0 oy
708 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Az once bi arkadasin postunu gördüm oda bebgini kaybetmis benm gbi mezarina gidemiyir yorumlari okudum herkes git diyor bende gitmedim bebegini kaybetmiş biruni görsem daha cok yikiliyorum :'(

23 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
O arkadaşa da dediğim gibi belki gitsen içini akitacaksin hem sn gitmezsen sonra unutulur sahip çıkacak sensin hoc kolay değil ben evladının mezarında ağlayan anneler görüyorum sastlerce orda kalıyorlar ama ne bilim Allah sabırlar versin
tarafından
Gidecem insallah ama tek basima gitmek istiyorum mezarinin yerini bile bilmoyirum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kıyamam sana ben ya:'( başın sağ olsun canım 

tarafından
Sagol canm
0 oy
(15,875 puan) tarafından

:( kncelikle Allah sabır versin 

Anne olarak gidip ruhuna bir fatiha okumak görevin diye düşünüyorum belki çok zor yaşamadan bilemem Allah yaşatmasın kimseye ama mezarına git duanı eksik etme belki bekler senin gelmeni toprağını oksamani bi yasin bir fatiha okumanı onunla.konuşmanı 

0 oy
(1,466 puan) tarafından
Vicdansizlikla  alakası  yok bence insan bazen çok tuhaf duygular  icinde  olabiliyor  ama kendini  toplayip  gitmelisin  o zaten melek ama seni görüyor orda ve başına  geldinide  gorucek  belki burda  deil ama diğer dünyada  seni çok sevecek  annesi  ben sezaryan dogumdan  ckmsdm  odama  almislardi  bebekde ordaymis   yatağında  yatiyordu  inan o an onu goresim  gelmemisdi  sonra dedim ne biçim annesin sen bi gordum  sonra herşey deisdi  farkli  pisikoloji  canim kendini kötü hissetme  belki o bebegin  tutunamadi  ama elbet  allah bidaha nasıp  eder inşallah  duam  seninle  kendini suclama
tarafından
Insallah canm Insallah obur dunyada bebgimi görürüm
0 oy
tarafından
Haklısın canım ama belki de gitsen ağlasan dua etsen içini döksen sana iyi gelecek rabbim hiçbir anneye evlat acısı göstermesin 
tarafından
Aminn derim baska bisey demem
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Neden vicdansiz ki canim oyle dusunme bende senin gibiyim.biri hasta oldugunda bile her kesden cok benim canim yanar ama o insanin yanina gidemem gorubde kotu olmacagimdanmj nedemi bilmiyorum ama gidemiyorum benn.senj cok guzel anliyorum
tarafından
Iste cok gitmek istiyirum ama cesaretim yok
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bu konu hakkında yorum yapmaya korkuyorum ne desem boş, Rabbim yaşatmasın. Eminim yaşayan biliyordur, Rabbim sabır versin
tarafından
Derler yasamayan anlamaz keske hicbir anne evlat acisu yaşamasa
0 oy
(4,557 puan) tarafından

Rabbim yardımcınız olsun size hayırlı evlatlar versin acınızı hafifletsin inşallah seni tam anlayamam belki ama ben de düşük yaptım gerçekten kafayı yedim resmen Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın ama evladını geri getiremezsin böyle yaparak kendini mahvediyorsun git mezarına ağla konuş içini dök o da seni bekliyordur belki :'(

