0 oy
270 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (25 puan) tarafından

En son ne zaman saçlarınızı kestirdiniz ve kime kestirdiniz? Malum pandemi dönemi biraz sıkıntılı bir dönem eşinize kestirdiğiniz oldu mu? :)

12 Cevaplar

0 oy
(1,981 puan) tarafından
Iki gün ince kendim kestim 
(25 puan) tarafından
Eşin kızmadı mı :)
(1,981 puan) tarafından
Çok kızdı saçlarım belimin altındaydı omuz hizasında kestim ama çok bunalmıştım artık yük olarak geliyordu bana girdim banyoya habersizce kestim izin vermiyordu ama ben çok rahatladım ohh :)
-Reklam-
0 oy
(1,438 puan) tarafından
18 yasima kadar dizime kadar uzun sacla gezdim.19 yasimda kesdirdim hemde bayaa.esim kesdi sonra kuafore toparlantdimm.
(25 puan) tarafından
Baya erken yasta evlenmişsin sanırım :) Dizine kadar cok uzun değil mi yapısı vs nasıldı saclarının bakımı zor olmadı mı? :)
(1,438 puan) tarafından
Duzdu sacim bayaa sari sacliydimm.bakimi zordu bebekle ugrasamiyorum diyee kesdim.esim izin vermiyordu kesdirmeyee
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Kız sen niye taktın saca bu kadar :D

(25 puan) tarafından
Sinir oldum ya ondan dolayı :D Kestirmek ile kestirmemek arasında kaldım.
(2,847 puan) tarafından
Hahahah bende aynı şeyi düşündüm
(3,276 puan) tarafından
Kalçama kadar saçım vardı omuzlarına kadar birden kestim eşimde kızdı ahaha :D
(25 puan) tarafından
Bende mi öyle yapsam ahaha :D
(3,276 puan) tarafından
Dibi bizde sorun yok uzar şimdi sırtıma kadar uzadı yine 3 ay falan oldu
0 oy
(920 puan) tarafından
Benim saçlarım çok ama çok uzun kesmek istiorum ama eşim maalesfki birakmio
0 oy
tarafından
Dün kestirip boyattım kuaforde hazır 4 gün yasak vardı herkes izole oldu diye sabahtan kostüm gittm saat 10 da
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Virüs çıkmadan çok önce kuaförde kestirmiştim sonra virüs çıktı sonra hamilelik kaldı öyle Doğumdan sonra kestireceğim gene 
0 oy
tarafından
Düşündüm ve uyguladım Kendim kesrtim pişman degilm :D
0 oy
tarafından
Ben en son 6 7 ay önce ablama kestirdim en son bi kesişecektim tekrar iyice kisalticaktim saçlarımı sonra hamile olduğunu öğrendim kimse musade etmedi kedtirmeme bende bıraktım bakalım kendi haline "D
0 oy
(2,847 puan) tarafından
Nerdeyse iki ayda bir eşim uclarindan kesiyor,iki hafta olmadı yine kesti saçlarım canlanıyor uclarindan alindiginda 
0 oy
(712 puan) tarafından
Bademcik ameliyatı olmadan önce kalçadan aşağıdaydi saçlarım sonra dedim uğraşamam diye kestirdim omuzlarıma kadar eşime sadece boyattigimi biliyodu aksam eve bi geldi eşarbı indirince yarın git kuaföre şöyle saçlarını geri taksın demişti :))) şimdi gene uzadilar da ben kıyamıyorum kestirme taraftari değilim pek çocukluğumdan bu yana hep en az kalcamdaydi saclar :) ama 2-3 ayda bi iki taraftan örüp eşime uçlardan aldiriyorum
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Kuaföre 3 ay falan önce ama sevmedim çok da dökülüyor daha kısa yapcam
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Popoma kadar geliyordu  artık ve doğumdan sonra su gibi dökülmeye başladı sürekli eşim heryerde saç var diye diye 5 aya kadar sabrettim sonra 3 hafta oluyor eşime makina ile düz kestirdim :))

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 428 göst.

378,421 soru

11,327,030 cevap

34,780 kullanıcı

...