0 oy
847 göst.
Diğer kategorisinde (1,320 puan) tarafından
Dün geceden beri uyuyamadım , karnımdaki çocuğuma zarar olacak korkuyorum 

Şekerim var öğrendi resmen cokladi o yaşta ne şekeri benim çocuklarım da olmadı vs dedi bir anne gibi yaklaşmadi merhametsizlik etti 

Benim annem olsaydı böyle mi derdi :(( gözümde yaş durmadı öyle çok üzgunum ki 

Kinadigi başına gelsin içim yana yana ah ediyorum çok doluyum 

:( Her zaman böyle 

Ahım tutar mı bilmem 

17 Cevaplar

+1 oy
(3,836 puan) tarafından
tutar ahin da kaynanan anlar mi orası muamma. cahillik yaşla olmuyor işte
-Reklam-
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Hastalık yaşa mı bakıyormuş 

Üzülme bebeğin de hisseder Allaha havale et bırak cnm 
0 oy
tarafından
Ah canım üzülme :( bazen saçmalıyorlar benim annem vefat etti zaten hastaydı üzülme vs. Dedi kendince beni teselli ediyor ama zaten hastaydı ne demek ya daha kendi annesi hayatta nerden bilsin ki başına gelmeyen bilemez sende öyle düşün kendinin ve bebeğinin sağlığı için takma kafana o evinde mutlu hicbisey umrunda değil olan sana oluyor bak uzuyorsun kendini 
(1,320 puan) tarafından
Evet çok haklısın :(
tarafından
Senin kaynanada benim ki gibi galiba bazen ne konuştuklarını bilemiyorlar normalde iyi bı insandır benimkide ama bazen gerçekten saçmalıyor . Mesela bı kere benim yanımda kızıyla görüntülü konuşmuştu ah annecim canım kızım özledim seni vs. Belki o an beni kırmak istemedi bilinçli yapmadı ama imtemsiz gözümden yaşlar akmişti eşim Allah'tan farketti hemen tuttu elimden hadi anne görüşürz dedi çıktık evden 10 gün falan aramadı eşim gitmedide sonra geldi özür diledi benim uzulecegimi bilememiş yani böyleler sende üzülme lutfen
(1,320 puan) tarafından
Ne güzel eşin destekcin benim eşim anlamıyor
Bilerek yapmiyor diyor gecistiriyor
Çok şanslısın kıymetini bil ♥️ daim olsun kuzum
0 oy
(388 puan) tarafından
Ahh canım hiç kafanı yorma bunlarla. Hiç kaale dahi alma. Stres de çok etkiliyor o hastalığı. Bahsettiğiniz gebelik sekeriyse doğumdan sonra geçiyormuş . Ama kronik şeker ise . Strese gelmiyor. Bebeğini ve kendini düşün sadece. Allah'a dua et gerisi boş. Ağzı olan konuşuyor. Kimsenin kimsenin ne çektiğinden haberi yok
0 oy
tarafından
Bela okuma canim Allaha emanet et istisnalar hariç bütün kaynanalar ayni günahımız giriyorlar benimkide senin niye böyle ben tarlalardaydim derdi birde sey zoruma giderdi kimisi sanciya dayanamaz en ufak birseyde hastaneye gider saatlerce kalir dogum yaparsa ben sancimi hep evde cekip oyle hastaneye giderdim hemen dogururdum seninki kolay oluyo millet neler cekiyi dedi Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Allah a havale et canım beddua etme bak hamileymişsin de 
0 oy
(78 puan) tarafından

Canım benim niye ağlıyorsun takma dicem insan düşünüyor elbet herkestemi aynı bu kaynanalar bilmem ki benim ki de benzer ben artık görmezden geliyorum onu sorularını duymazdan grliyorum hiç bişey anlatmıyorum onları arayınca görümcemlr görüşüyorum sadece hem eşim üzülmüyor hem de ben ;) tavsiye ederim senin gibi o da çok  üzdü beni vaktinde anca böyle çare buldum 

(1,320 puan) tarafından
Eşim söyledi demek istemezdim
Zaten her gün görüntülü arıyor kızının yanında kalıyor torunlarına bakıyor her gün hep beraber mutlular , benim annem yok burda çok zoruma gidiyor :( hiç beni düşünmüyorlar
0 oy
(405 puan) tarafından
Ben rahatsızlık atlattım nişanlıyken görümcelerim kayınvalidem hepsi dalga geçer gibi laf vurdular bende onları Allah'a havale ettim 
(1,320 puan) tarafından
Ne kötüler demi , Allahtan korkuları yok demiyorlar ki yarın başımıza gelebilir :( Allah'a havale ettm ben de
(405 puan) tarafından
Evet sanki bizim elimizde olan birşeymiş gibi davranıyorlar halbuki onların yaptığı terbiyesizlik bize de Allah'a dır
0 oy
tarafından
Kız bosveeeer bn hamileyken sinir krizi geçirdim bna dio yalandan yapion düşün karnımda çocuk var yalandan kendimi yere atiom çok komik dimi
0 oy
tarafından
Bence bu ah sayılmaz canım zaten Rabbim herkesin kınadığını başina veriyor zaten . O yüzden üzülme bebeign odaklan sen 
0 oy
tarafından
Onu ilgilendirmeyen şeyi söyleme sende canım senin sekerinden ona ne 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Bebeğime birşey olmaz inşallah 
0 oy
(45 puan) tarafından
Benim 7 yaşındaki yeğenim seker hastası tedavi görüyor yasla ne alakası varmis yani geri kafalılık. 
0 oy
tarafından
Bebeğin anne karnında da şeker hastası olarak dogabilecegini keşke birisi kaynanama anlatsa. 

Hastalık yasa bakmıyor vicdansizlar 
(1,320 puan) tarafından
:((( evet çok vicdansız çok
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bunun için mi ah ettin 
(1,320 puan) tarafından
Evet normal mi söylediği
Tek bu değil bir çok.sey artık bıktım ya
0 oy
(213 puan) tarafından
Benimde sekerim cikmisti 1.gebelikte simdi 2.si gelecek 2 yildir sekerle ugrasiyorum icim sizladi gercekten inan benim bile ah edesim geldi bu gebelikte cikan seker bizim elimizde degil ki
(1,320 puan) tarafından
Evet gebelik olmasa bile insanların ne sıkıntıları oluyor kendi dert tasa görmemiş bol keseden yargılıyor
Allah'ın adaleti büyüktür ne diyim
0 oy
(673 puan) tarafından
Gebelik sekeri mi, gecmis olsun
(1,320 puan) tarafından
Evet gebelik , sağol canım
(673 puan) tarafından
Normal birsey o canim. Gebelerde cikiyor, bazisi geciyor cok azi da gebelikten sonra devam ediyor. Diyetle gecer sizin Ki .
Kaynananiz sekeri oldugunu Fark etmemis bile olabilir kendi gebeliginde.
Ve malesef bazen insanlara laf anlatamiyoruz, cahillik her yasta ve her cinsiyette var. Anlat anlat anlamayan insan da cok malesef.
Siz caninizi sikmayin, bebeginiz o kadar tatli ki sizde de seker cikmis :) :)
Latife ettim.
Dikkat edin kendinize ve yiyeceklerinize
(1,320 puan) tarafından
Yaaa güzel yüreğinden öperim senin Allah razı olsun ❤️❤️❤️ teşekkür ederiz teyzesi çok sağol

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 371 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 254 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Suzanne34 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 316 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde mutsuzcicekkk (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 610 göst.