tarafından
Gidecem insallah kuzum ama tek gidip icimdekileri anlatmak istiyorum onla konusmak istiyorum hayalalerimi anlatmak istiyorum
(4,557 puan) tarafından
Rabb'im o güzel hayallerini diğer evlatlarınla gerceklestirmeni nasip etsin
tarafından
Amin canmmm allah razi olsun
(4,557 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun gerçekten çook üzüldüm kolay kolay da bu yazdıklarınızı unutmam :(
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Ama o seni bekliyo biliyor musun sen gidince o hissedecek bence mutlu etmen ve mutlu olman için gitmelisin rabbim sabır versin 
tarafından
Sagol canm insallah gidecem esim cesaretinj topla seni gituruyim dedi
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Halamın bebeği de ölmüştü. Ama o seni bekler yanına biliyor musun. Halamın çok rüyasına girermiş o da gitmezmş pek. Onu beklediğini söylermiş hep
tarafından
Bende ruyamda gördüm cok hastaydi
(1,151 puan) tarafından
Git ya kendni sahipsiz sanmasın. Herkesin bşına gelebilir bu evlat sonuçta
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Seni bekler ama anne olarak gidip duanı etmen gerekiyor canım hem belki sana daha iyi gelir başın sağolsun 
tarafından
Sagol canm allahin izniyle gidecem
0 oy
(347 puan) tarafından
git bence keşke yakın olsa her gün giderim her gün canım meleğim 
tarafından
Aynı şehirde gömdüler yerini faha bilmiyorum ama
(347 puan) tarafından
aaaa ben olsam giderim mezarını yaptırım ben doğurdum benim bebeğim canım  diyer çocuklarım nasıl ilgi istiyorsa oda öyle asla bırakmam uzak durmam duramam hep içimde aklımda zaten çok seviyorum onu asla bırakmam
0 oy
(1,761 puan) tarafından
Bende ocak ayında oğlumu kaybettim gidemiyorum gitmek istemiyorum çünkü içimi akıtıp kurtulamıyorum her gittiğimde ilk gün cenazeyi defnediyormuş gibi kötü olup sıfırdan toparlanmaya çalışıyorum durduramıyorum ağlamamamı üzüntümü. Insanların beni anlamasını beklemiyorum ama unutmasam da alışıyorum yokluğuna sonra gidince mezarına o ana gidip çıksın istiyorum töbe yarabbi isyan edesim geliyor niye orda. Ben onu orda bırakıp eve dönünce daha yıkıliyorum. Yani 3 ay gitmiyorum mesela çok iyiyim gidince ilk gün ki acım geri geliyor sıfırdan başlıyorum acılarımı iyilestirmeye bu beni daha kötü ediyor iyi gelmiyor
tarafından
Ahh ahha seni o kadr anliyirum ki...
(1,761 puan) tarafından
Başın sağolsun canım rabbim sanada sevgisi kadar sabrını versin neden kaybettin çocuğunu
tarafından
Kalbindr bi sikinti vardi kanmda pihtilasma vardi
0 oy
tarafından
Ben gitme karari aldim git çicek ek sula suladikca için ferahlasin kb üzmek isdememistim diyecem ama her animiz dusunmekle geciyor benim eşim cenaze şoförü kendi gomdu yikadi kefenledi bile ama beni goturmuyor bilir cok aglayacam esin destek olsun kuzum gidemiyorsan hic
tarafından
Esim destekçi canm gitmemi istiyor a.a ben cesaret edemedim gidecem insalah
0 oy
tarafından

Kabullenemiyo insan kim ne derse desin o an ki şok çok başka benim oğlum yoğun bakım da kaldı makinelere bağlı nefes alıyordu eşimin ölen abisinin ismini verdik doğum yaptığım gece kaynanam ismi ağır mı geldi keşke koymasaydınız dedi kanlı bi zıbıni vardı kan lekesi olmuştu onu bidaha asla giydirmedi o zibini görünce bile aklıma geliyo çok zor 8 gün neler çektim kafam öyle boştu ki biri bisey derdi hiç anlamaz dım :'( Rabbim kimseyi evladı ile imtihan etmesin 

tarafından
Aminnnn cok zor bu imtihan unutmuyacak bi yara
0 oy
(510 puan) tarafından
Evet ancak yaşayan bilir kuzum bende kaybettim yavrum u 1 haftalıktı toparladım kendimi gittim şimdi sürekli giderim başında oturur ağlarım içimi boşaltırım gitmeni tavsiye ederim kuzum 
tarafından
Bana diyolar bitane daha evladin oldu bilmiyolar her alevladin yeri auri acisi ayri
(510 puan) tarafından
Tabi ki benim de şimdi kızım var ama onun açısı hiç geçmiyor diyorum olsaydı şimdi abi olacaktı 3 yaşında olacaktı hayal kuruyorum ama mezarına git kuzum
0 oy
tarafından
Gidip mezarına dokununca içine bir ferahlık geliyor Rabbim unutturacak başka acı vermesin ferahlık versin sabır versin 
tarafından
Amin insallah canm allah razi olsun
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Vicdansız değilsin 10 yıl oldu görümcem daha yolunu bilmez oğlunun söylemedik o da katlanamam diyor. İyi gelecekse git. Ben de düşük yaptım cinsiyetini bile bilmiyorum benim evladımın mezarı bile yok diye ağlarım. Allah cennette sana şefaatçi kılacak onu. 
0 oy
tarafından
Bu vicdansizlik değil canım benim sadece yaşadığım acının üstüne bir tane daha yaşamak zor geliyor cesaretin yok yoksa insan gitmek istemez mı biz burada dayanamıyoruz ciğerinizin yanisina kolay mı canindan öte canı toprağa vermek rabbim sabrını arttirsin inşallah ama yalnız koyma yavrunu seni bekliyordur :/ 
0 oy
(120,053 puan) tarafından
Ooyy kiyamam sana rabbim cennetinde bulustursun sizi
tarafından
Amin canm benm insallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 160 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Talihsizgelin06 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 345 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sibelhome (833 puan) tarafından soruldu