0 oy
2,885 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşim geçen gün bu platform senin ahlahını bozuyor diye telefonumu kırdı sonra bana tuşlu verecegini söyledi bende ben tuşlu kullanmam dedim yemek tarifi bakıyorum video izliyorum vakit geçiriyorum dedim. Bugün de bana a5 bir telefonu vardı kenarda duran onu verdi önce bunu kullanıyor du 2 ay önce vhasatp başka telefondan tekrar girince bundan otomatik çıkmış bende kendi numaramla buna vhatsap açınca direk eski mesajları yüklendi 2 ay önce beni feci halde aldatmış bana kullandığı o güzel sözleri ona da yazmış kurban olurum ölürüm sana falan birde bizim sevgiliyken çift saat alışkanlığımız vardı her çift saatte birbirimize mesaj atardık mesela 11.11 ben seni düşünüyorum diye bunu ona ben öğrettim aynısını ona yapmış bağırdım çağırdım bana onlar geçici bak artık yok şuan sen varsın ve hep sen olacaksın omur boyu diyor şuan hastane kontrole geldim hamieik için kızlar çok yoruldum gidecek bir yerim yok arkansa duran bir ailen yok gitmek istiyorum ama çarem yok 37 haftalık hamileyim kimsenin yanına sığamam bu halimle ölmek istiyorum artık rabbim canımı alsın artık dayanamıyorum onu çok sevdim ben hep mutlu olsun istedim bugün sabah bile ise erken gidecem 7 de irda olmam lazim dedi 5 te kahvaltı hazırlardım hamile halimle gecenin otuna neden yaaa neden ben bunu hak edecek ne yaptımmmmmm .. canlarım olanlar kahvaltı sonrası oldu bilsem hazırlamazdım herkez buna takıldı 

62 Cevaplar

0 oy
(725 puan) tarafından
Çok zor Rabbim yardımcın olsun evladını kucağına alınca ve ona alışıp zamanla birbirinize olan bağınız kuvvetlendikçe bebeğinden başka hiç kimse umrunda olmıycak bebeğin senin bütün mutluluğun huzurun olucak emin ol sağlıkla evladını kucağına al inşallaj Allahım eşine de hidayet versin sen bol bol dua et Rabbim in imtihanı ondan gelmiş senin için sabrediyorum diye dua et zaman gösterir ne olacağını hayırlısı neyse o olsun inşallah   
-Reklam-
0 oy
tarafından

ALLAH aldatan erkekleri bildiği gibi yapsın ya yeter artık bunların iğrençlikleri! 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 724 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 1,562 göst.
0 oy
2 cevap 101 göst.
17 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 570 göst.
14 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,003 soru

11,375,023 cevap

34,858 kullanıcı

...