum onun bana bunu diyince. Birşey demedim çünkü şöyle düşündüm onun seviyesine inmemem gerek. Ve bu ilk ve son laf soktuğu değildi bana karşı. Bir kaç gün önce kendi anneme gittim ve dedimki anne ben yemek istemiyorum çünkü miğde bulantim var annem dediki sen demek hamilesin sana şunu diyim ozaman o senin yanındaki varlık ( eşimi temsil ediyor bu arada) ondan gelen bir çocuğu ben asla görmek istemiyorum doğurdun gün bile beni aramayın. Bunun üstüne ben yine birşey demedim. Eve gittim şüphe ettim acaba hamile miyim test yapdim ve iki çizgi çıktı ve ben hamile olduğumu zannettim eşimi haberdar ettim onun ilk tepkisi daha çok erken bu çocuğu aldiralim ve eğer aldirmasakda annen hiç bir zaman çocuğumu görmicek. Ben sok geçirdim çok üzüldüm ağladım. Eşim yapdigim teste gidip bakdi ve dediki bu hamilelik testi değişik iki çizgi demek hamile olmamak. Ve demeki hamile değilim ama yinede bu beni çok fazla üzdü onun tepkisi. Bana fikir verin 

image

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Senin kocanda ananda kaynanda beş para etmez açık konusuyum bu ne be çocuk aldırmak nedir damada kızıp kızını torununu atmak nedir 
(4,475 puan) tarafından
+++ aynen birini aklımca aklayım dedim de yok hepsi birbirinden beter
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimse burnundan kıl aldırmıyor yani iki tarafında yaptığı yanlış ama eşin küçük olarak alttan almak zorunda .ayrıca annen çocuğu görmeyecek deme lüksü yok o çocuk tek onun değil kusura bakmasın 
0 oy
tarafından
Hayretler içinde okudum yanksi mi anladım eşin mi çocuğu annen görmesin diye aldiricak ????
0 oy
tarafından
Eşin çok biliyor nasıl hamilelik resti olmadığını anlamış Allah aşkına hamilelik testi işte silik çizgi çıkmış hamilesin demek canım ne alakası var yani kimseye minnet eyleme evladın olucak daha ötesi olabilir mi 
0 oy
(381 puan) tarafından
Hepsini gectim de bu cocugu aldıralım erken ne demek ya o zman kendine adam olup sahip cıksaymıs da yapmasaydı cocugu sen tek mi yaptın ayrıca istemediği bir cocugu annenxen nasıl mahrum ediyor onu da anlamı degilim hele ki annenin lafına diyecek kelime bulamadım cnm kusura bakma ama bencede bu adamdan cocuk yapma
0 oy
(161 puan) tarafından
Anlattığın adı geçen tüm insanlarda bir garip sorun var galiba. İki tarafta bir birini sevmiye biliyor bu normalde. Eşinin bu tepkiyi verip bebeği aldiralim demesi şok etti beni. Galiba eşinde sorunlu
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Çok şey yazarım özellikle eşine ve annene ama aksam aksam günaha girmek istemiyorum senin etrafında hiç insan kalmamış 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Hamilelik testi değilse ne testiymis peki
(1 puan) tarafından
Yukarda görebilirsiniz gebelik yok.
(1,908 puan) tarafından
Nasil yok bariz belli işte gebesinnn
0 oy
tarafından

Esin manyakmi ? Millet çocuk olsun diye neler yapiyo senin  varsa aldırmak ne?

Annene gelince torunu olunca o kendi gelir emin ol.
Kaynanan asıl beş para etmez ve sen sustukça o daha çok konuşur karşılık ver pasif durma
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Senin ailen eşin  ve eşinin  ailesi  beş  para  etmezler  annen  bebegi  görmicek  diye  eşin  aldırmayı nasıl  düşünür  yaa nasıl  bir  mantık  nasıl  bir  akıl  bu yazık  yaa
0 oy
(806 puan) tarafından

:'(Şuan da ben ne okudum ya !!! Hepsi birbirinden saçma etrafında insan yok ve böyle bir sülalesinin içine zaten çocuk getirme sen canım ya düşünemiyorum öyle bir masumun bu insanların içinde büyümesini çok yazık hepsi de ayrı saçmalamış annende kocanda başta olmak üzere... Koru kendini ezdirme asla ve çocuk düşüncesini uzun süre ertele baba olabilecegine inandığın zaman yaparsın ama o baba potansiyelini göremedim kocanda henüz :ermm:

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 242 göst.
0 oy
2 cevap 85 göst.
0 oy
3 cevap 174 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,611 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 371 göst.

379,741 soru

11,368,037 cevap

34,850 kullanıcı

...