0 oy
349 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar herkes çok diyor erken doğum riski var progestan kullanıyorum bebeğe kilo 2.800gr doktor gayet güzeldir dendi ama herkes çok diyor şeker yok :(

13 Cevaplar

0 oy
(6,812 puan) tarafından
Masallahh canim benim masallahh 
-Reklam-
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Canım şunu unutmamak gerek milleti dinleme ağzı olan konuşuyor doktor ne diyorsa o boşver ve her bebek bir olmuyor ultrasonda gördüğün o kiloya da takılma ya fazla gösteriyor ya da az doğunca belli oluyor bebeklerin gerçek kilosu
0 oy
tarafından
Bence çok güzel maşallah benimki 2060 gramda 33 haftamda bende az diye üzülmüştüm ama ebe bi arkadaşım var gayet güzel hiç sıkma canını demişti. Takma sen onları Maşallah Maşallah. Sağlıcakla al kucağına 
(32 puan) tarafından
Herkes çok deyince korkmaya başladım doktor gayet güzel dendi ama biraz pintirikliyim herşey takiyorum
tarafından
Bende öyleydim az deyince korktum sonra arkadaşıma sordum boşuna evham yapıyordun doğuma kadar 3 kiloyu geçer dedi. Bende şimdi hiç düşünmüyorum pazartesi tekrar gidicem. Bakalım ne dicek sağlık ocağında ki ebede 2 kiloyu geçtiyse sıkıntı yok dedi
0 oy
tarafından
Millete bakma doktor ne derse o 
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Maşallah herkes de doktordan daha iyi biliyor hepsi uzman kesilmiş başına kuzum takma kafana tatlım boşver onları 
0 oy
(70 puan) tarafından
Bendede 32 haftada 2.500du.. dr cok dedi herkes normal dedi. Hey Allahim kime neye inanicagimizi wawirdik
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bnmkide 32 inci haftasnda 2.150 gr di suan 33 +4 uz baklim. Haftaya gidicem kontrole 

Doktor iyi dediyse iyidir bi sknti olsa doktor soler zaten cok kilolu bole normal doguramazsn vs der normal dediyse takma cnm
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Canim Millete inanıyorsan doktora neden gidiyorsun doktora inanıyorsan millete neden inanıyorsun bu işin iktisatini hangisi yapmış? Bebeğin kilosu gayet iyi 
0 oy
(8,267 puan) tarafından
Kuzum gayet iyi erken dogum olursa en azından kılosu yeterlı olur sen herkesı dınleme benım bebegım de 2300 felan 34.haftada mınık bı bebek yapacak bısey yok sıkılma sen 
0 oy
(465 puan) tarafından
Kilosu cok olsa ne olacak ay az kilo olsa ne zayif cok kilo olsa cok kilolu birak milleti doguracak olsnsensin kulaklarini kapayin dinlemeyin ben ole yapiom valla
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Maşallah. Herkes bianda doktorculuk oynuyor. Stres yaomakta ustlerine yok doktor saglikli demis millet kendince az ya da cok yorumunu hangi uzmanliklarina gore yapiyorsa. Canim bebisinnkilosuda gercekten iyi bence masallah nazar degmesin cevrenle bebisin durumunu pek paylasma.
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Bende bugün gittim 33 haftaligim 2000 kilo dedi iyi dedi 
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Demekki neymisss herkeslee dr dan daha iiiii biliyormusss dimiii SAKA GIBI 

Bakkkk isinee canimmm yaa:D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 212 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 29 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 710 göst.
30 Haziran 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esrarrrrrrrrh hu (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 364 göst.

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...