0 oy
373 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

kızlar perişan oldum ne yürüyebiliyorum ne bişey yapabiliyorum 4 gün oldu neden geçmiyor sızlaması yaa? çarşamba günüde plastik cerraha gidicez napıyolar orda bilen varmı?korkuyorum...:'(

8 Cevaplar

0 oy
(119,282 puan) tarafından
Yumurta aki sür
tarafından
ayağım sarılı hergün pansumana gidiyom kendim açıpta sürmeye cesaret edemem :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay çok geçmiş olsun canım, sarılıysa eğer yapacak birşey yok maalesef =(
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Uff cnm ya inşallah hemen ileşir 
tarafından
amin canım kimin bedduasını aldım ya :((
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin canım ins  acın diner
tarafından
sağol canım :(
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Sargının içinde yara iyileşmez açık kalması lazım ve çok dikkatli temiz bakman lazım ki hemen kurusun kantron döksen üstne veya yumurta akı sürsen iyi gelir iz de kalmaz çok geçmiş olsun canım 
tarafından
kapalı kalması gerekiyor dedi doktor çarşamba günü plastige gidicem krem yazcak iz kalmaması için bakalım :(
0 oy
tarafından
Benim ayağım yandı tam 1,5 ayda geçti yürüyünce içinde ki su sallanıyordu resmen gece buzla 3 de uyuya kalmışım sızlaması sürer baya 10 gün filan kremlerini düzenli kullan silverdin de alıyor acısını 
tarafından
Yürüyodum mecbur bütün evin işi bana bakıyodu ayakkabı hiç giyemedim terlikle gezdim 1 ay ayağımın halini atsam korkarsın yani o derece kötüydü irin akıyodu hep iz kaldı zaten
(7,190 puan) tarafından
Yaaa çok geçmiş olsun nasıl yandı
tarafından
Kayınpeder yüzün den oldu bu tutturdu çay yap içelim mac var diye Allah biliyo ya hicde yapasım yokdu neyse yaptım oğlum bunu tekmeliyodu sürekli ayağıyla oda ondan uzaklasiyim derken yastıgı düşürdü demlikte yerdeydi 1 demlik kaynar çay ayağıma döküldü ben çığlıkla bi kalktım suya koştum hemen eşime cif dök demiş yanığın üzerine adam bana cif getiriyor cahillik öldürür insanı vallahi sonra utancından evine kaçtı 1 ay neler çektim
(7,190 puan) tarafından
Ayyy Allahım ya rabbim Allah iyi etsin rabbim bir daha yaşatmasın kimseye de vesile etmesin böyle bir acıya :(
tarafından
cifmi yuhhhh
0 oy
(76 puan) tarafından
Canım bemım 5 yasındakı yegenımın ayagınada caydanlık devrılmıstı cok kotuydu cocuk cok agladı  doktorların verdıgi kremlerden pek fayda gormedıler yanık kremı yapan bırı varmıs o teyzeye yaptırlar sukurler olsj. İyılestı ızızde kalmadı sen nerede oturuyorsun annem banada yaptırmış kucuk cocugun var lazım olur dıue ıstanbuldayss gonderıırm
tarafından
yok canım istanbulda değilim ben :( düşünmen yeter sağol :(
0 oy
tarafından
Ay çok geçmiş olsun yanık kadar kötü bisey yok.ne döküldü cnm
tarafından
çaydanlık devrildi canım :(
tarafından
Off Allah ağrını sızını yok etsin insallah

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 158 göst.
25 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa.u (481 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 583 göst.
0 oy
4 cevap 69 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Pnrmtl (4,430 puan) tarafından soruldu

379,498 soru

11,360,665 cevap

34,838 kullanıcı

...