0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından

MERHABA KIZLAR BEN SEZERYANLE 28 HAFTALIK DOĞUM YAPTIM BEBEĞİM KÜVEZDE 13 MARTTAN BU YANA DİKŞLERİM TUTMADI İLK DİKİŞ ALINDIĞI GÜN KOMPLE AÇILDI 10 GÜN HASTANEYE YATIŞ VERİLDİ AĞIR ANTİBİYOTİK TEDAVİSİ ALDIM TEKRARDAN DİKİŞ ATILDI 2. DİKİŞLERİMİ ALDIRMAYA GİTTİĞİM GÜN TEKRARDAN DİKİŞLERİMİN TUTMADIĞINI SÖYLEYİP 3.KEZ DİKİŞ ATILDI 2. DİKİŞİMDEN SONRA HERGÜN HASTANEYE GİTTİM PANSUMANA DOĞRU DÜZGÜN BİR AÇIKLAMA YAPILMIYOR 1 AY OLCAK NERDEYSE ANNEMDE KALIYORUM 1 AYDIR YATAKTAN KALKAMIYORUM BAŞINA BÖYLE BİŞEY GELEN VAR MI BİRAZ UZUN OLDU HAKKINIZI HELAL EDİN. 

7 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından

Cok gecmis olsun ilkkez duydum böyle birsey.  Çok agir falan mi kaldirdin ani hareket mi yaptin naptin 

(7 puan) tarafından
Doğumdan sonra annemdeydim yataktan sadece tur atmaya ve tuvalet için kalkıyorum
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim sadece bana yapılan açıklama etin çok yumuşak birbirini tutmuyor ameliyathanede yaram enfeksiyon ve güçlü Bi mikrop kapmış
(2,375 puan) tarafından
Cok kötü bisey ya dikkat et kendine geçmiş olsun cnm
(7 puan) tarafından
Aynen öyle Sağol teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de 3 kere dikişlerimi açıldı ama yalnız seninkisi biraz daha farklı bir durum Ben yoğun bakımda yatıp Çıktım çünkü Allah'a şükür şu anda pek bir şeyim yok kızım da 1 ay kaldı küvezde bende 32 haftalık doğum ettim 3 sezeryanım oldum fazla hareket etmem en fazla eğilme Man gerekiyor çok dikkat etmen gerekiyor ve temiz tutman gerekiyor orasını dikişlerin olduğu yere
(7 puan) tarafından
Gayet temiz tuttum pansumanımı hiç atlamadım ilk dikiş doktor hatasıydı ameliyathanede enfeksiyon ve yaramın içinde güçlü Bi mikrop üremiş
tarafından
O zaman doktora Dava aç böyle bir durum varsa benim Doktor hatası değildi çünkü benim 3 sezeryanım Eve geldikten 1 gün sonra benim dikişlerim açılmaya başladı Bir hafta pansuman yapıldı şükür geçti Tabii arada ağrım Sızım oluyor ama 3 sezeryan Çünkü ne de olsa
(7 puan) tarafından
Bebeğim o hastenede bebeğimin sağlıkla ordan çıkmasını bekliyorum sonra dava açıcam
tarafından
Aynen bebeğin çıktıktan snra yap yapıcağını
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Allah Allah canım hangi hastaneden bahsediyorsun bu devirde alınacak dikiş atan bir hastane bulmak İnan ki zor çoğu estetik dikiş yapıştırma dikiş yapıyor sonrasında dikiş aldırmam falan gerekmiyor ayrıca sen belki de nemli falan bıraktıysan o yüzden enfeksiyon kapmış olabilir
(7 puan) tarafından
Bursa şevket yılmaz eğitim araştırma devlet hastanesinde ilk dikişim içten atıldı ip görünmüyordu 2. Ve 3. Dikişim deri üzerinden atıldı duşa girmedim doktorum duşa girememi su değdirmememi söyledi
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun estetik dikiş atilmadımı  canım
(7 puan) tarafından
Sağol teşekkürler canım
tarafından
Bebeğin nasıl iyimi kuzum
(7 puan) tarafından
Bebeğim doktor demişti iyiye gidiyor diye ama bugün bilgi almaya gittiğimizde beyninde kist olduğunu söyledi tansiyonu çok yüksek olduğu için tansiyon ilacı kullanıyorlar
tarafından
Şuan kaç haftalık oldu kuzum rabbim şifa versin sana bağişlasın
(7 puan) tarafından
1 aylık oldu bebiş
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Gecms olsun canm basima gelmedi sordun mu neden tutmuyor diye
(7 puan) tarafından
Ameliyathanede enfeksiyon kapmış ve yaramın içinde güçlü Bi mikrop üremiş ve etimin çok yumuşak olduğunu söylediler
0 oy
tarafından
İlk defa duydum başka hastaneye git 
0 oy
(210 puan) tarafından
3 sezeryan oldum çok şükür böyle bişey yaşamadım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 356 göst.
7 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubracelik (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 376 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,933 göst.
3 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 513 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nece34 (233 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı