0 oy
1,251 göst.
Diğer kategorisinde (890 puan) tarafından
Kizlar bn doğumdan sonra çok kilo aldım veremiyorum diyet spor beceremiyorum kendimi çok kötü hissediyirum bana önerebilceginiz zayıflama çayı varmı eşimin yanında kendimi beğenmiyorum hiç

37 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kelin ilacı olsa kendi başına sürer bacım :D

(890 puan) tarafından
Saol cnm yinede
tarafından
Canım o çaylara çok güvenme bence zayıflamanın tek çaresi yememek
-Reklam-
0 oy
(890 puan) tarafından
Post yukarı çık
0 oy
(183 puan) tarafından
Startlife diyr bi cay arkadasim ablasi annesi kullandi yararini gordu kiz nasil zayifladin dedim ilk diyet dedi sonra bu cayi onerdi bana ben yalan yok onceden almjstim ama bi halta yaramadi arkadasimda yakin bi ornek olunca kis malum pandemide var kilo aldim siparis verdim bnde bugun basladim allahin izni ile insallah bende yararini gorurum diye umuyorum  canim
(890 puan) tarafından
Cnm şimdi anladım ise yarıyor mu yaramıyor mu ve nsl bir diyet ugulamislar
(183 puan) tarafından
8 kilo vermis 40 gunde arkadasim yaptigim sabah aksam ben o cayi ictim gunde kesinlikle 3 litre su tukkettim dedi agir bi diyet yapmadim asla diyor sadece hamur isini yemedim diyor tatli arada yedim herseyden yedim ama hamur isi ve gazli icecek tuketmedim dedi bana bnde bugun basladim 3 litre suyumu ictim yatarken bida cay icicem ekmekte yedim sabah ceyrek geri kalan corba salata yedim karnim kazindi tavuk sote vardi ondan aldim 4 5 kasik bide elma yedim ben bugun gunumu oyle bitirdim cok fazla tuvalete ciktim ama
(890 puan) tarafından
Yani cnm işin şiiri su mu
(183 puan) tarafından
Canim yas kac kac kilosun bu arada bol su ic ekmegi tatliyi kes
(890 puan) tarafından
Yaş 20 kilo 69 boy 1.60
0 oy
(426 puan) tarafından
Tek çaresi diyetisyen bence benim bir arkadaşım gitmişti o kadar çok duyuyorum ki diyetisyenin verdikleriyle bazen bazılarını yemiyorum diyordu hemde kilo veriyordu bende gidicem inşallah diyetisyene
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Bnde aynı durumdayim Surada bekliyim
0 oy
(723 puan) tarafından
Keşke o kadar bi cayla zayıflamak kolay olsa 2 aydır adam akıllı diyet yapiyom spor yapiyom tabi arada illa ki kaçamaklar yaptım ama abartmadan.3.5 kilo verdim daha düşün yani ne kadar zor..
0 oy
(890 puan) tarafından
Posttt yukarı
0 oy
(890 puan) tarafından
Yukarı cikkkkk psotumm
0 oy
tarafından

Kendine saygılı ol o bence kg li oldunda keyfinden olmadın ya çocuk oluyoo emiyo tabi olacak beğenmiyorum falan deme yani 

0 oy
(14,019 puan) tarafından
Sürekli plank yap karnına streç sar bolca sıvı tüket ekmek pilav makarnayı azalt
(890 puan) tarafından
Tmm cnm saol
0 oy
(2,831 puan) tarafından

Oruç tutuyorum vermeye başladım:D

0 oy
(344 puan) tarafından
Canım diyeti ve sporu yapamıyorsan hiçbir bitki çayı fayda etmeyecektir kararlı bir şekilde diyete başlaman düzenli yürüyüş yapman gerekiyor emin ol çaya falan hiç gerek bile kalmıyor 
0 oy
(890 puan) tarafından
Kizlar yorumny yapın lütfen
0 oy
(890 puan) tarafından
Kizcelee hele bakın yaa
0 oy
(924 puan) tarafından
Ben 75 kiloyum pazartesi başladım diyete diyet derken 6 dan sonra yemiyorum bol su içiyorum şekeri hamur işini bıraktım abur cubur yok yeşilçay içiyorum inşallah başladım.bakalim verebilirsem iyi olcak 65 olmak istiyorum:)
0 oy
(146 puan) tarafından
Ben yeşil cayin iyi oldugunu biliyorum birde hindistan cevizi yagini sabahlari şekersiz türk kahvesine katıp icersen daha cabuk kilo vermene yardimci oluyor tabi bunlari yaparken hamur isi seker vs kesip daha cok yesillik yagsiz et gibi beslenirsen bir adim atmis olursun
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Kuzu tek çaresi boğazı kesmek bol ılık su içmek.
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Agzini dikmedikce çaylar fayda vermez kullanma bagirsak tembelliği ediyorlar
0 oy
(10,220 puan) tarafından
O iş çay ile olmuyor diyetisyen önerem sana kardeşimi doya doya zayıflarsın :) 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Ben anlatıyım bak canım bende çok kiloluydum bı türlü kilo veremiyordum ben her sabah bı kür vardı onu kullandım sonra tarçın limon suyu bal karıştırdım çay tabağında her sabah aç karnına onu yedim sonra hep çay yaptığımda tarçın kattimm sabah akşam türk kahvesini içtim ve hep spor yaptım yürüyüş ve terlemek çok önemli evde egzersiz yaptım ben 3 ayda 17 kilo verdim ve şuan hiç alamıyorum sabit 63 kiloda kaldım  yoğurtun içine pul biber  ekledim ve akşamları kasikladim yedim bunları tavsiye ederim ve diyette yasak olan çoğu şeyi de yedim şükür ki verdim fazlalıkları mı inşallah sende verirsin 
(890 puan) tarafından
İns cnm yaa her yemekten hep yedjn mi
(890 puan) tarafından
Cnm sabah bur kür kullanıyorum demiştin nedir o
(1,396 puan) tarafından
Evet yedim özellikle de et çok severim ve yedim ama az az makarna çok seviyordum ondanda vazgeçemedim hep yoğurtlu pul biberli yapıp yerdim ama ekmeksiz sadece kahvaltıda iki dilim ekmek yiyordum
(1,396 puan) tarafından
Tilya kürü canım İbrahim Saraçoğlunun tarifi nette var  kolaylıkla bulabilirsin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 218 göst.
0 oy
2 cevap 70 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya9519 (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 121 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Busraburak01 (2,525 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...