0 oy
775 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynim yenibaraba aldı 140 milyar kredi çekti ve şuan 200 kusruat kredi ödüyor eşime diyor ki benim arabanın borcunu senin arabayı satıp kapatalım bana ev alalım dedi bizim arabada 120 kusur ediyor kredi gene kapanmıyor mesele o değil kendisi hem ev hem araba sahibi olacak giden benim altinarimi yatırdığım arabam olacak eşim de dedi ki eşimin üzerine kızımın üzerine o arabam abi dedi eşimin rızası olmadan satmam dedi bende müsaade etmedim haksız mıyım 

48 Cevaplar

+1 oy
(5,220 puan) tarafından
benimkine öyle bişey deseler yıkarım ortalığı saçmalığa bak kocanı saf mı sanıyolar nolacak sonra senin paran nasıl ödenecek tabiki üstüne yatılacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabıykıde etme canım 
0 oy
tarafından
Millet ne kadar akilli ya valla ne iyimis 
0 oy
tarafından
Ya ne münasebet bı akıllı o galiba azıcık aşım kaygısız başım demişler asla müsade etme sizemi güvenip çekmiş krediyi 
0 oy
tarafından
Ay asla vermem. Bana ne borcundan arabayi banami aldi 
(233 puan) tarafından
Evet ne kadar saçma ya arabayı isteseler vermezler bile
tarafından
Aynennn kesinlikle o hataya dusme
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Tabikide izin verme canım. Onun her seyi olacak sizin olan arabaniz da elinizden gidecek. Akıllıymış kaynın... uyanik.
0 oy
(119,349 puan) tarafından
Tapuyu ustune al abla
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Bencede etme canım arabanın borcunu bitirsin kendine öyle ev kredisi çeksin.  Eğer razı gelirsen ev kredisi bitmeden size onu ödemez bence olan sizin arabasız kaldıginiza olur arabanızın değerine olur hem 
0 oy
tarafından
Sakın. Sakın. Sakın.. 170 milyar borca soktular eşimi 2 senedir hacizli maaşı. Milletin yardımı ile geçindik. Akıllı olun uymayın kimseye 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ayy o ne saçmalik neden oyle bişi olcakmış mantıksız ya iyi demiş eşin sana sormakla iyi etmiş sende küsseler bile kabul etme
0 oy
tarafından

Masallah kaynindan zeka fıskiriyo canim baska istegide varmiymis ayligin kartinida eline verin tas kaynatip yeyin siz :angry:

0 oy
(48,700 puan) tarafından
ne zeki insanlar var araba almayıp ev alaymis önce 
0 oy
(774 puan) tarafından
Saçmalama canım ne uyamıkmış o öyle asla izin vermem senin çocuğunun geleceği o verme kimselere 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sonuna kadar haklisin, ayagini yorganina gore uzatmayi ogrensin herkes.
0 oy
(10,384 puan) tarafından
O ne saçma talep be 
0 oy
tarafından
Sonuna kadar haklısın kendi gitsin satsın alsın arabasını öyle bor dünya yok 
0 oy
(233 puan) tarafından
Ne olur kırık iğnenize sahip çıkın giden asla ama aslaaaaaaa geri gelmiyor boşver gerçekten birşey isteyen çalışıp çabalayıp yapsın hazıra güvenmesin kimse 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ne sivri zekaymış kabul etme canım
0 oy
tarafından
Postu okurken sizin kârinizi merak ettim sonuna kadar okudum şok oldum valla senin kaynin beyin yerine ne kullanıyor. 

Aynı tipten benim amcam var benim babamı kullanıp hep ev araba sahibi oldu ama haram mal helal kazanç olmuyor şuan kredi üstüne kredi kartı kullanıyor
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Oldu başka isteği var mı kaynının

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 530 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,296 soru

11,386,417 cevap

34,887 kullanıcı

...