0 oy
563 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Hepiniz o kadar haklısınız ki bazı sözleriniz tokat gibi suratıma çarptı herşeyi düşünüyorum ben olmasam oğluma bakacak adam akıllı tek insan yok piskolojim bozuk değil gerçekten çevremdeki insanlar ruh hastası beni bu hale onlar getirdi sorumsuz kendinden haberi olmayan ahlaksız babam her dediği olsun isteyen sadece kendini düşünen annem arkadaşlar surda karı var diye beni elaleme rezil rüsva eden kocam bir suda çırpındıkça boguldugumu hissediyorum işede gidiyorum wcde temizledim çevremde kimsem yok bir Allahtan başka mecburluktan annemin evinde duruyorum gücüm mecalim tükenmiş Allah'ım ben neyin içindeyim böyle haklisiniz iyiki buraya yazdım yazdıklarınızın hepsini atlamadan tek tek okudum ne kadar güzel insanlarsiniz belki inanmayacaksınız ama buradan başka icimdekileri dökecek hiç bir yerim yok defalarca düşündüm aklımdan geçti defalarca hemde anlatamadigim o kadar şey varki beni bu raddeye getiren kendimi kaldiramiyorum bazi zamanlar heleki şu son bir haftadır kafamda sadece bu fikir vardı ama haklısınız kendimi kurtarayım derken evladımı ateşe atacağım bunu ona yapamam yoksa kendi canım zerre umrumda değil o zeytincik gözleriyle kime nazını gecirir beni çok seviyor evet sağolun beni çok seven bir insan var onun için yaşamaya değer dilimizden dökülecek bir duayı benden esirgemeyin hepinizden Allah razı olsun 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun çok sevindim.

Her gecenin bir sabahı var unutma 
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Bu buraya yazacağın pişmanlıkla bitmez ve sürekli seni rahatsız eder sakin kırılma yanlış anlama ama psikolojik destek al daha iyi olcaksin inşallah 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Canım ❣️ Ne güzel işte bu! güçlü dur ,dik dur, hepimizin sığınağı Allah. Rabbim herseyin en güzelini sana ve yavruna kolaylıkla hayırlı bir şekilde nasip etsin
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Rabbim ferahlık versin canim evladin her şeyden değerli 
0 oy
(7,379 puan) tarafından
Cocuğun icin yapma zaten onun sana ihtiyacı var başkasına diyil
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Allah selametlik versin inşallah 
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Aferin işte bu destek al.bu arada ve bas git oğlunla kimseye boyun eğip minnet etme
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Dualarım seninle kardeşim, Bundan sonraki yollarınız gül bahçeleri olsun inşallah. Evladınla çok mutlu ol <3

0 oy
(4,983 puan) tarafından
Daha az önce diğer postunu okudum kuzum 

Cok sevindim böyle düşünmene hicbirseyin seni yikmasina izin verme Önce Rabbimiz için sonra kendin ve evladın için 
0 oy
(39 puan) tarafından
Canım benim kadın sığınma evlerini falan araştırdın mı. Belki uzaklaşmak iyi gelir bir süre oğlunla kendine yeni bi hayat kurarsın belki bak çalışıp para da kazanıyorsun belli ki. Kiöseye muhtaç  değilsin bence oğlun kaç yaşında bilmiyorum ama ben annemi 6 yaşında kaybettim babamı ve ablamı da kaybettim 3ü birlikte vefat etti. Tek başına o yaşta neler yaşadım çektim ben bilirim. Neyse ki teyzem sahip çıktı. Ama sürekli başkalarının evinde bana ait olmayan evlerde hiç yuva gibi hissetmeden yıllarca diken üstünde yaşadım hep ihtiyatla büyüdüm. Çok zor günlerdi. Annemi suçladım içten içe küstüm beni bıraktı diye. Halbuki o istemedi bunu sadece bi kazaydı. Çocuğunu düşün zaten çocuk olduktan sonra kendini hiçbir zaman düşünmüyorsun. Ben anne olduktan sonra yıkıldım. Psikolojim bozuldu hep annemi düşünür oldum. Ben hayata hep o çocuk gözüyle bakmışım şimdi annemin gözünden görüyordum artık daha zormuş ikiside zor. Evladını düşün... herşey senin elinde
(634 puan) tarafından
Kadın sığınma evinde 15 gün kaldım şartlar gerçekten çok zor yapamadim perişan olduk bundan sonra ne olacak bilmiyorum paramparça bir aile ortada aile bile yok şu koskoca bataklıkta bir tek oğlum var küçücük ve sevgiye muhtaç iki gün bakarlar sonra kimse ona benim gibi bakmaz haklisiniz çok haklisiniz
(39 puan) tarafından
Sabret güzelim. Bu da imtihanın sonu güzel olacak emin ol. Allah sabredenlerle beraberdir.
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Az önce diger postuna uzun uzun yazdım canım sanada bır anne olarak bu yakışır herşeyin üstesinden gelirsin Allah'ın izniyle yürü be güzelim kıl tutar seni ♥️

İlgili sorular

+1 oy
53 cevap 2,005 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 205 göst.
0 oy
18 cevap 683 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 445 göst.
8 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Emine S (15,965 puan) tarafından soruldu