0 oy
802 göst.
Aile kategorisinde (1,501 puan) tarafından
Ailesi böyle olan var mı eşimin arkadaşları ailesi kardeşleri hastaneyi bastı resmen pervane oldular etrafımızda ama benim ailem sallamadı. Ne doğru düzgün aradılar ne de sordular. İnsan merak eder ya doğuma giriyo ölcek mi kalcak mi bi de çocuğum hastaydı. Sezaryan olcam annem biliyo acil oldu maalesef rahatsızlandım annem hala gelmiş telde bana normal sandım diyo dalga geçer gibi. Yarın yola çıkcaz diyo. Altlarında araba yani çık yola ne var ki. İlk torun bi de resmen doğuma moralim bozuk girdim onlar yüzünden :((

19 Cevaplar

+1 oy
(119,250 puan) tarafından
Belkide maddi acidan uygun degiller hani hemen bi yere gidilmez parasiz eee eli bosda gidilmez ilk torunmus 
(1,501 puan) tarafından
Yok var biliyorum olmasa anlarim ama insan arar en kotu yçciktim kac saat oldu konusmadik bile
-Reklam-
+1 oy
(7,410 puan) tarafından
Kendilerine gore hakli sebepleri vardir canım . Bence hemen kalbini bozma. Gelince konuşursunuz. 
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Kendince sebepleri vardir bebeginle ilgilen birak isteyen gelsin istemeyen gelmesin üzülüpte sütünü kesme 
(1,501 puan) tarafından
Haklisin ama insan kiriliyor ya
0 oy
tarafından
Ney canım bebeğinin hastalığı sen hiç uzulme bebeğine adapte ol lohisasin sen bunalıma girme sütun gelmez sen mutlu ol sadece 
(1,501 puan) tarafından
İdrar sorunu var ve kistten sezaryan oldu annem biliyo hala öyle demesine kirildim napim
tarafından
Hic takma bu hayatta kendini ve kendi çekirdek aileni düşün  bazen anne bile olsa seni uzüyormu takmayacan geçmiş olsun
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Gözün aydin canim ..artik sen annesin nasil annenin olmasini istiyosan kendin bebegine öyle annelik yap♡♡♡♡♡ Allah anali babali büyütsün ♡♡♡♡
(1,501 puan) tarafından
Evet cok haklisin Allh razi olsun
0 oy
(73 puan) tarafından
Böyle yazıların baş kahramanı kaynana olurdu ama sendeki anne olunca inanki şaşırdım psikolojini bozmadigina dua et benim ailem gelmeseydi bende ne arar ne sorar nede torunlarını gösterirdim benim doğumumda riskliydi hatta masada bile kalma ihtimalim vardi sözleşme imzalayarak girdim ama benim ailem eşimin ailesi teyzelerim halam hepsi gece saat 10 dan sabah saat 8 e kadar beni beklediler
(1,501 puan) tarafından
Yok valla bizde tam tersi sırf bebeğe değil bana da o kadar haklari gecti ki kadin refekatcim yani kendi annem bakamazdi öyle. Ne diceksin....
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Canım moralini bozup sütünü kesme gelince konuşursunuz ne oldugunu
0 oy
(47 puan) tarafından
Valla bildiğim tek şey ne zaman ihtiyaç olduğunda hep bir bahaneleri var ben alıştım artık.sizin eşinizin ailesi yaninnizdaymis bizde onlarda fıssss.
0 oy
tarafından
Sımdı biri kalksa annem sunu yaptı boyle kostu geldı dese ne degısecek. Daha cok morelın bozulacak. Sen lohusa sın sutun ceker dusunmemeye calıs. Bebegin hayırlı olsun 
(1,501 puan) tarafından
Dertlendim ya haklısın öyle
(1,908 puan) tarafından
İnsallh canm
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ayyy sorumsuz bir anne baba daha bizimkiler olsa ölür resmen annem iki gün önce gelip yirmibes gün kaldı ve ben çok iyi olmama rağmen evladisin sen ya sen dogumdayken nasıl yedi içti evinde acaba ana varr anacik var işte her çocuk doguran annne olamaz
(1,501 puan) tarafından
İnş ben iyi anne olurum
0 oy
tarafından

Canm keske her anne gercekten anne olabilse dogurmakla anne olmuyo :(

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Yasak var nasıl gelsinler doğal olarak yarın bittiği için yarın çıkarlar 
0 oy
tarafından
Benim ailem yanımdaydı kaynanam gelmemişti saf kocam ben doğuma giderken gitmiş almış çıktım odama geldim hala yok şuan aklıma geldi o kadar üzülüyorum kii bir o kadarda kaynanamdan nefret ediyorum
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Yani onların gözünden bakarsam 

Kaynanan tarafı ile çok sıkı fikiysan , cokda umursamamis olabilirler , bu biraz da senin tavrına bağlı onu sorgula bence 

Ha öyle birşey yoksa 

Çok serin insanlar demekki yinede kötü düşünme
0 oy
(62 puan) tarafından
Altinda araba var ama sabh 5 e kdr yasak var atlama orayı 
(1,501 puan) tarafından
Sehir degistirme serbestmis ama doguma deyince bisey demiyolar cok cevirdişer bizi de gelenleri de
(62 puan) tarafından
Uzulme canm annen dir hemen kotu yorumlama
0 oy
(267 puan) tarafından
Bazılarımız şanssız doğuyor bende onlardan biriyim 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla canım bazıları kızlarının doğumu nu pek umursamıyor 

Elti de doğum yaptı  ailesinden hiç kimse gitmemiş 
(1,501 puan) tarafından
Ne kotu ya
0 oy
(617 puan) tarafından

Seni çok iyi anlıyorum canım benim dogumundada esimin ailesi hiç birşey yapmadi aramadılar doğru düzgün ona bile çok bozulmustum insan böyle zamanda yanında birilerini görmek istiyor çok geçmiş olsun canım güle güle büyüt bebegini<3

(1,501 puan) tarafından
Evet öyle dimi psikolojik güc arıyorsun gibi ama kendi ailen varmis ne güzel. Ben de esimin ailesinden yana sansliyim ne diyelim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 131 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 277 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 519 göst.
0 oy
10 cevap 184 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 3434 (44 puan) tarafından soruldu