0 oy
570 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar hepinize hayırlı akşamlar diliyorum öncelikle huzur dolu günleriniz olsun.

Ben anne yanı beşiği almak istiyorum daha 3.5 aylık olduk fakat son dakika almaktansa şimdiden alıyım herşeyi tam olsun diye düşünüyorum. Sizin önerdiğiniz, kullanıp memnun kaldığınız, kullanıp sakın alma dediğiniz bir model var mı? Nasıl bir şey almamı öneririsiniz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim hepinize :)

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Süslü püslü beşiklere sakın aldanma pişman olursun 
tarafından
Hiç onlarda gözüm yok vallahi sadelikten yanayım her zaman. Teşekkür ederim
tarafından
Canım park beşik ben hiç kullanmadım ama kullananlar çok memnun bi bak bakalım
tarafından
Evet öyle düşünüyorum ama onunda bir sürü modeli var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Park yatak alabilirsin canım, ayarlı o önce üst tarafta yatırırsın sonra da büyüdüğünde alt kısımda çok pratik. Bana kaynım anne yanı beşiği verdi de bebeğim 4 aylık oldu şimdi rahatça hiç sığmıyor eli kolu çarpıyor hep. Bende süslü püslü hoşuma gidiyordu hep denk geldi diye sevindim ama sonra para verip almadığım için çok mutlu oldum. 
tarafından
Peki alt tarafı çekmeceli mi?
tarafından
Park yatağın mı? Onun değil diye biliyorum
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Cnm Bn böyle bir şey aldim. İnstagramda bebeğen diye bi siteden. 1 yaşına kadar yatabiliyo cok uygun fiyati 189tlydi galiba. Cibinlik yatak dahil. Sallanıyor bide. 

image

tarafından
Baya uyguna almışsınız.
(1,504 puan) tarafından
Suan baktım hala ayni fiyat yatak hediye uygun geldi ya fiyatu
tarafından
Evt cok uygun kaçırmayın derim. Yatak biraz minder tipi gibi ortopedik deil ama ideal
0 oy
(501 puan) tarafından
Anne yani ebebekte var bence de anne yani al.yatagina yapıştırirsin sonea da yatak alırsın.ben anne yani almadim ama pisman oldum tekrar doğursam anne yani alırdım
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(20 puan) tarafından

image

ben bundan aldım ve çok memnunum yanımda yatıyor yatağımın yanına bitişik çok rahat
tarafından
Sallanıyor mu? Bir de kademeli mi?
(20 puan) tarafından
Hayır sallanmıyor ben sallamayı tercih etmiyorum. Kademeli değil standart yataklara tam geliyor ölçerek almıştım
0 oy
tarafından
Ben park beşik kullanıyorum büyük kolaylık ve rahatlık 
tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim.....
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben park beşik aldım iki kademeli üste koyup daha bebekken sallıyorum hafif sonra büyümeye başlayınca alt kademeye indirdim hem çok güvenli ve ikiz oldukları için mecburdum oyalansnlar diye. Alt komsum vardı baştan gördü park yatağınımizi ay musamba gibi istemem öyle falandı kendi lüks biriydi çok çocuğu oldu yatmadı hiç mobilya yatakta.  Sonra bana geldi keşke bende öyle alsaydim ee dedim dalga geçtin zamanında benle..
tarafından
Fotoğraf atabilir misiniz?
0 oy
(7 puan) tarafından

image

ben bunu aldım 590 a aldım yeni yılda 650 yapmislar
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Canım bizim böyleydi eski resmini bulamadım flasaha attık herhalde resimleri çünkü çocuklarım beş yaşında olcak inşallah

image

(5,721 puan) tarafından
Renk ve modelleri çok var Kraft falan Babyplus bakmanı tavsiye ederim
tarafından
Teşekkür ederim
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
E bebkteki anne yani besigi guzele benziyor sanki
tarafından
Çekmeceli mi çekmecesiz mi ona karar veremedim. Hangisi daha kullanışlı olur ki
tarafından
Kendi evin ise cekmeceli degil ise cekmecesiz neden biliyor musun cekmeceliler montaj isi cok uzun suruyor ve illaki bi kirilma yasaniyor
tarafından
Maalesef kendi evim değil. Çok teşekkür ederim
0 oy
(20 puan) tarafından

image

yatagimin hemen yaninda fikir olsun 
(20 puan) tarafından
Ewt cok memnunum 3 kademeli hepsiburadan aldik trendyolda da var MELTEM SMART ahsap anne yani besik yazarsan cikar cnm ordan ozelliklerine bakablrsin
tarafından
Teşekkür ederim
(20 puan) tarafından
Rca ederm
tarafından
Fiyat nedir
(20 puan) tarafından
Ben 1188 liraya almistim smdi 1700 olmus hersey gbi buna da zam gelmis
0 oy
(980 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Park yatak aldım anne yanı özelliği de var. İstersen resmini atarım ya da link atarım sana. Çok memnunum tavsiye ederim. Ya da dur atıyorum.

Bu benim aldığım

İstersen buna benzer bu var Joker de indirimde şimdi

image

tarafından
Fotoğraf atarsanız çok sevinirim
(980 puan) tarafından
Bu attıklarıma bak istersen. Ben indirimden 890 liraya almıştım Hepsi Burada'dan. Jokerde ki indirimde. Hem anne yanı hem katlayıp istediğin yere götürebiliyorsun.
tarafından
Çokk teşekkür ederim
0 oy
(109 puan) tarafından
Size tavsiyem anne yanı beşik için park beşik ama anne yanı olabilenler var onlardan alın uzun süre 3 şekilde kullanırsınız. 
tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 61 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
17 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (684 puan) tarafından soruldu

380,355 soru

11,388,468 cevap

34,894 kullanıcı

...