0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (1,331 puan) tarafından
Kızlar yediklerini yazayım. Sebze çorbası yapıyorum kemik sulu. Onu yiyor ve yoğurt.  Onun dışında da sadece mama. Sürekli farklı tarifler deniyorum ve dökmek zorunda kalıyorum. Yemiyor. Sürekli mutfaktayım. Ve bende de böyle olunca artık başka bişey yapacak istek kalmıyor. Yap dök yap dök.  Siz de durumlar nasıl?

4 Cevaplar

0 oy
(1,572 puan) tarafından
Benim çocuğumda her şeyi yoğurtla yiyo ve çaresini bulamadım
(1,331 puan) tarafından
Valla ek gıda işi çok zor. Peki sizin ki Pütürlü yiyor mu
(1,572 puan) tarafından
Keyfine göre nohut mercimek unundan yapılmış makarna alıyorum gayet güzel yiyo ama taze fasulye yerken yemiyo yani:D
-Reklam-
0 oy
(689 puan) tarafından
Surda bekliyeyim benimki sadece mama meyve corbayi tükürüyor  8 aylik
(1,331 puan) tarafından
Sizinki Pütürlü yiyor mu
(689 puan) tarafından
Tadi hosuna giderae yer
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bizimki şükür herşeyi yiyo tek kahvaltıda iştahsız onuda geç yaptırıyorum. Kendi yediğiniz yemeklerden ver özel bşy yapma belki öyle sever 
(790 puan) tarafından
Bnm oglumda yemiyor özel yapnca bizim yediklerimizden istyor
(25,224 puan) tarafından
Ee öyle ver canım ben bazı şeyleri özel yapıyorum evet ama bizim yemediğimizi mesela kereviz çorbası biz yemiyoruz ama çocuga kereviz çorbası yapıyorum az bşy yada balkabagı çorbası biz içmeyiz ama ona yapıyorum. Kalanı bizim yediğimiz. Yada o gün yemek yapmadım biz kahvaltı edicez diyelim ona illa ki bişey yaparım çorba sulu yemek falan.
(790 puan) tarafından
Evt ayni senin gibi yapyorum bende
(1,331 puan) tarafından
Yani yaptığı yemeği ona göre mi yapayım?  Baharatsız vr tuzsuz?  Bir.de Pütürlü de yemiyor daha
(25,224 puan) tarafından
Neden pütürlü yemiyo ver cnm yesin artık blender yapma ben hiç yapmadım.ç ona alışır. Ben normal bize nasıl yapıyorsam ona da öyle yapıyorum sadece domates salçası yerine biber salçası katıyorum
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bence sizinle beraber sofraya otursun ekstra bir şey yapma 
(1,331 puan) tarafından
Ama Pütürlü yiyemiyor
(14,036 puan) tarafından
Alistirmakta geç mi kaldın kendisi mi reddediyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 75 göst.
19 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 167 göst.
1 Haziran 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 89 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Havva45 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
2 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alisimm (2,359 puan) tarafından soruldu

381,240 soru

11,413,441 cevap

34,959 kullanıcı

...