0 oy
1,257 göst.
Diğer kategorisinde (892 puan) tarafından
Kizlar bn doğumdan sonra çok kilo aldım veremiyorum diyet spor beceremiyorum kendimi çok kötü hissediyirum bana önerebilceginiz zayıflama çayı varmı eşimin yanında kendimi beğenmiyorum hiç

37 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sendemi biritüs 

Gel gel kilo veremeyenlerin safına geeeell
(892 puan) tarafından
Malsef. Cnm
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Az öncede biri postunda yazmıştı eşi laf ediyprmi falan onada dedim. Ablamda çok kilo aldı birde bir akrabamlz var çok kiloluydu. Deniz egeceden zayıflamada son söz diye kitabl var dinıemek içinde sesleri var. Onlarla zayıfladı. Ablam şimdi eski haline döndü. Akrabamlzda 20 kilo verdi.  
(892 puan) tarafından
Nereden alabilriim cnm
(826 puan) tarafından
İnternetten sifariş etmişlerdi bence. Bide youtube da videolar var ordan bak istersen orda olur belki.  Dietle değilde bilinçaltı zayıflama türü. Ablamda akrabamızdıa herşey yiyo ama gel görki çok zayıfladı. Uyurken dinleçek içimde sesleri var.
(892 puan) tarafından
Cnm gerçek mi ya bu  ablama sorabilir misin deyatli bana anatalbilir mi bide cnm kitabı alsam internete ses kaydı nasıl yapcam lütfen bana yardım et
(826 puan) tarafından
İnternetten sifariş etmuş ablamda gelmiş kapıya.  Facebookta adresleri var. Ordan ulaşa bilirsin. Çünkü biz azerbaycanda yaşıyoruz buraya geldiyse sizede getirirler. Kitabın fotoğrafını atarım şimdi
0 oy
(892 puan) tarafından
İns bende zayıflarım
0 oy
(892 puan) tarafından
.....yorumlar gelsin
0 oy
(790 puan) tarafından
Kac kilosun boy kac
(892 puan) tarafından
1.60bot kilo 69
0 oy
(95 puan) tarafından
Canım bende 65 ile hamile kaldım 75 ile doğum yaptım ama bu kiloları veremedim bebiş 8 aylık oldu ben abur cuburu ve ekmeği kestim çok şükür şimdi 71 kiloyum dahada vericem allah izin verirse yanı çayla falan değil boğazını tutman gerekiyor 
0 oy
(892 puan) tarafından
Kizlar yorumlarinkza ihtyiva var
0 oy
(892 puan) tarafından
Bilenler yorum yapsın lütfen
0 oy
(77 puan) tarafından
Canım bol bol ılık su ic bebe malesef sporsuz gitmiyor özellikle o göbek bende 6 ay önce digum yaptım spora başladım 
0 oy
(892 puan) tarafından
Bu kiloların başa bela
0 oy
(892 puan) tarafından
Yorumlar gelsin zayiflayalim birlikte
0 oy
tarafından

Aç kalmaktan ve hareket etmekten başka çözüm yok birde en iyi bildigim zayıflama yöntemi stres insan stresliyken aniden fazla kilo verebiliyo :)

0 oy
(892 puan) tarafından
Zayıflama çayı öneride bulunun
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Ben hamile kalmadan cayla once 23 gunde 10,5 kilo verdim hamile kaldigimi öğrendim mecbur bıraktım benden sonra annem aldı oda 1 ayda 7,5 verdi simdi 4. Paketini sipariş ettik. Arkadasim 8 kilo verdi. Yani cok beğendim ben Allah nasip ederse bebekten sonrada siparis edicem. Tatli ihtiyaci yok asiri su iciriyor en guzelide istediğini yiyorsun :) ozlextea cayın adı isteyen olursa orjinal instagram.hesabini yzarim :)
(1,159 puan) tarafından
ozlexteaile_zayifla  bayanin adi didem benim.adim aynur derseniz bayana aynur hanim onerdi diye size anlatacaktir herseyi resimlerde de goreceksiniz hemen hemen hepsini tanıyorum umarim memnun kalirsiniz :) gebeler kullanamaz birde kalp hastalari arkdslar soylimde sorun cikmasin :)
(35 puan) tarafından
Doğumdan sonra ne zaman başlanıyor canım ben hamile olmadan önce 52 kiloydum şimdi 65 faln - 10 kilo verme istiyorum ama doğumdan sonra inşallah
(892 puan) tarafından
Cnm annen kaç lt su içti bir çok çay aldım ağız kuruluğu yapar dedi ama hiç yapmıyor bende şu hiç sevmem hele kış ayı insan hiç icemiyor cnm bide sn nsl bir diyet yaptin
(1,159 puan) tarafından
Dogumdan 6 ay snraymis bi kac gun once anneme cay siparisi verirken sordum malsf 6 ayin dolmali dedi 6 ay sonra emzirirkende kullanabiliyorsun gunde 1 tane ama normalde 2 paket gunde sabah aksam
(1,159 puan) tarafından
Yani annemde cok.iciyorum diyordu litre olarak bilemiyorum ama kizim susatiyor diyip duruyor. Ben diyeti kendim belirledim sabahlari ekmeksiz istedigim kadar herseyden yedim sabah derken bu arada ben gec uyanirim 12 1 gbi o saatlerdr kahvalti yaptim akşamları da ne yaptiysam cok.abartmadan 1 tabak koydum yanina ne yaptiysam yedim ama abartmadan en gec 7 de yemeyi bitirdim sonra 11 gbi felan acikiyordum bastirdin diye yogurt kürü yiyordum hemde zayiflamaya yardimci oluyordu hemde acligimi aliyordu oglende aksama kadar acikirsan meyve yiyebilirsin ama salatalik yedim ben istedigim kadar salatalik su zaten :)
0 oy
(826 puan) tarafından

image

imageişte kkitap bu. Numaraıarını bulurdan eğer ses kaydınıda ssatın ala bilirsin canım.

0 oy
(568 puan) tarafından
Canım ben irontea ile 13 kilo verdim şuan hamileligim bitsin yeniden baslicam doğumdan sonra illa çay almana gerek yok detoks çayı var tayti var korsesi var Instagram dan bak istersen bana hemşire önerdi oda kullaniomus astım ilaçları kilo yapmıştı öyle başladım altına isemis gibi terletio seni zamanla sıkı oluo vücut ben 5 sene kullandım tayt korsesini bak istersen görümcem kullanio şuan yeni başladı 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
8 gündür diyetteyim 3 buçuk kilo verdim ama ac geziyorum sadece bir öğün yiyorum ve ara öğün yapıyorum bol su ama çok zor ;( ac geziyorum 16 kilo fazlam var halaaaa

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 219 göst.
0 oy
2 cevap 79 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya9519 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Busraburak01 (2,525 puan) tarafından soruldu

379,887 soru

11,372,195 cevap

34,855 kullanıcı

...