0 oy
157 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (16 puan) tarafından
50 günlük daha gündüz uyuyo gece uyumuyo 5 dk sonra uyanıyo yaşayan varsa bi yardım allah aşkına

5 Cevaplar

0 oy
(2,260 puan) tarafından
Gündüz uyutma geceyle gündüzü ayırt etsin. Ve daha minicik emin ol ben 4 aya yakın bu uykudan çok çektim senin ki en azından gündüz uyuyormus benim kizim o zamanlar gunduzde uyumuyordu malesef zombi gibi gezerdim. Geceyle gündüzün farkina varması lazım ve gazını da çıkar bol bol. Allah sabir versin uykusuzluk gercekten çok zor
(16 puan) tarafından
O zaman daha çok yorgun olduğundan hiç uyumaz 50 günlük daha gününün 16 saatini uyuyarak geçirmesi lazım gelişmesi için
(2,260 puan) tarafından
Evet doğru söylüyorsun da gündüz fazla uyursa gecede uyumaz zaten uyku düzeni oturunca gundüz 1-2 saat uyuyacak. Aksam lambaları kapat ışığı görmesin ki geceyle gündüzü kavrasın
-Reklam-
0 oy
(439 puan) tarafından
Daha küçük canım bizimkilerde öyleydi 3 aylıkken yola girdi
(16 puan) tarafından
İnşallah bende öyle umuyorum kendi hareketlenmeye başlayınca geçer inşallah
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım benim çok normal daha yeni doğmuş düzeni anca girer gündüzde uyur bebek gecede sabır lazım çok.. benim ikizdi ben dediklerini iki kat yaşadım
(16 puan) tarafından
Peki şey çok ıkınıyo gazını almama rağmen bakıyorum kakasınıda yapamıyo ama kıpkırmızı oluyo ıkınınca bi ağrısı olabilirmi acaba
(9,626 puan) tarafından
Bebeklerin çoğulunda hiç bi zaman gaz tamamen çıkmaz canım o yüzden gazını çıkarsan da sancısı devam edebilir..sietindan vurarak ağzından mutlaka gaz çıksın alt tarafından da rahat çıkması için ayaklarının bileklerinden tutup karnına doğru itip çek bi 10 kere falan bunu tekrarla karnina mesajlar yap veya yüz üstü yatır öyle de rahat uyur ve gazını çıkarır ama bunu yapacağın zaman mutlaka yanında dur uyananana kadar dur yanında..bide kabız da olmuş olabilir kaç gün yapmadığını not al baktın ki uzun süre yapamiyo doktora mutlaka git
0 oy
(119,713 puan) tarafından
Daha cok minik annesi az sabjr
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bizde 61 günlüğüz bizm kide gündüz yatar gece kalkar

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 238 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 04 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.