0 oy
2,431 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
 burda böyle bişey yazacağım aklıma gelmezdi normalde hesabim var ama böyle biseyi anlatmak için yeni kurdum bu hesabı kızlar beni kimse yargılamasın herkesin kendi düşüncesi mezhebi ben eşime güsul abdestini aldıramıyorum ne zaman canı isterse o zaman yapıyor banyosunu benim için böyle şeyler çok önemli çünkü para kazanıp getiriyor eve ve 1 buçuk yaşında bebeğimiz var ben sanki o para harammış gibi hissediyorum normalde hiç bir sorunumuz yok herşey yolunda herşey çok çok iyi şükürler olsun ama sadece bu huyu var daha önce çok konuştum trip attım bana dokunmasını bile istemedim ama o beni her zaman kandırdı  sabah işe giderken alırım abdesti akşam eve gelince alırım falan filan ben artık bu duruma kesin çözüm bulmak istiyorum bi büyüğüme anlatmak istedim ama utancımdan yapamadım ne yapacağımı şaşırdım ya 3 gün insan pis gezer mi evde bebek var yaaa

37 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Sorunsuz halletmek istiyorsan lütfen işe banyoda devam edelim diye teklif et
tarafından
Okudugum en mantikli cevao :)
tarafından
Tişikkir ederim canım bana da en mantıklısı bu geldi
tarafından
Anca gonlunu ederek yaptirabilirsin cidden oda cok mnatikli yani son raddeye kadar odada takil sonra banyoya git zorla yika :D hatta lifle liflerkende yapistir sirtina :D
tarafından
Ahahaahaaha kahkaha attım yaa ☺☺
tarafından
E napicaksnin ateste yanacagina karisindan dayak yesin :D
Bazen ben esime sakalasirken fazla vuruyom galiba küsüp gidiyir :D gecen gunde ayagima terlikle vurdu guyaa saka agladim bende sonra gitti bide videiya cekti kahkahadan gozlerinden yas akiyor :D hala izleyip bak oglum annen vurduktan 10 dk sonra jetonu dustu ki o zaman kalkip agladi diyor :D
-Reklam-
+2 oy
(341 puan) tarafından

Allah ıslah etsin canım cok kotu bır durum:(

(3 puan) tarafından
amin inşallah çok üzülüyorum artık midem bulanıyor
+2 oy
(64 puan) tarafından
Eşin çok yanlış yapıyor bu böyle devam ettiği sürece evde bereketsizlik, huzursuzluk olmaya başlar. En fazla bir namaz vakti kadar süre öyle kalabilir.Bundan daha fazla beklemesi kesinlikle uygun değil.
+1 oy
(489 puan) tarafından
O sekilde attigi adim ictigi su konuştuğu kelime evladına bakmasi ye.esi icmesi bile haram . Bunu ona anlat
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Yaa cok gunah neden yapmiyo zor bisi degilki
(10,025 puan) tarafından
Ki erkekler icin çok çok kolay bi durum. Ben kafam islak yatmaktan gece hep kepek oldu kafam kasiniyo deli gibi :D
(3 puan) tarafından
çok yorgunum sabah yaparım geç kaldım akşam yaparım hep bu bahaneler
(7,189 puan) tarafından
Ayyy yorgunken işi pişirmeyi biliyor da ... Şeytanın kulu kölesi olmuş başka açıklaması olamaz Allah ıslah etsin..
0 oy
tarafından
Ay kız verme o zmn ne pismiş zihniyeti ya çok günah biliyor mu bunu YouTube de bunlar için video var ahiret korkusu oluşsun kalbinde
tarafından
Allah seni ne yapmasın verme ne ya
tarafından
Verme ne kiz kahkaha attim
tarafından
Ya banyo yapmıyormuş ne yapsın zavallı kadın tek çözüm yani bu :)
tarafından
Mantıklı bence şart koşsun banyo yapmazsan olmaz desin
0 oy
tarafından
Hiç bir fikrim yok canım Allah ıslah etsin

