0 oy
584 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (25 puan) tarafından

Saçlarını kimler kestirmeyi düşünüyor veya yakın zamanda birilerine kestirdi?  Kısa saçın rahatlığına kimler düşkün? :) 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben kestirdim valla omuzumda suan biraz uzadi yine kestigim gun cok mutlu olmustum dunya benim oldu sanki yük kalkti uzerimden :D

(4,538 puan) tarafından
Benimki tam tersi kalçalarımın altında kesmeye kıyamıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Enseye kadar küt kestirdim dunya varmış oh beee:D

tarafından
Ben de seni yerim ❤❤❤
0 oy
tarafından
Az önce kesilirdim ve post açtım :D
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Bende kısa sac severım cok hızlı uzuyor benimkı, kesince kafam hafifliyor sankı ohh
0 oy
tarafından

Popomu geçiyor benim saçım şu anda :)

Çok çabuk uzuyor saçlarım

Doğumdan sonra kestiricem mecburen

(4,875 puan) tarafından
Ne yiyip içiyorsun ya :)) benimki de doğru düzgün uzamaz :// kestirsem 3 ay anca bir kaç cm uzamış oluyor :///
tarafından
Saçlarımı çok sık yıkıyorum ben canım etkisi varmı bilmiyorum ama kış günü bile eşimden hasta olcan diye papara yemicemi bilsem hergun duş alırım .  2 günü geçmez asla . Yazın hergun zaten hatta günde 2 -3 bazen . Ekstra hiçbirşey yapmıyorum değişik ama çocukken saçım hep erkek saçı gibiydi annem uzamasına izin vermeden kestirirdi
(4,875 puan) tarafından
Ya bende yıkanırm benim saçlarda bir sorun var sanırım :))
0 oy
(1,043 puan) tarafından

Ben kalcamda olan saçlarımı enseme kadar kestim mis gibi biraz uzadı geçen hafta yine kestirdim :D

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Eşim karismiyor ama uzun sacida sevdigi icin ucundan aldim omuz hizalarinda simdi
0 oy
(376 puan) tarafından
Uzun saç tercihim saçlarıma kıyamıyorum uzun ve gür ☺️♥️
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Kalcamdan daha aşağıya geliyodu baya uzundu. 2 sene once doğumdan sonra kestirdim. 2 senedir uzadıkça omuz hizasında kestiriyorum. Zaten uzunken de toplu kisayken de toplu en azindan ugrasmyrm
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kalçama kadar gelen saçı çocuk olduktan sonra omuz hizasına kadar kestim :))))
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bende kestirdim ensemde :D
(25 puan) tarafından
Bende çok seviyorum o kesimi ya ense de :)
(7,791 puan) tarafından
Ya bide cok dokuluyo dogumdan sonra kisa olunca toplamasi da zor iyi kotu topluyom :D dokulmesin diye a dusa girince hmn cikiyom ugrastirkiyo sac
(25 puan) tarafından
Yani onun rahatlığı başka diğer türlü kurutması yıkaması bile başlı başına dert duş süren kısa iken saçın yarıya düşüyor resmen :D
(7,791 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Hiç alışkın değilim çok uzadı kuaföre gitmiyorum pandemiden dolayı bakalım nolcak 
0 oy
tarafından
Ben sıfıra vurdum   bir yıldır yeni  yeni bağlaya biliyom  pişmanım ama hemde çok 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kırık aldıracağım uzatmaya çalışıyorum. Düğün zamanı belime kadardı bir ara erkek saçı kestirdim şimdi yine omuzlarımda. Seviyorum uzun saçı. 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Doğumdan sonra çok döküldü benimki uzun saçı çok severim ... Mecbur kestim ama pek durmadı dökülme
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Belimdeydi saçlarım, 1 ay önce göğüs hizamda kestirdim dümdüz çok sağlıklı oldular memnunum 
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Kalcami gecen sacimi 4 numaraya vurdum tek basima banyoya gectim kestim simdi gene cene hizama gelmis 2 ay anca oldu keseli
(2,765 puan) tarafından
Burdan niye yazmiyorsun ozelime yaziyorsun kendi hur iradem sacmalik oldugunu kim soylemis istedigimi yaparim
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ben kestirmek istiyorum belimde saçım ama eşim razı olmuyo zor yıka kurut
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Yıllar sonra kestirdim eşime dün 
(25 puan) tarafından
Aaa eşine mi kestirdin? Nasıl suan peki ne kadar kestirdin, becerebildi mi? :)
(2,493 puan) tarafından
Makine vardı zaten kapalıyım dün akşam dedim kes gitsin. Yıllarca uzun saç kullandım açıktım yeni kapandım sayılır dedim içimde kalmasın :)
(25 puan) tarafından
Kısa kestirdin yani :)
(2,493 puan) tarafından
Çok kısa da değil ama uzun da sayılmaz. Hep içimde kısaltmak dipten boyamak vardı kapanınca yaptırayım dedim boyadım da :)
0 oy
(9,171 puan) tarafından
Saç postundan başka konu yok mu :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 427 göst.
0 oy
12 cevap 268 göst.
5 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine Canyurt (25 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,745 cevap

34,776 kullanıcı

...