0 oy
760 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya biliyorum iyi değil. Çocuğum olmadan 9ncr yargilardim. Ama dayanamıyorum ya. Minicik ağzıyla gülüyor dayanamiyorum

31 Cevaplar

+5 oy
tarafından

Öpmüyorum anneside olsam ağzımın içinde tonla mikrop olabilir tükürük yolu ile bulaşabilir 

-Reklam-
+4 oy
tarafından
Valla ben opuyorum agzini burnunu. Benden baska da kimsrue opturmem. Benim çocuğumu sevme seklim bu doyamiyorum yoksa
+2 oy
tarafından
Küçükken çok tatlı oluyorlar şimdi büyüdü olmuyor oyke şeyler
+1 oy
(13,852 puan) tarafından
Kendini hic öptürmuyorki. 21 aylik oldu hic dudağindan öpmedim ben.
+1 oy
(27,351 puan) tarafından

Hayatta en nefret ettiğim şey diyebilirim çocuğu dudağından ağzının yanından öpmek inan hiç sevmiyorum doğruda bulmuyorum .

+1 oy
(1,699 puan) tarafından

Ben öpüyorum kendi opturuyor:D

+1 oy
(410 puan) tarafından
Öpüyorum ama sadece ben öperim ben dogurdum onu:):)
+1 oy
(4,544 puan) tarafından
Ben o dudakları yemek istiyorum ama kıyamıyorum az öpüyorum
0 oy
(1,100 puan) tarafından
2 evladım var ve hiç öpmedim  
0 oy
(12,492 puan) tarafından
2 çocuğum var 1 kere bile öpmedim dudaktan istesem de öpemiyorum ben 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Yok canım öpmedim hic boynundan kokluyarak öpüyorum illaki mikrop gidiyodur 
0 oy
tarafından
Ben yapmiyorum yanağından yada elinden kafasından öpüyorum hem de cakkk diye ama dudağından opmuyorum
0 oy
tarafından
Hayir öpmedim hic 20 aylik oğlum nimrop kapar bide kendisi opmek istiyo nerden gorduyse illa:))öpmüyorum asla
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Bende kendimi çok zor tutuyorum o kadar tatli o kadar minnak ki hep öpesim geliyor ama öpmuyorum çocuklarda ahlak algısı bebeklikten gelir bizim bugün hoşumaza gider yaparz yarında çocuk kötü bişi olduğunu anlamadan herkesi dudağından öper benim yeğenim 5 yasında herkesi dudaktan öpüyor yıllardr anlatıyorum yapma halacım dudaktan öpmek ayıp cocuklar öyle sey yapma yanaktan öp diyorum ama anlamıyor hatta bi kere çocuğu bi yerde aracı gibi kullanmış birisi 3 yaşındayken bi kadin gel öpcrm demiş yeğenimde o kadıni dudaktan öpmüs kadının enişte gel bende öpcem diyip çocuğu dudağından öpmüş ve git tekrar teyzeyi öp demiş yani çocuğu öperek öpüşme fantazisi yapmış resmen adam ve o pislik adam da kadında akrabamız tabi bizimkiler ilk anlamamış eve gelip anlattılar jeton o zaman düştü onlarada seviyormuş gibi yapıp sapık zihniyetliler kullanir evlasınizı çocuklar öyle şeylere hemen alışır ve bırakamazda yani kusura bakma uzun anlattım ama pedofili denen bişi var malesef ve çocuğunuz eğer dudaktan öpmeye filan alışırsa bu sapıklara yem etmek olur
(14,030 puan) tarafından
Ayyyyyy inanamıyorum pis.lik lanet insanlar gerçekten inanamıyorum tam duvara yapistirilmayi hak edenler bunlar işte
(1,337 puan) tarafından
Yaa işte biz anne ve babalar olarak herşeyi ileri donük düşünmeliyiz bize masum gelen şeyler çocuk icin ilerde çok sakıncali olabilir minnak ve sevimli dudağını bi kere öpsem bişi olmaz dememek lazım bir dersin 2 olur 2 dersin 3 olur çocuk alışır hem mikrop açısından sakıncali hem sapık çok
tarafından
Ayyy Yok artikkk. Kusacam simdii.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hiç dudaktan öpmedim ama bu aralar yanagını ısırıyorum hafifçe dayanamıyorum çünkü:))
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Asla öpmem hic dogru degil hem sagliksal hem de ahlak olarak
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Benim oğlumda 1 yaşında öpmeden asla olmuyo yaa dayanamiyorum:woot:

(44,603 puan) tarafından
Ayy ne alaka yaa herşeye bişey buluyorsunuz kızımda kucukke. Öperdim şimdi 5 yaşında dudak opmeyimi hatirliyo.yada öpüyoruzmu diyelim allahiskina evlatlarımızı doya doyadami sevmeyelim
(1,337 puan) tarafından
Kusura bakmayin ama ben size dostca kucuk bi uyarida bulundum ve şahit olduğum bir olayi yazdim uygulayıp uygulamamak size kalmış ama kotu bisi demisim gibi tepki vermeniz saçma siz kotu niyetle sevmiyor olabilirsiniz ama çocuğunuz dudaktan öpülmenin yanlis birsey olduğunu bilmediği için yarın birgün başka biri yapsa bunu evladıniz size soylemicek bile çünku sizden alişık olacak kotu olduğunu bilmiyor olacak sizin ve evladınızın iyiliği için iyi niyetle birşey diyoruz işinize gelmediği için hemen terse çekiyorsunuz
(44,603 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Valla okumadım canım üşendim:) birde şöyle düşünüyorum ben ölümlü dünya her an başımıza herşey gelebilir belki yarın bir gün olcem ölüm ne an gelir bilinmez o yüzden evlatlarıma doya doya sevmek.istiyorum
(1,337 puan) tarafından
Bende oyle ve çok sevimliler benimde aşırı öpesim geliyor ama yeğenimin başına gelen şey pedofilimi desem ne desem bilmiyorum resmen bi akrabamız sapıklığına alet etmiş 3 yaşındaki çocuğu o yüzden ben korkuyorum bebeğim ya alışırda dudaktan öperse die
(44,603 puan) tarafından
Bilmiyorum kızımda çok öptüm ama büyüdükçe bizde opmedik oda unuttu:)
0 oy
(15,969 puan) tarafından
Ben hiç öpmedim dudaktan ne kızımı ne de oğlumu ama kızım bu aralar nerden gördü bilmiyorum sürekli gelip beni dudaktan öpüyor 
0 oy
tarafından
Dudaktan öpmek yanlış bir davranış yarın o da bizden görüp başkalarını dudaktan opebilir veya biri onu öpse yanlış olduğunu anlamayabilir.
0 oy
tarafından
Òpmedim öpmem asla mahremini bilmeli bebekte olsa

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 534 göst.
19 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tombul yanak (2,731 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.
21 Haziran 2023 Aile kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 189 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Burc (116 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 854 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Casperiye (4,164 puan) tarafından soruldu

379,618 soru

11,364,026 cevap

34,841 kullanıcı