0 oy
735 göst.
Aile kategorisinde (895 puan) tarafından

Kizlar aldatmalar artik sahibinden de oluyormus.adam yalandan ilan veriyor sevgiliside cvp veriyormus.dikkatli olun:Dkimilerine cipte taksalar camiye diye gidip avluda bulusur:angel:

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Daha neler duycam yaâa bu site de olmasa saf gelip saf gitcekmisim
tarafından
Aynen öle bide varya kadınlar nasıl kaniyo da cevap verio
tarafından
Aranıyorlar gerizekalilar bilmiyorlardı bütün erkeğe ayni yağmurdan kaçıp doluyq tutuluyorlar
tarafından
Evet ya çok üzülüyorum
tarafından
Uzulme kendi düşen ağlamaz Rabbim sasirtmasin dua edicez
tarafından
Bunlar hep bı imtihan aslında işte
-Reklam-
0 oy
tarafından

Oha cusssssssss girdikleri delik kalmamış pis uçkur meraklıları ;)

0 oy
(49,829 puan) tarafından
daaha neler duycaz ☺️
0 oy
(6,135 puan) tarafından
Valla sasirmadim letgo kullanıyorum haftada 2 tane sapık illa denk gelir niyeti bozuk olan oraları da o amaçla kullanıyor 
0 oy
tarafından

Ya birdaha buraya girdiysem yada kocayi bosayacagim benim kocam dakka basi araba dukkan bakiyo sahibinden tovbe yarabbi :angry:

tarafından
Eşine guvenin varsa böyle şeylere takılma. Benim eşimde araba arsa çok bakıyor
tarafından
Guvenim var ama seytanda rahat durmuyor insqnin aklına neler geliyor  benim esimde araba meraklısı hep bakar yani
0 oy
tarafından

Vallah yapan adam her türlü yapıyor ayakta uyutuyorlar allah şeytana uydurmasın bu dönemde ihanet çok fazla arttı allah kimseyi karakter yoksunu etmesin 

0 oy
(2,458 puan) tarafından

Letgoda bile alışveriş dışında yazanlar var. Pislikler Allahından bulsunlar. Bu da bana yazan bi sapık.

image

(895 puan) tarafından
Banada letgodan urun teslimi icin yer ayarlarken yemek teklifi etmisti ..... biri
(2,458 puan) tarafından
Pislik herifler ya.
0 oy
tarafından

Benim eşimde sahibinden de çok dolaşıyor. Arsa bakıyor. Araba bakıyor. Şimdiye kadar hiç şüphe duymadım ben bile arsa bakmak için çok takılmıyorum sahibinden.com da 

0 oy
(4,087 puan) tarafından
Yooookkk artık yaaa... yaoan her türlü  her yerden bulup yapıyor  desenize ... ahlak edep yoksunları.  ALLAH korusun... benim  eşim  de sürekli  araba arsa bakınıyor ama cok şükür  öyle  bir süphem yok ;) ( benim kocam yaomaz klasik Türk kadinı )   ;D şaka  bir yana rabbim şaşırtmasın  kimseyi.
0 oy
(3,919 puan) tarafından
Yok daha neler
0 oy
tarafından
Bende twwtterde şey okumuştum 

Kız sevgilisini ayrılınca her yerden engellemiş adam da hesabına bı lira atıp açıklama kısmına küfür yazarmis :D 
(13,837 puan) tarafından
Hahah bizim millette zehir gibi akıl var :))
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bu kulaklar daha neler duyucak:))) 
0 oy
(13,837 puan) tarafından

Hahah yok artık:)

Eşim sürekli sahibinden sitesin de ev araba bakıyor:)arayacağı numaralar emlakçılar kadınsa hemen söyler bana :)
0 oy
tarafından
Adam aldatmak istedikten sonra aldatır yani istediğin kadar telefon karıştır istediğin kadar yüzük tak diye baskı yap istediğin kadar sabah ise akşam eve olsun adam yapmak istedikten sonra yapıyor 
tarafından
Benim esimin tanıdığımdan beri herswyi anında silme huyu var müşterisi ariyor lapayinca hemen siliyor bazen numara lazim oluyor el alışkanlığı numarayı bulmakta sorun yaşıyor yüzük konusundada esime hep yüzük aliriz elinden duser en sonunda kucuk aldik denize girdi çıktı baktik yok her seferde uzuluyo kaybolunca dahada takma dedim
0 oy
(120,759 puan) tarafından

Yok artikin :O           

0 oy
(895 puan) tarafından
Bunu soyleyende bi erkek ben cok sasirdim.niyeti olani baglasanda tutamazsin ama safta olmamak lazim.benim karim anlamaz anlasada affeder algisini yoketmek lazim ki yapamasinlar
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Anlamadim kizz
(2,261 puan) tarafından
Anladım tamam :) kiz benimki hep sahibinden de dikkat edeyim
(895 puan) tarafından
Dikkat et cnm daha neler duycz.erkeklerin yuzde 80i sahibindeni kullanir
(2,261 puan) tarafından
Etmek lazım valla güvenmemek lazin
0 oy
(28,391 puan) tarafından

Tövbesteyşin abbowww:D

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bi yaşıma daha girdim 
0 oy
tarafından
Canım bana saçma geldi ya aldatmak isteyen gözü dışarıda olan zaten bir şekilde yolunu bulur sahibinden'e letgo'ya falan gerek kalmaz
(895 puan) tarafından
Canim zaten yakalndiktan sonra o uygulamadan yapan oluyrms.tabi kimsenin aklna gelmez vay uyaniklar

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 353 göst.
23 Ocak 2023 Aile kategorisinde kalici (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 1,735 göst.
0 oy
2 cevap 191 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elif_6060 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 86 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (735 puan) tarafından soruldu