0 oy
876 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar adam ceza evinde şişlenmiş.   Adamı suç üstü yakalamışlar.  Ya ben kıza çok üzülüyorum.  2.3  ay oldu olmadı kaçarak evlenmiş ti. 

Şimdi durup durup kıza aglayasim geliyor.  

Adam eşimin halasının oğlu.  Annesi. Eşimin amcasının kızı.   

Evlendikten sonrada eşi işe gidince eve gidip sıkıştırıyor tecavüz ediyormus Kızına. 

Ama kızın kayınpederi. Eşi kaynanası sahip çıkmış. Buna sevindim 

Ama kafamı kurcalayan bir şey var. Bu kız 28 yaşında bu yaşa kadar nasıl şikayet etmemiş. 

6 tanede çocuk aldırmış babasından

24 Cevaplar

0 oy
tarafından

Çok kafa karıştırıcı durumlar allah kimseye göstermesin 

tarafından
Ami. Cnm. 6 tanede çocuk aldırmış babasından  rabbim nelerle sınıyor
-Reklam-
0 oy
(16,779 puan) tarafından
Ohh yapmışlar can çeke çeke ölsün gebersin pislik 

Aynen 28 yaşındaki kız nasıl susmuş acaba 
tarafından
Kızın anneside alınmış konuşmuş başından beri biliyor mus
(16,779 puan) tarafından
Ohaa bılıo ve susmuş
Ayy büşüm sen kapa kulaklarını duyma bişi üzülme bebeğine bişi olmasın yavrum
tarafından
Şuan kendime kızıyorum bu aileyi çok aradimmi diye eşimede tuhaf bakmaya başladım adamin dikkatini çekti niye şüpheci bakiyon diyor
(16,779 puan) tarafından
Yaa yapma öyle yavrum eşine bakma öyle
Valla senın eşin çok çok iyi bi adam
tarafından
Çok şükür. Sevgiliyken evlendikten sonra hiç görmedim yakalamadm şüphe bile duymadım ama ailesinde bu olaylar ilk değil
0 oy
tarafından
28 yaşında olması önemli değil. Korkutmuştur tehdit etmiştir. Yada kız saftır bsi vardır kesin. Allah kıza yardm etsin
tarafından
Kınamak istemiyorum cnm.   Rabbim kimseye yaşatmasın. Ama eşimin tarafında saf kimseyi bulamazsın 5 yaşında baslarlar laf yetiştirmeye
tarafından
Bu kızın bile isteye sustugu anlamına gelmez. Her insanın bir sunacağı susmak zorunda kalacağı bir nokta vardir
tarafından
Gülüm az önce anneside itiraf etmiş ben başından beri biliyordum diye onuda almışlar.
0 oy
tarafından
Tovbe yarabbi. Basimiza tas yagacak. Sen cok dusunup aglama zaten gebesin yenisin. Allah korusun. 

Allah o adami varya cehennemde sonsuza dek cayir cayir yaksin ins

O gunahsiz 6 yavru boynuna yilan olarak dolasin 
tarafından
Amin amin inşallah canım.  Elimde değil.  Ben böyle olaylara çok üzülüyorum. Bide içimizden olunca etkiliyor
tarafından
Tabi ki de canim ya. Allah baslara vermesin cok agir bi druum
tarafından
Amin inşallah canım vermesin
0 oy
(795 puan) tarafından
cocuklariniz karsi sehvet duymak gunah degil diyen adamlar geldi aklima .. nedense 6 cocuk ne demek nasil bi baba. acaba baba mi bu allah kahretsin
tarafından
Baba değil bu cnm
0 oy
(19,780 puan) tarafından
Hic bisey anlamadim canim ne oldu
tarafından
Eşimin halasının oğlu öz kızına tecavüz etmiş. Kız kaçarak evlenmisti. 2 oldu olmadı kızın kocası ise gidince evini basıp tecavüz etmeye devam etmiş suç üstü yakalamışlar. Adamı içerde şislemisler.  Kız babasından 6 tanede çocuk aldırmış.  Anneside biliyormuş itiraf etmiş. Bide bu kadını bugün benim buraya getirmeye kalktılar saklamak için
(19,780 puan) tarafından
Yuhhh kanım dondu kudurmuş insanlar resmen yaa şok oldum
tarafından
Valla ya
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Ohhaaa 6 mi 28 yaşındaysa bence kızın akli dengesi yerinde olmaya bilir ALLAH'IM için yandı iyi olmuş onada pislik
tarafından
İzin ANNESİ bile en başından beri biliyormuş itiraf etmiş pislik
(1,699 puan) tarafından
Pis kadın ne biçim aile bunlar
tarafından
Valla bende bilmiyorum. Kara kara düşünüyorum çok aradimmi bu aileyi diye ama eşimin bi suçu yok diyorum bı yandanda
0 oy
tarafından
Sonrada bunca hastalık musibet neden var deriz böyle mahluklar yüzünden başımıza taş yagmazsa iyi valla ama bu kadar kolay ölmemeliydi o sfsz
tarafından
Şişle miş ama ölmemiş çekiyor
tarafından
Ohhh sürünsün
tarafından
Sürünsün valla
0 oy
(4,087 puan) tarafından
Ya sabahtir postlarini okuyorum  da beynim yandı resmen... hani sözün  bittiği  yer derler ya ordayim gercekten.  Allahım ne günlere  kadik
tarafından
Valla cnm bende bilmiyorum. Kafam allak bullak
0 oy
tarafından
6 tane çocukmu aldirmis allahim kitamet kopsun kanim dondu resmen
tarafından
Bide annesi itiraf etmiş ben başından beri biliyordum diye
(4,087 puan) tarafından
Allah öyle  annenin de belasini en ağır şekilde  versin inşAllah.
tarafından
Nasil sessiz kalmis annesi allahim yaa suan icim icimi yiyor
0 oy
tarafından
Kızın babasinimi öldürmüşler kuzum
tarafından
İçerde şişelenmiş ama ölmemiş ş.er.ef.siz
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Geberesice serrfs.z
tarafından
Anneside karak....tersiz.   çıktı.  Başından beri biliyormuş
0 oy
(28,391 puan) tarafından

