0 oy
746 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Kızlar diyelimki hamilesiniz ve çalışıyorsunuz evinizin anahtarıda kaynananızda var ve görümceniz çalışmıyor siz yaşta.Evde görümceniz sıkıldığı için kaynananızdan sizin evin anahtarıni alip sizin evi temizliyor sizden habersin,siz hamile olduğunuz için yorulmayın istiyor malûm bide çalışıyorsunuz tepkiniz ne olurdu? Not. Yatak odanıza girmiyor geri kalan yerleri temizliyor.Ben bunu yapmıştım bekardım yengem hamileydi ve calışıp yoruluyordu bende evde yatmak istemedim evini temizledim bana utandığını söyledi bida yapmadım ben hoşuna gider sanmıştım

35 Cevaplar

0 oy
(426 puan) tarafından
Öper başıma koyarım o görümceyi :)
(1,337 puan) tarafından
Demi bende :) ayni seyi kaynanam bende yaptı ama o yatak odama girmis o yüzden kızmıştım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arada ki samimiyete bağlı 
(1,337 puan) tarafından
Arkadastık bekarlıktan
tarafından
Ama oda tepki vermemiş utandım demiş yani mahçup olmuş aslında bende olsam ne bileyim evimi biri temizlesin istemem sanki
(1,337 puan) tarafından
Ben hamileyken çok halsizdim keşke aynı şeyi biride bana yapsaydı
0 oy
(1,339 puan) tarafından
Allah razı olsun der teşekkür ederim :) 
(1,337 puan) tarafından
Demekki benim yengede sorun :D
(1,339 puan) tarafından
Öyle değil de belkide mahcup olmuştur ondan :)
0 oy
(156 puan) tarafından
Ben çok mutlu olurum Allah razı olsun  dedim bode yatak odasına girmemiş niyeti bence kötü değil 
(1,337 puan) tarafından
Yatak odası mahremdir :)
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Severim o gorumceyi Allah'tan daha ne istenir :)
(1,337 puan) tarafından
Bilemedi cadı yengem kıymetimiii ahh aahh :D
0 oy
tarafından
Mahçup oluyorum abla bir ihtiyacım olursa söz söylerim ama beni mahçup etme böyle derim. Evimi ben yokken benden habersiz temizlemesine bozulurdum ama. Ne münasebet
(1,337 puan) tarafından
Yengemde bozulmuştu utandı
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Hoşuma gider tabi ama evim kirliyse bnde utanırdım 
(1,337 puan) tarafından
Yahamile insan bide çalişıyorsa evi kirli olur bunda utancak bişi yok iki canli sonuçta
0 oy
(1,438 puan) tarafından
cok severimm gorumcemi:))ama kaynanama anahtar vermem
(1,337 puan) tarafından
Bende vermem :)
0 oy
tarafından

