0 oy
709 göst.
Aile kategorisinde (413 puan) tarafından
Aklım gidiyor sürekli sallanıyoruz ewde tek başımayım bebeğim var 7 aylık o anki halimi anlatamam size çığlık attım resmen :(( eşim de gelmicek 5 ay görevde 

12 Cevaplar

0 oy
(5,347 puan) tarafından
Geçmiş olsun nerde oldu 
(413 puan) tarafından
Diyarbakır kulp
(5,347 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kendini sakinleştirmeye çalış TV filan aç panikte iyi bişey değil bebek varken
(1,233 puan) tarafından
AA bnm memleketim deprem i var orda
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Allah korusun ya ya annene ya kaynana gitsen kalma tek basina evde nerde yasiyosn ki
(413 puan) tarafından
Memleketim Aksaray eşimin işi dolayısıyla diyarbakırdayım cnm :(
(2,009 puan) tarafından
Anladm cnm ama sizin icin dedim :( Allah yardimcinz olsun
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım Allah hepimizin yardımcısı olsun. Ev de tek kalma annenlerin yanına git bence bir şekilde. Psikolojin bozulur. 
(413 puan) tarafından
Bozuldu zaten iyice :( çok korkuyorum hamile iken yaşamıştım bide ailem aksarayda ailevi sorunlar yüzünden gitmiyorm
(7,118 puan) tarafından
Anladım canım:( bu şekilde sen sürekli tedirgin olursun o bakımdan demistim.
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Oturduğun ev eski mi kaç katli
(413 puan) tarafından
Zemin ile 7 1 yıllık ama buradaki çalışanlar 5 ay da Bi bina yapıyor sen hesabı et :(
(4,040 puan) tarafından
Yine de en son yapılan evler denetimden geçiyor zemin etüdü bilmem ne. Allah'a emanetiz hepimiz sen kendince tedbirini al telefonunu yanından ayırma ne denir ki :(
(413 puan) tarafından
Sanmıyorum buradaki ewlerin tapusu bile yok :((
(4,040 puan) tarafından
Hey Allahım ya ben de Siirt'te görev yapmıştım lojmanı köylüler yapmıştı biz burayı susuz yaptık köyümüzde su yoktur hoca demişlerdi orda da deprem olmuştu arkadaş döndü de bana kolunu çarptı ondan sarsıldım sandım o derece bı sarsıntı başımıza yikilirdi belki de
(413 puan) tarafından
Offf bilmiyorum canım yani o kadar kötü ki bina üst katım sanki benim yanımda GBi sesleri ayak sesi bile yani tık dese duyarım duvarlar ince
0 oy
(863 puan) tarafından
Allahım esirgesin ya dikkatli ol canım hep tetikte ol
(413 puan) tarafından
Uyumuyorum zaten cnm Allah razı olsun :(
0 oy
(806 puan) tarafından

Çok büyük geçmiş olsun canım benim ya keşke tek olmasaydın üzüldüm şimdi görünce Allah yardım etsin size korusun inşallah. komşu falan varsa o yanına çıksa en azından  keşke küçük bebekle teksinn:(

(413 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun bilmiyorum bu duruma nasıl alışırım çok korkuyorum
0 oy
(237 puan) tarafından
Deprem mi oldu 
(413 puan) tarafından
Ewet cnm
(237 puan) tarafından
Ne zaman
(413 puan) tarafından
1 e, geliyordu ama 3 kez djaa oldu
(237 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Çook geçmiş y
(413 puan) tarafından
Saol, canım Allah razı olsun
0 oy
(178 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım şiddetli mi oluyor 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Aaaa ne zaman oldu ki canım gece mi oldu bende diyarbakır kocakoyde oturuyorum hiç hissetmedim çok geçmiş olsun canım rabbim korusun herkesi
0 oy
tarafından
Allaj yardimcin olsun canm bende mardindeyim vala esim nobete gider gelir ama bazen cok korkuyorum o yokken olursa diye hamileyken oldu 10.kattaydim on kat asagi indim o halimle aglaya aglaya herkesin ailesi yanindaydi benim esim yoktu en zoruda oydu zaten:(
0 oy
(1,682 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun cnm bak bende evde tekim ve hep geceleri tek kalcam çünkü eşim gece çalışıyor inan bazen aklıma gelmiyor değil ya deprem olursa diye öncelikle sen annesin ve sakin olmaya çalış çünkü çok küçük bir bebeğin var o evde kendine o evin içinde güvenli bir alan edin Allah tekrar yaşatmasın ama o an en azından çocuğumla birlikte oraya sığın bitmesini bekle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 409 göst.
30 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 324 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 288 göst.
0 oy
16 cevap 422 göst.
31 Ekim 2020 Diğer kategorisinde busraaaaaa3535 (19 puan) tarafından soruldu