+1 oy
176 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bu  ayda  dönüp yüz üstü uyumasın diye kolalrini kundak yapan var  mı?

Birde bu aya kadar sadece anne sütu  verenler  ek gıdada hem bi öğün ek gıda diğer zamanlar da acikinca emzrdinis mı?

7 Cevaplar

0 oy
(1,262 puan) tarafından
Öğün olarak vermeye başlamadım daha sadece tadımlık anne sütü alıyor sadece ek gıdaya her zaman geçeriz canım önemli olan anne sütü alması 
tarafından
Haklsn  ama  emmesi çok az doğduğundan  beri savaş halinde  zar zor 2,3 dk  emdi he0
Lyle olmasa sorun  etmezdm
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
İstediği gibi uyuyor canım yüz üstü daha rahat ediyor uyurken 

Ana öğün anne sütü canım kahvaltıda 1 yumurta satın veriyorum yanında labne bazen bide 3 4 gibi çorba yapıyorum onu veriyorum 
(3,823 puan) tarafından
Rica ederim canım kabak havuç patates şeklinde başla sonra meyve ver bir kaç gün sonra da çorba şeklinde yapıp verirsin benim kızımın domatese alerjisi var o yüzden hiç salça kullanmam bebek irmiği yulaf ezmesi ve tam buğday unu aldım bişey yaparken bunları kullanıyorum
tarafından
Aa bien avokado flnda  3 gub kurqliyla veryom
(3,823 puan) tarafından
Kız avakodaya erken daha ne yaptın meyve olarak muz erik armut elma gibi şeyler ver
tarafından
Ay Nie ki:(
(3,823 puan) tarafından
İşkten ağır gelebilir avakoda o yüzden bacım
0 oy
(712 puan) tarafından
Bebeğimi yanımda yatırdığım için kundak yapmıyorum tadımlar ilk 1 öğün ek gıda verdim hep emzirdim tadımlar bitince 2 öğün ek gıda verdim 7 aylık olmasına 6 gün var hala öyle yapıyorum 8 aya kadar da böyle devam edicem
tarafından
Tadimllar uzun sürdü mu kaç gün  surdu
(712 puan) tarafından
Yoğurt yumurta havuç bal kabağı 3 gün denedim meyveleri 2 gün uzun sürmedi pek 20 güne bitti
tarafından
Of ya uzun geliyo bana  herşeyi 3 gün denesem 3 ay surecek
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Doğduğundan beri hiç kundak yapmadım yüz üstü de yanımdaysa bırakıyorum ama yanımda değilse çeviriyorum  başka dönmüyor sürekli de kontrol ederim

Anne sütü daima var zaten kahvaltıda arada muhallebi arada patates bazen yoğurt öğlenleri muhallebi ler mamalar akşamları çorba falan zaten aciktiginda emzirdigim de bile doymuyor tekrar emmek istiyor o yüzden bazen sadece anne sütü yetmiyor 
tarafından
Tesekkur edrn
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Canim doğduğundan beri hiç kundak yapmadım. Ek gida da tadimlar bitti günde 1 kez çorba 1 kez yoğurt 1 kez de meyve veriyorum. 1 hafta sonra 7 ay olacak
tarafından
Aaa ceviz asks asla verme dedi dr
(2,252 puan) tarafından
Ciddi misin nedenki
tarafından
Gecen gun konustum kuruyemis asla ozellikle ceviz diyede belirti domates cilekte  vermeyin dedi
(2,252 puan) tarafından
Domates çileği duydum da cevizi bilmiyordum sorarım ben de bi. Ama 1 haftadır düzenli veriyorum sorun olmadı çok şükür
(2,252 puan) tarafından
Canim doktorumu aradım cevizi sordum ver dedi günde yarim cevizin faydası olur zararı olmaz dedi
0 oy
(3,823 puan) tarafından

image

bak canım tadım genel olarak bu şekilde gider önce sebze verilir ki meyvenin tatlı tadını alınca sebze yememezlik yapmasın 
tarafından
Tesekkur ederim ♥️
0 oy
(3,352 puan) tarafından
2 aylıktan beri yüz üstü yatar. Hiç müdahale etmedim. Kundak da yapmadım.

Evet ek gıda da alsa ne zaman isterse emziriyorum.
tarafından
Tesekkur ederim ♥️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,435 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 367 göst.
0 oy
7 cevap 112 göst.
29 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pppppp (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 282 göst.
18 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...