Anam şuan şok oldum neler duyacaz dahq

tarafından
Valla cnm anneside biliyormuş
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Yok artık nasıl aldırmış 6 tane nasıl sessiz kalabilmiş pes
tarafından
Anneside biliyormuş itiraf etmiş cnm kanım dondu  bide bugün o kadını benim buraya getirmek istediler. Saklamak için
(12,776 puan) tarafından
Asla eve adım attırma şuan o kıza da çok kızdım 28 yaşında bı insan kendine bunu yaptirmaya izin vermemesi lazım küçük değil 6 tane çocuk yazık Allah affetsin Allah ıslah etsin öyle baba ya baba denmez
tarafından
Yok cnm kabul etmiyorum zten o adam ilk evlendiğimizde bize oturmaya hayırlı olsun a gelmisti.  Bide hizmet etmiştim
0 oy
tarafından
Bu neki cnm..bugün nette okudum adam öz kızına çocukluktan beri tecavüz etmiş çocuklarrı olmuş onlara da trcavüz etmiş..Allah boşuna bela vermiyor bu dünyaya 
tarafından
Bu başka dir cnm
tarafından
Ayrı tabi ki cnm benim dediğim yurtdışından bir yerdi
tarafından
Oda kötü bir durum cnm
0 oy
tarafından
Sisliyenlerin ellerine sağlık onunda mekanı çenemin 40 kat dibi olsun 
tarafından
Acaba belki zorlar değilde kızın gônülle olmazsinmi bôyle olaylada var o yüzden sordum yalnis anlama lütfen:(
tarafından
Eşim yorum yapmıyor. Kimin suçu varsa diye bela okuyor zoruma gidiyor
tarafından
Anlıyorum of hiç kolay değil onlardan uzaklaşın kurban olduğum
tarafından
Eşim ailesinden akrabalarından uzak çok şükür ki cnm yoksa şimdiye boşanmistik
tarafından
Böylesi da iyi çanim sen sıkma canını eşinin adına da çok üzüldüm şimdi senin yüzünede bakmaz utanır ister istemez sonuçta ailesi:(

Çok zor çok:(
0 oy
tarafından
Ne ara ceza evine gitti kız daha savcılığa çıkar o ifade verir nöbetçi savcı sevk eder kesin karakolda falan olmuştur ona bişey yada insanlar linç etmiştir öle 4 5 saatte ceza evine gidilmiyo eşimden bilmiyorum ben ceza evinde görev yaptık bir dönem çünkü bide korona var 20 gün karantina var ceza evlerinde şuan korakolda başına gelmiştir onun yada halk yaptı bence koyuvercen gebertcekler aslında kız cagiz nasıl acaba 
tarafından
Olay 2.3 gündür varmış cnm biz bugün duydum köye gidicektim. Eşim izin vermeyince öğrendim internette var girer sen görürsün cnm nöbetçi mahkemeye çıkartılmış.  Büyük suçlar alınıyor.
tarafından
Çok kötü ya köylü o adamı mahfeder sokmaz birdaha
0 oy
(13,837 puan) tarafından
6 çocuk mu aldırmış 

Aman Yarabbim..
tarafından
Maalesef cnm
0 oy
tarafından
Öz baba mi bunu yapan ya bide cocuk degil de 28 yasinda bi insan nasil susabilir 6 cocuk aldirmis bide ya kizin da mi rizasi vardi acaba tovbe boyle dusunmek de istemiyorm da
tarafından
Cok karışık bi durum yani gunah almak istemem ama 28 yasinda akli basinda bi insansa rizasi olmasa asla susmaz tabi zihinsel engeli falan yoksa
tarafından
Yok cnm evlendiğimizde bize oturmaya hayırlı olsuna geldiler ailecek 2 ay oldu olmadı kız kaçtı evlendi
tarafından
Kacti hala babasindan kurtulamadi mi
tarafından
Eşi işe gittiğin de yine yapıyormuş suç üstü yakalamışlar
tarafından
Tm iste belli tecavuz falan degil kizin da istegi dogrultusunda olmus Allah ıslah etsin basimiza taş yağacak
0 oy
(2,025 puan) tarafından
Bu haber nerede kuzum daha simdi postuna öğrendim ben link atsana merak ettim 
tarafından
Diğer payimda var cnm.dur atayım bulup tekrar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 261 göst.
6 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Ececomez61 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 363 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (417 puan) tarafından soruldu