0 oy
530 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bakıcı veya oyun ablasını ne sıklıkla çağırıyorsun ne zamandır sizinle çocuğunuz kaç yaşında ücretini aylık mı günlük mü veriyorsunuz ücretlendirmesini nasıl yaptınız 

5 Cevaplar

+2 oy
(27,527 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Oyun ablası ben bakıcı ben 

Aylık veren yok dilliiiliyyyy:D

tarafından
:) biz gönüllü işçi
(27,527 puan) tarafından
Haha evett
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Internette gördüm ben bi akrabamız için haftanın 3 günü oyun ablası olarak 4 saatte 500 veriyor bedava resmen ben olsam asla gitmem
(4,040 puan) tarafından
Aylık 500 mu azmis evet
tarafından
Aylık 500 evet
tarafından
Her hangi bir iş yapmıyorsa aslında fiyat iyi genelde evde iş istendiği için fiyat yükleseliyor 2sene önce ev işi dahil 9-5 veya 9-6 100 veriliyordu günlük
tarafından
Haftanın 5 günüymüş pardon 10 ile 16 arası 1000 lira çok az yine de aktive yapıcak hiç telefon kullanmicak tv filan da acilmicak 6 saat bi çocuğa ne yaptır bilirsin ki sürekli olarak aktivite de olmaz yani çocuk sıkılır 6 saat az değil
tarafından
Ayda 12 saate 1,600 2 çocuğa daha gidiyormuş
+1 oy
(1,908 puan) tarafından
Hafada 5 gün bakıcı 3bin 
(1,908 puan) tarafından
Haklısın çok zor  canm
(85 puan) tarafından
Asilin annesi aylık yaklaşık ne kadar giriyor evinize merak ettim,Allah a çok şükür bizim de durumumuz iyi ama ben gene de kıyamıyorum paraya kendime eziyet ediyorum galiba
(1,908 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yuz bin elli bin belli olmuyo canm niye kiyamiyosun ilerde çok ararsın bu canini yetişemiyorum neyapiyim
(85 puan) tarafından
Siz aşmışsınız ya bizim o kadar değil üst düzey devlet memuru maaşı bizim ki  20.000, ticaretle mi uğraşıyor eşiniz
(1,908 puan) tarafından
Evet canm ticaretle ugrasiyo bazen bu fiyatlarında geçebiliyor
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben bı bakıcı ile konuşmuştum haftada 4 gün sabah 8den 1e kadar bakacakti 1500 istedi. Zaten memur maaşı alıyorum o kadın hakkını istedi ama bakıcıya vermek zorunda kalırsam bu sefer 2000 isteyeceğini biliyorum memura da kaşıkla zam yapılıyor muhtemelen işi bırakırım bu tempoya gerek yok derim. Şuan evden çalışıyorum kendim bakıyorum işe gidip gelirsem  ne olur bilemem
tarafından
Kendim çalışmıyorum 2sene önce bıraktım hamileyken tekrar başlıcaktım çok sorunlu geçti hamileliğim şuanda 11 aylık kıyamıyorumda dönemine uygun değil gelişimi bende durmuyor kucak istiyor kendimde çocuk gelişimi öğretmeniyim bütün gün kucakta her çocuğun gelişimi bir değil ama biraz gerilmeye başladım
(4,040 puan) tarafından
Doğru olanı yapmak için gerçekten gücümüz yetmiyor geriliyoruz haliyle. Maddi durumun sıkışık değilse hiç ise başlama. Yardımcı iyo gelebilir arada bebeği başkalarına bırakmak gerekir ben haftada bir tüm gün babaannesi ne gonderiyorum iyi geliyor ve benim için yeterli
tarafından
Komşularımızlada sorunumuz var hanımefendiler sesinden rahatsız oluyorlar geçenlerde gene polisi aradılar tüm gün annanedeyiz dedeyle ikisi yap oğlum ye oğlum bırak yapsın şimdiden o minicik parmağında oynatıyor beni temizliğe buldum birilerini en azından evin işi bitsin biraz daha rahat olayım diye burnumdan getirdiler ondanda vazgeçtim ayy bilmiyorumda kafam iyice karıştı
(4,040 puan) tarafından
Allah onları bildiği gibi yapsın nefret ediyorum çocuk sesinden marazlanan insanlardan sanki annesi bilerek onlar rahatsız olsun diye ağlatıyor. Uçağa binen çocuklara da laf ederler belli ki kadın binmek zorunda kalmış uçaktaki basınç da bebeği rahatsız eder ağlar. Hiç bir zman ağlayan bebeğe laaf etmem Allah sorsun onlardan
tarafından
Ömrümde karakol nedir bilmem kapısından girmedim 1 gecede 3 defa kapıma geldiler birini ben çağırdım 2. Onlar çağırmış 3. Komşuları kışkırtıp yolladılar birde aynı binada 3,5 senedir oturuyorum yan daireye taşındım burnumdan getirdiler aylardır kimseye ah etmem ama inşallah o yaşattıklarını kendi çocuklarında yaşasınlar
0 oy
(2,868 puan) tarafından
8-5 bırakıyorum hafta içi her gün bin liraya anlaştık komşum bakıyor
tarafından
Bırakmalı kıyamıyorum evde gözümün önünde olsun istiyorum  ayda 12 saate 1,600 bakıyorum dedi gelicek kişide baktığı 4. Çocuk olucak oğlum hepsinin saatleri günleri farklı dedi
(2,868 puan) tarafından
Ayda sadece 12 saat 1600 lira mı çok pahalı .. ben bin liraya anlaştım çünkü komşuma bırakıyorum çocuk konusunda eğitimi yok benim evime gelmiyor.. iyi para kazanıyorlar valla maaş kartımı vereyim oldu olacak :D
tarafından
Şuanki güncel fiyatları bilmediğim için 1,600 banada çok geldi maaş kartı verilicek kadar olmuş dediğiniz gibi :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 221 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,215 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
0 oy
3 cevap 150 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,094 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (785 puan) tarafından soruldu