Başa gelmeyince garipsiyoruz baksana :D

(1,337 puan) tarafından
Bir gorümcen bile yok demi :D
tarafından
Yok derecesinde varlar :D
(1,337 puan) tarafından
Hadi ya :D
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Utanması kötü bişey değil ki, mahcup hissetmiştir, hoşuna gitmediğini göstermez ki bu. Ben çok memnun kalırdım valla 9aydır 1 kere bir iş yapmadılar kaynananla görümcem evlerinde oturup duruyorlar, keşke bana da bir el atan olsaydı kendi annem çalışmasına rağmen kaç kere yardıma geldi... 
(1,337 puan) tarafından
Benim ne annem ne kaynanam ne görümcem geldi yazk bna
0 oy
(6,355 puan) tarafından
İki kez, taşındım ikisinde de görümcem yardım etti Allah ondan razı olsun o olmasa napardım. Bi de benden gizli yapsa mutluluktan uçardım heralde. 
(1,337 puan) tarafından
Demi işten bi geliyon ev pırıl pırıl gözlerim dolar :)
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Tesekkur ederdim ama bende mahcup hissederdim kendimi. Bence yengende kötü niyetle utandım dememiş , beni mahcup ettin anlamında demiştir.
(1,337 puan) tarafından
Yok o kötü niyetle dedi cok iyi biliyorum huyunu
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Iyi yapmış Allah razi olsun ama ben kendim temizlemedigim sürece içim rahat etmiyor ya sanırım bu huyumu sevmiyorum :(
(1,337 puan) tarafından
Bende kimsenin temizliğini beğenmem ya
0 oy
(617 puan) tarafından
Ne görümceler ne yengeler var. Benimki de eşim yurtta kaldı. Görümcem gelirdi yasak fakan varkende kalırdı mecbur o gün. Bebeğim 2 aylık  oruçum bi de tenezzül edip odadan çıkmazdı. Bi elimde kaşık ayağımı çekmeye dayayıp oğlumu emzirerek yemek pişirdiğimi biliyorum. Yerdi tabağını kaldırmazdı bazen saatlercr tabağım yerde kalırdı oğlum ne zaman dursa o zaman toplardım. Bide konuşmaz bide Trip atardı. Keşke senin gibi görümcem olsa
(1,337 puan) tarafından
Benim gorümcemde seninki gibi malesef ve artik ben yengeme öyle iyilikler yapmiyorum cünku her iyilik yapışımda pişman etti bni
(2,257 puan) tarafından
Niye aliyodun ki eve böyle seymi olur ya
(617 puan) tarafından
Yalnız kalmiyim diye eşim ve kaynanam gönderiyordu. O kalmasa kaynanam gelecekti kaynanamı hiç istemezdim. Zaten eşim baktı olacak gibi değil aileme gönderdi beni. Ama 2 ay çektirdiler. Bi kere sağlık ocağına gittim. Yazık oruçlu dur uyandırmayayım dedim. Oğlumun kontrolü vardı. Allah bu ya eşime söylim dedim. Eşimde cezaevinde çalşıyor telefon içerde kullanamıyır bi şekilde cezaevine ulaşıp haber verdim. Geldim eve uyanmş kapıda bekliyor gidecek hiç sormadı sen bebekle nereye gittin yada naptn çekti gitti. Akşama eşimi aramış karın nerelere gidiyor haberin var mı diye sormuş. Allahtan eşime söylemiştim
(2,257 puan) tarafından
Tövbeler olsun ya
(617 puan) tarafından
Öyle valla canım
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Ben evde yokken kimse giremez evime
(1,337 puan) tarafından
Belki oda o yüzden bozulmuştur
0 oy
tarafından
Laaan nasıl mutlu olurum zaten yataktan kalkalmiuorum kaynanam görü.cemi göndermek istiyor eşim istemiyor ben hallediyorum o bizde hizmet bekler diyor :)
(1,337 puan) tarafından
Bende çok mutlu olurdum ya
0 oy
tarafından
Hoşuma gitmiştir ama ben asla ben evde yokken birinin girmesini istemem 
(1,337 puan) tarafından
Ben hamileyken biri böyle yapsa mutlu olurdum
0 oy
tarafından
Bnce niyeti kötü değil canm yatak odana da girmemişler sana yardımcı olmuşlar bnce Allah razı olsun eline sağlık derdim bn olsam
(1,337 puan) tarafından
Yengemin hoşuna gitmedi ama
tarafından
Bilmem cnm bnm de görümcem var 4 çocuklu temizliyemez çocukları küçük ama temizleme çok hoşuma gider
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Allah razı olsun ama ben yokken kimsenin evime girmesini istemem. Bende memnun olmazdim sahsen. Sonucta herkesin ozelidir ev. Sadece yatak odasi  değil. 
(1,337 puan) tarafından
Ya evine girilmesine bisi demezdi hatta gerektiğinde girelim diye anahtari anneme o verdi
(7,411 puan) tarafından
Anladım canim. Bende ayni binadayim kaynanamla anahtarimda var onlarda bise lazim olunca inee alir ayni sekilde bende kaynanam yokken cikar alirm. Ama evde olmadigimda gorumcelermin gelip evimi temizlemesini istemem sahsen o cok  baska bi konu canim
0 oy
(552 puan) tarafından
Benimki boklayip gidiyo şükür et temizleyen bı gorumcen var tatlım
(1,337 puan) tarafından
Canım benim görümcem değil ben yengemin abimin evini temizledim yengem memnun kalmadı
(552 puan) tarafından
Aman kurban olsun ellerine

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 683 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde 1haziran (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 536 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde nur1203 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 539 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu