0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (1,113 puan) tarafından
Ana kucaginda uyuyorlar ayakta sallama yok alistilar artik ama ayni anda nasil olcak hicbir is yapılmıyor tek tek uyut biri kalkiyor biri yatiyor gunduzleri özellikle 

5 Cevaplar

0 oy
(775 puan) tarafından
Canım ana kucağı gayet iyi bence ikisinide yaptırıyorum sallıyorum uyuyorlar6 aylık olduk en büyük yardımcımız ana kucağı isim varsa oyun halısı a bırakıyorum onunla oynuyorlae
(1,113 puan) tarafından
Bende ayni anda salliyorum oda zor ama ayakta sallamak kadar yorucu degil ayni anda nadir uyuyorlar
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
ben küçükken kardeşlerim arasında 15ay vardı ikiz gibi büyüdüler ama asla aynı anda yatmadılar bende küçüktüm annem birini ben diğerini sallar uyuturdum aonra biri uyanır ağlar diğerinide uyandırırdı tam bir işkence hatta şu ağlama sesine kardeşlerim yüzünden **** olmuştm tramva gibiydi allah yardımcın olsun yanında sana yardım eden olmadımı çok zor
(1,113 puan) tarafından
Suan kalabaligiz zaten ama 6 aydan itibaren yalniz olcaz insaalah artik bende sıkıldım kalabaliktan ayni anda uyutabilirsem biraz rahat ederim
(5,220 puan) tarafından
6aya kadar yanında olan kişiiler seni epey rahatlatır sonrasında allah kerim eşin yaedımcı olacak olabildiği kadar mecburen
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Kiz kardeşimin ikizleri var 6 aylık ayrıca 2 yaşında kızı var çok zorlaniyo ikizler biri uyurken diğeri uyanık kızı ayrı durmuyo yemek çamaşır derken bide uykusuzluk çok zorlaniyo sağlık ocağı uyku eğtimi verin demiş ama onca isin arasında çok zor 
(1,113 puan) tarafından
Uyku eğitimini bende istedim kendi kendine zor egitmenlerde 3 500 lira falan istiyorlar ikizlere
(1,238 puan) tarafından
Hayır evde kendiniz de verebilirsiniz
0 oy
(4,889 puan) tarafından
3 aya kadar kardeşim annemle baktık ikizlerime. Hiç sallamadım 7 8 aya kadar kendi kendilerine uyudular sonra ikisini ayağımda salladm şimdi 18 aylıklar birini ayağımda sallıyorum biride yastığıyla yuvarlanarak uykuya dalıyor :) işi yapabildiğin kadar yap yapamadığını takma çünkü ikiz zor ama Allah kolaylık veriyor gerçekten 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Tek mi bakıyorsun ikiz bebeklerine merak ettim zor mu nasıl geçiyor :))
(1,113 puan) tarafından
Simdilik annem var ama gitcek kaynanam gelcek 1 ayda yani 6 aylıkken yalniz olcaz insaalah her türlü zor canim ama güzel

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
0 oy
13 cevap 221 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde ibonun karisi (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 493 göst.
0 oy
38 cevap 1,088 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde OYolyol (606 puan) tarafından soruldu

379,116 soru