0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (1,506 puan) tarafından
Kızlar bugün dikisin üstündeki su geçirmez bandı açacağım ama korkuyorum acaba birşey olur mu çok acır mi diye doktor 3. Gün ac dedi dikişlerim açılır diye de korkuyorum göbeğim fazla büyük cunku

13 Cevaplar

0 oy
(1,506 puan) tarafından

En İyi Cevap

Açtım kızlar batikon sürdük korktuğum kadar acımadı şimdi korse de taktım belim iyi şimdilik çok çok teşekkürler <3

-Reklam-
+1 oy
(5,949 puan) tarafından
Hiç  birsey  olmuyor  merak  etme  sadece  batikon la  temizle  sabah akşam  ve gazlı  bez  koy  sezeryan  dikisinin oraya 
(1,506 puan) tarafından
Aynen batikon aldım da bi sorayim gine de dedim
(5,949 puan) tarafından
Hergun  yap aksatma  birde  muhakkak gazlı  bez  koy  göbek  kapattığı için  iltihap kapar  ben yapmayı bırakınca  iltihap kapmıştı
(1,506 puan) tarafından
Eşime diyeyim de alsın o zaman
+1 oy
(3,136 puan) tarafından
Bant dikişlere yapışmaz canıö sargı bezi zaten dikiş kısmında var. Kolonyayla falaniyice ıslatıp öyle açın. 
(3,136 puan) tarafından
Pardon canım hastaneden çıkarken doktor bandı açmıştı şimdi aklıma geldi
(1,506 puan) tarafından
Anneme actiracagim bende kendim göremem
(156 puan) tarafından
Banyo için kullanıyor o bildim kadarıyla bende sezeryanla doğum yaptım banyo yapmak için taktım o bandı sonra çıkarıp attım pansuman fln gerekmiyor ki dikişe doktormu dedi sana pansuman yap diye
(1,506 puan) tarafından
Evet senin göbeğin büyük dikkat et 3 gün dursun  sonra çıkart batikonla temizle dedi yarın da doktor kontrolü var duş alıp çıkartayım diyorum
(3,136 puan) tarafından
Evet canım tunanın annesi doktor bana pansuman yap demişti yaptım bende
+1 oy
(3,167 puan) tarafından
Cnm hiç korkma banyo yap  sonra çikar bende hiçbirşey olmadi
0 oy
tarafından
Kız benim doktor giderken aç ayakta duş al dedi yani üç gün falan demedi, hiçte korkmadım açarken hem zaten onun üstünde bez var dikislers yapismamis zaten
(1,506 puan) tarafından
Bez yok ama hastaneden ertesi gün çıktık 3 gün dursun duş alırken rahat olur dedi göbeğim büyük ya acaba ondan mi dedi
0 oy
tarafından
Yok canım o bandın hiçbir etkisi yokki orda sadece duruyo. Dikişleri o tutmuyo sonuçta. Çıkarınca baya ferahlayacaksın merak etme
tarafından
Günlük olarak pansuman yap yarayı kuru tut
(1,506 puan) tarafından
Yapışmış mıdır acaba derime çok anneme actiracagim akşam duş alıp sonra da batikon sur dedi
0 oy
(62 puan) tarafından
Yok yok biseycik olmaz. Çıkar. Korkuyosan bandı azcik nemlendir öyle çıkar. Elinle de destekle çıkarırken. Zaten bölgesel uyusuktur orası canın bile acimiycak hic
(1,506 puan) tarafından
Hani çekerken dikiş açılır mi diye yapıştırma ya dikisler
(62 puan) tarafından
Yok yok acilmiyo. Dikişin üstüne gazlı bez gelir etkilenmez hiç
(1,506 puan) tarafından
Gazlı bez yok sanki arada direk bant var gibi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yok cnm hiç acımıyor hemen çıkıveriyor o bant zaten orası daha uyuşuk oldugu için hissetmiceksin korkma
0 oy
tarafından
Venim doktorum 1 gün sonra kendi çıkartmiştı kuzum hiç birşey olmaz çikar acimiyor cıkarken 
(1,506 puan) tarafından
Ay inşallah bi tedirgin oldum
tarafından
Kuzum sadece tüyleri çekiyor yavaş yavaş kaldır kenarlarına krem sür
(1,506 puan) tarafından
Hım anladım sağol canım
0 oy
(725 puan) tarafından
Bir şey olmuyor ben pansuman bile yapmadım doktor yap demedi çünkü hiç bir sıkıntı da olmadı 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Hissetmessin bile :))
0 oy
tarafından
Benim hastanede açıldı canım hiçte bisey olmadi korkma sadece kuru tut orayı 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm bnde korkuyodum ama inan korktuguna kalıyorsun
(1,506 puan) tarafından
Ay inşallah ya doktor devamlı göbeğin çok senin fazla dikkat etmen gerek diye tembihleyince korktum biraz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 313 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nujiyan (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,933 göst.
3 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 356 göst.
7 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubracelik (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 513 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nece34 (233 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,235 cevap

34,818 kullanıcı

...