Post üste çıksın
(3 puan) tarafından
amin inşallah
tarafından
Şuan aklıma fikir geldi canım eğer üşeniyorsa işten gelince hergun duş almayı alışkanlık haline getirmesini sağla benim eşim de duş almayı sevmezdi hergun hergun ne diye ben işten gelince off kokuyor of söyle böyle dışardan geldin falan diye çok söylenince artık alıştı girmeden yapamıyor
(3 puan) tarafından
sürekli konuşuyorum bazen kapıda durup ayaklarını zorla yikattiriyorum bu kadarını bile şükür ediyorum bazen b3nim babam 60 yaşında adam akşam eve gelince banyo yapar temiz kıyafet giyer öyle oturma odasına girer ama yapmayan adamı öldürsen yapmaz
tarafından
Başta öyleydi ama sonra değişti çok şükür onların da alışma süreci var demekki ama sen geç kalmışın canım bebeğin falan olmuş ben evlendik evleneli sürekli temizlik tarafına ittim kendini
0 oy
(402 puan) tarafından
Peki nedeni ne almamsı için sebep 
(3 puan) tarafından
yorgunluk üşengeçlik
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bebeği geçtim evi geçtim . Her şeyi geçtim ama günah canım günah vallahi . Öyle şeymi olur.  Ne bileyim yani ne denirki bu duruma.  
(775 puan) tarafından
Abdestsiz bebek veya çocuğun yüzüne bile bakmamasi lazımnedenini bilmiyorum ama çocuk. Olunca sıkı sıkı tembihlediler bizi o sofraya oturamazsı lazım cebinden para dahi almaması lazım evin beti bereketi kalmaz ki Rabbım ıslah etsin
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin gerçekten melekler lanet eder o evde bereket kalmaz o abdest almıyorsa sende ilişki yaşama ozaman müslümanız sözde çoğu kişi böyle
(3 puan) tarafından
ben bazen reddediyorum ama bi yere kadar dayanıyorum çok fazla ısrar ediyor çok çok
0 oy
tarafından
üşengeçlikten mi yoksa dini inancımı yok anlamadım
(3 puan) tarafından
üşengeçlikten
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Günahı da takmıyor hadi diyelim , pis nasıl dolaşır bence tatlı dille anlat ikna et inşallah düzelir 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Kiz 3 günde normalde insan banyo eder bide kirlenir böyle nasil geziyo temizlenmeden
(3 puan) tarafından
3 gün banyo yapmıyor ya evde sadece bu kavga var banya ve ayak yıkama kavgası
(1,046 puan) tarafından
Valla ozaman esin titiz temiz biri değil cnm kusura bakma
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bu mezhep meselesi değil meşrep meselesi Allah hidayet versin akil versin fikir versin inşallah 
0 oy
(47 puan) tarafından
O duşunu almadan sen yanına yatma. tavrını net koy...
0 oy
tarafından
Ben  bittiği saniye banyoya kosarim esimde yorgun degilse yapar hemen yoksada yatar sabah alirbir iki jere uyanamadi bi suru laf saydim
(3 puan) tarafından
ben aynı şekilde yapıyorum bazen içime sinmiyor tekrar alıyorum çünkü artık bana vesvese oldu bebek emziyorum bunun vebalinden çok korkuyorum
0 oy
tarafından
Ama insan abdestsiz olunca kendini pis hissediyor sanki mikrop bulaşmış gibi abdest alınca ferahlamoş oluyor eşinle konuş günahını sevabını anlat evin bereketi olmaz de dinin emrini ona söyle 
0 oy
(568 puan) tarafından
Allah ıslah etsin inşallah ama haram olduğunu bilmiyor mu peki eşiniz yani inancı fazla mi zayıf 
(3 puan) tarafından
haram olduğunu biliyor ona bakarsan dini konuda kendini daha üstün tutuyor
(568 puan) tarafından
O zaman Allah a havale et uğraşma kocaman adam herşeyi bilio sen kendini yorsan ne olacak huylu huyundan geçmez
0 oy
(267 puan) tarafından
Gusül almamasını geçtim tercih meselesi ama üç gün banyo yapmayan insan kokar ya
(267 puan) tarafından
O zaman ortak bir arkadaşınız varsa onunla konuş o da çaktırmadan ya birşey kokuyor falan desin belki eşin üstüne alınıp dikkat eder
(3 puan) tarafından
ailesi çok kere söyledi ben kafama koydum eltime anlatıcam durumu oda eşine söylesin abisi konuşsun artık bu duruma geldim
(267 puan) tarafından
Kesinlikle birşeyler yapmalısın kuzum benle eşim hergün banyo yaparız ona rağmen sabah terlemiş oluyoruz üç gün eşim banyo yapmazsa onu eve bile sokmam kaldı ki yatak yani
tarafından
Müslümansa tercih degildir almak zorundadır. Herşeyide keyfe tercihe baglamayın.
(267 puan) tarafından
O senin düşüncen
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bu kendi başına çözebileceğin bir durum değil. Hep mi böyleydi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 490 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayan (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 313 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu