0 oy
599 göst.
Aile kategorisinde (2,350 puan) tarafından
8 aylık kızım gece olduğu zaman uykusunda çok korkuyor acayip ağlıyor ama bı yandanda uyur halde gündüz uyurken korkmuyor gece oluğu zamn başlıyor dualar okuyorum yanında duasida. Vaar ama hala devam ediyor böyle uykuyu unuttum nöbetteyim başında bide şey sürekli rüyamda o evde kötü şeyler var diyorlar çocukla ugrasiyorlar dikkat et diyorlar ve kime anlattiysam saçmalama dedi

10 Cevaplar

0 oy
(643 puan) tarafından
Bi hocaya gösterin isterseniz okusunlar kızını
(2,350 puan) tarafından
Ah eşime diyorum anlamıyor adam o kadar umursamazki ben götürcem artk
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vesveselere cok takilma cok dusunursen kotu seyler olur Allah bizi butun varliklardan ustun yaratmis sen duani oku kuran oku dusunme oyle seyler bebegini de oncelikle doktora gotur belki bi saglik sorun vardir ondan uyuyamiyodur. 
(2,350 puan) tarafından
Bı randevu alabilmek oda aklımda korkudan hiç biyere gidemez olduk ins bsyi yoktur banada idrar yolu enfeksiyonu olabileceği aklıma geldi
tarafından
Olabilir canım gecmis olsun Rabbim şifa versn
(2,350 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benimki de öyle gece çok huzursuz ağlıyor sürekli korkarak uyaniyor gündüz öyle değil pek. Dış ten olabiliyormuş beş aylık benimki 
tarafından
Öyle kuzum kötü şeylere yorma bi de bazı dönemlerde annelerinden ayrılmaktan falan korkuyorlarmış gormeyince ondan da ağlıyor olabilir ve rüyada da korkuyorlar benimki bazen uyurken ağlıyor belli rüya da ağlıyor
(2,350 puan) tarafından
Ne zormuş anne olmak
tarafından
Evet kuzum ya çok hem de benim kiz saat başı uyaniyor geceleri mahvoldum uyku düzeni falan yok
(2,350 puan) tarafından
Allah yardımcımiz olsun
tarafından
Amin kuzum
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ayrılık kaygısı başlamış olabilir. 7. Ayda başlıyor genelde. 
(2,350 puan) tarafından
Nasıl bakicamki açmıyor ağzını çay kaşığıyla napacam
(3,213 puan) tarafından
Çay kaşığını sok ağzına diş varsa tık tık ses gelir
(2,350 puan) tarafından
Ay denim kız m ettim hadi ins tık tık eder:)
(3,213 puan) tarafından
Ahahaha bu konuyu ikinci tık tık zamanı yine konuşuruz :))))
(2,350 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim:)
0 oy
(442 puan) tarafından
Doktor bana gece uyumaz sürekli ağlarsa  idrar yolları enfeksiyonu olabilir o zaman getir demişti önce bir doktora götürün bence 
(2,350 puan) tarafından
Oda aklıma geldi İnanlı teşekkür ederim götürcem  doktora
(442 puan) tarafından
Inş rahatca huzurlu bir şekilde uyur canım
(2,350 puan) tarafından
İnşallah canım basindayim şuanda  her gece oturarak uyuyorum yaninda korkuyorum bsy olck diye inşallah ufak bı sirundurda hemen gecer
(442 puan) tarafından
Birşey olmaz inş diş gibi basit birşeyde olabilir benim kızımda o aylarda öyleydi ama sadece meme de uyuyordu bende yanıma alıp yatırıp emziriyordum mecbur
(2,350 puan) tarafından
Emmiyor benim kız mama içiyor yapışık halde yatiyorz benle uyuyor ztn
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Canim bebekleri gece korkutan şeylerden biri gündüz gördükleridir yani bebek psikolojisi var onu yıpratmamak lazım kesinlikle bebeğin yanında eşinle yada başkasıyla tartışma bağırma sinirlenip ağlayıp bişiler çarpma bebekler bizi çok gözlemler ve o hareketler bebeklerin korkmasına sebep olur herşeyi 3 harfliye veya benzeri şeylere bağlayıp takıntı yapma Rabbim evlatlarımızı korur zaten ee dua da okuyormuşsun dua bütün kotülüklerden korur sen ve çocuğu gören yanındaki insanlar davranisınıza dikkat edin bebek ondan etkileniyor olabilir bi makalede okumuştum
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim  ben bağırmak eşimde ama kayınvalideemgile ne zmn gitsek o gece hiç uyumuyor dediğin gibi etkileniyor galiba
(1,337 puan) tarafından
Benim oğlumda çok etkileniyor ben sinirli biriyim arada bisiler çarpar bağırırım o gece çocuk ağlaya ağlaya uyanir yarım saate bir ama sakin olduğum günler gece çocuk sadece emmek için uyanır
(2,350 puan) tarafından
Ah ah çok zor gerçekten çocukla uğraşmak yaşımda küçük yetemiyorum gerçekten çok yoruluyorum
0 oy
(790 puan) tarafından
Cnm yerini değştr evi sirkeli suyla sil bence bide bol bol dualar aç dinlet bebişe

