0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (351 puan) tarafından
Merhaba kızlar 3 buçuk aylık bebeğim tuvaletini 5 günde bir yapıyor geçen sancılandı da ama karnı şiş deil aç gibi oluyor doktora götürcem size de sormak istedim neden böyle oluyodur sizce iki günde bi yapardı normaldi ama şimdi çok uzadı 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mama veriyosan su mutlaka ver . Zeytinyagi ver 1 cay kasigi . Mamasini degistirebilirsin . Halen duzelmezse doktora goturursun 
(351 puan) tarafından
Anne sütü canım
(507 puan) tarafından
Canım. Cay kasıgı zetın yagı ver. 1 saat sonra. Kulak cubugunu zeytın yagona. Bula sonra popusunu uyar.kaka yaptıgı yerı uyar eyer kabızsa zor yaoar degılse hemen yapar . benım kızım kını oyle yapıyom gazıda sancısıda kkabızda olsa oyşe yapıyor rahatluyo yatıyor
-Reklam-
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Anne sütü alıyorsa 10gune kadar normalmis benim oğlum hep 10 11 günde bir yapardı yinede zaytinyagi icir Biraz 
0 oy
(119,168 puan) tarafından
Sadece emjyosa sen yediklerine dikkat et kayisili meyve suyu ic sutunden gecer 
0 oy
tarafından
Anne sütuyse gayet nirmal canm sure uzuyor bir sure sonra ek gidaya gecince normale dönüyor
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canim zeytin yagi ver poposunada sur yagi orayi biraz yumusat masaj yapıyor gibi.  Yapmazsa bi saglil ocagina gotur. Bizim aile hekimimiz anne sutu alıyorsa 5 gun yapmamasi normal demisti. Bence 10gunu falan bekleme yazik cocuk sancılanmasın. 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
benim kızda 3 aylık geçen üç gün yapmamıştı sürekli ağlıyordu meme ucuna her emzirdigimde zeytin yağı sürdü nasıl yaptı kaka var ya ne üst kaldı ne baş hemen sür emzir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 172 göst.
0 oy
7 cevap 271 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Yenigelin_anneadayi (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
0 oy
6 cevap 156 göst.
17 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...