0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kafam cidden çok karışık ne yapmam lazım down sendromlu olabilirmiş hamilelik sonlanabilirmiste her türlü doğurmaya razıyım ne olursa olsun cidden konuşmaya içimi rahatlatmaya ihtiyacım var :((((

9 Cevaplar

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Burun ve ense ölçüsü önemli bir de bütçen el veriyorsa nifty testi yaptırmanızı öneririm. 
(2 puan) tarafından
Benim olduğum şehirdeki hastanede öyle gelişmiş ulturosan fln yokmuş başka şehire gidicem göbekten sıvı da alabilirlermis
(13,203 puan) tarafından
Benim dediğim test kandan o işlem yerine geçiyor bebeğin hücrelerini çoğaltıyorlarmış. Normal ultrasonda söylemedi mi ense ve burnunu
(2 puan) tarafından
Yok soylemedi
(13,203 puan) tarafından
Sen yine de bir üniversite hastanesine git canım
(2 puan) tarafından
Sabah gidicem dua edin lutfen
-Reklam-
0 oy
(27,296 puan) tarafından

Belki USG de gözükmemistir hemen telaş etme başka daktira git

(2 puan) tarafından
Doktor baya inceledi başka şehire gidicem sevk verdi göbekten su alinabilirmis ne olacağı belli degil
(27,296 puan) tarafından
Kaç haftalık sin
(2 puan) tarafından
19 hafta
(27,296 puan) tarafından
Kıyamam ya .
Başka doktora git insAllah sağlıkla kucağına alırsın
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzum bilgim yok ama rabbim sağlıklı evlat nasip etsin inşallah sağlıkla doğar
(2 puan) tarafından
Aminn ilk cocugumda böyle hiç bir şey yaşamadım korkuyorum eşimde yok yanımda İstanbul'da çalışıyor tek başıma kafam karışık :((
0 oy
tarafından
Gönlünü ferah tut kardeşim Rabbim büyüktür.
0 oy
(7,164 puan) tarafından
Bence hiç teste gerek yok Allah muhafaza aldırmayacagina göre boşuna o yollarda gidip gelme. Kaç kişiye dowm denip sağlıklı doğan bebekleri oldu.  Sen bol bol dua et. Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Çok telaş edip hamileliğini i etkilemeyin. Sadece göbek kordonunda bir damar eksikliği down sendromu demek olmuyor. Ensesinin kalın olması burun kemiğinin kısa olması serçe parmağının boğumu sayısında değişiklik barsaklara parlaklık vs vs olması gerekiyor.

Bebeğiniz sadece gebelik ilerledikçe çok kilo almayabilir. Ama bu da önemli değil. Benim sapasağlamdı 40. Haftada 2750 doğdu.

Yani demem o ki çok da kafanıza takmayın stress yapıp kendinizi de bebeğinizi de etkilemeyin. Buu işi yapan doktorun sekreteriyim. İçiniz rahat olsun
0 oy
(349 puan) tarafından
Benimde öyleydi Allah'a şükür hem gününde hem sGlikli dogdu
0 oy
tarafından
Yapılacak bir şey varsa yaptır iyi olması için ama dediğin gibi olacaksa Allah öyle nasip etmiştir canim bazen öyle görünüp sapasağlam doğan da çok oluyor
0 oy
(154 puan) tarafından
Benimde ilk gebeligimdeki bebeğimin 2 damar vardi down dediler ben fetal dna yaptırdım  3 bine cok sukur cikmadi ama 25. Haftamda doppler akim kaybi basladi 27 haftaya kadar takipli yattim cocugumu sezeryan ile erken dogurdum 3 gun yasadi vefat etti gelişimi de cok geriydu

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 991 göst.
0 oy
1 cevap 44 göst.
0 oy
0 cevap 27 göst.
25 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nur55 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cem.re 123 (8 puan) tarafından soruldu

376,977 soru

11,282,241 cevap

34,684 kullanıcı

...