Besiginin altina çay kaşigi ve cevşen koy
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim bunuda denicem
(790 puan) tarafından
Benm oğlumda cok aglyordu geceleri annem kaşik koy kötu rüyayi engeller demişti

Kaynanamda cevşen koy nazardan korur dedi ikisinide yaptim :) şukur iyiyiz
(2,350 puan) tarafından
İnşallah işe yarar bende denim
(790 puan) tarafından
Dene canm huzurla uyusun minik inşallah
(2,350 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(78 puan) tarafından
Diştendir cnm insallah geçer benim oğlum da oldu biraz daha büyüktü artık geceleri ağlayarak uyaniyordu bende korkmaya başlamıştım neden diye bir süre devam etti sonra geçti sende korkma yanına al yat oku basina dua ac koy rukye duaları melekler korur onları cok ağlarsa bi fitil ver rahatlatıyor uyuyor sonra
(2,350 puan) tarafından
Duasida var baş ucunda sürekli okuyorum dış yerleri belli oldu ama patlamadı yanımda yatiyor zaten başındayım ama insan işter istemez korkuyor
(78 puan) tarafından
Dişi çıkınca rahatlar ama agri kesici yada fitil en iyisi ağlamaya başlayınca cok rahatlatıyor sene istersen bilmiyorum denedin mi ama
(2,350 puan) tarafından
Ağrı kesici veriyorum
0 oy
(329 puan) tarafından
Aglayarak uyanıyormu cnm
(2,350 puan) tarafından
Ah ne dualar okuyorum. Şuan rahat uyuyor başında duasida var ins bu gece rahat geçer banada diş gibi geliyor çünkü yerleri belli oldu
(329 puan) tarafından
Bide bebegin uyumadıysan uyutmaya götürdügünde bir kasık agrı kesici parol varsa ondan ver ben calpol filan cok agrı kestgne inanamıyorum parol verince 15 dk içinde agrı da ateşte giderdi
(2,350 puan) tarafından
Parol verdim şuan uyuyor canım teşekkür ederim
(329 puan) tarafından
Ozmn o diştir kuzum korkma ben geceleri o bgırınca uyku arasında yüregim yerinde kopacak gbi olurdu ben korkardım bagırıgına ve anladımki dişti yani senin bebegimde öyle korkme rabbim onları koruyor yanında hep Bi melek vardır bn buna inanaıyprum
(329 puan) tarafından
Rica ederim ii uykular prensese
0 oy
tarafından
Bizim bi blok gorevlisi vardı onjn oğlunada dediginiz gibi oluyomuş sonra bi kadın gelmiş bu evde 3 kişi var göremezsiniz çocuğunuza musallat olmuşlar demiş dua okuyup kurşun dökmüş geçmiş sonra bi arastiriyorlarki meğerse bütün site yatırın üzerine kurulmuş bende yeni eğlendiğim zaman iki kez evde gördüm o bahsedilen kişileri ama korkmadım üstünede dusmedim çok geçmiş olsun
tarafından
:)))))) vallahi doğruyu anlattım ama şimdi iyimi ettim kötümü ettim bilemedim canim
(2,350 puan) tarafından
Ben bi. Baktiram buraya dur :) banada dediler evde bsy var diye ahahahha
tarafından
Vallahi ben öyle şeylere ne inanırım nede takılırım ama bebeklere ve cocuklara böyle şeyler olduğu doğru ben benim yeğenimden biliyorum onu hiç anlatmayayım ozaman bence dua okursanız korur rabbim sabilerimizi korusun insaallah:)
(2,350 puan) tarafından
Amin okuyorum sürekli dua canm ama inan kızım dogduga kayinvalidegildeydik orda hiç aglamazdi kendi evime geçince huysuz bı çocuk oldu anlatamam
tarafından
Allah o kuzunun yardımcısı olsun evde kuran varsa başucuna koy bide öyle dene. Bizim alt komsunun 4 5 yaşında kızı vardı ozamanlar calisiyorum o küçük kızda gece saat 2 de 3 bi başlardı bağırmaya 2 saat susturamazlardi o da çok bağırırdı gelmeyin dokunma git diye annesi babası perişan olurlardı şimdi ne oldu bilmem

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 513 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 518 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 266 göst.
0 oy
24 cevap 765 göst.

379,994 soru