0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Kizlar dolabim her zaman cok duzenlidir . Ama bir sey ***** durunca onu duzlemesem kendi kendimi yiyorum . Bir sey duzenli katlanmayip koyulunca  huzursuz oluyorum . Duzenledigim seyler sanki olmamis gibi hissediyorum . B3nim gibi olan varmi ?  Sehpanin ustunde ilac bile dursa rahatsiz oluyorum .. biraz rahat olmak istiyorum . Sizce cok mu abartiyorum ?

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Abartiyorsun kuzum ya o kadarda takıntılı değilim :D
-Reklam-
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Bn de öyleydim ama çocuk olunca olmuyor artık yetişemiyorum valla temizmdr ama her zaman düzen olmuyor Kafanda bitirmen gerekiyor şartlanmaman gerekiyor bn kendim aştım yani 
0 oy
tarafından
Baskasinin evinde de oluyo bana
0 oy
tarafından
Ben de de boyle bi sorun olmaya başladı eskiden boyle degildim takık olmaya başladm iyi bi şey degil ne yaomak gerek bilmiyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç güzel minnoş canımı sıkamam böyle şeylerle :D birkaç basit takıntım var o kadar 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bende öyleyim ve bu durum beni yoruyor sürekli her yer kirli gibi düşünüyorum sürekli toz varmış sürekli dağılmış gibi hissediyorum 
0 oy
(119,112 puan) tarafından

Ohoo oda bisimi ben daha deliyim :woot:

(13,202 puan) tarafından
Napıyorsun kız daha deli :D
Ayakkabilari cikardik ya cift olarak ayni hizada durmali duz durmali biri yamu.k oldumu huylanirim benim havluma esim dokunsa o havluyu kullanmam falan filan
(13,202 puan) tarafından
Ayakkabılar tamam da adama dokunuyorsun ya Sevda havlu dan ne olacak :D
Cocukluk aliskanligi
(13,202 puan) tarafından
Bu dönemde olması gereken o zaten
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Valla bebeyle mümkün değil bı dediğin
0 oy
(510 puan) tarafından
Bende senin gibiyim kuzum ve bu durum beni çocuk olduğundan beri çok yıprattı artık bakmamaya görmemeye çalışıyorum kızım 9 aylık oldu artık oyuncak falan biliyor bende o dağırtıkça toplama isteği yüzünden kızıma üzülmeye başladım yapmamaya çalışıyorum mesela gece evi derleyip toplamadan uyuyamıyorum ama dağınık bırakıyorum alışabilmek adına çok yoruluyorum çünkü 
0 oy
tarafından
Ben de öyleyim obsesif kompulsif bozukluğu var bende evde tek bir eşyamın yerini bile değişmem her sey düzenli olmak zorunda çoğu şeyi rengine ve boyuna göre dizerim biraz sıkıntı bi durum 
0 oy
tarafından
2 bebeden sonra direk serecekten giyoz:))
0 oy
(442 puan) tarafından
Ben de sendenim.  Belki daha beteridir. Kendimi rahat bırakmak  istedikçe daha takik  oldum. Evde herseyin  yeri bellidir. 1 cm oynasa cingar çıkar. Temizlik , düzen ve simetri hastasiyim
0 oy
(806 puan) tarafından

Takıntılarım var düzen ve temizlik konusunda ama bu hiç iyi değil farkındayım törpülemeye çalışıyorum o yanlarımı biraz yoksa hasta olacam.

0 oy
tarafından
Bende öyleyim kıyafetlerim biri bozulsun hepsini döküyorum dolabın 
0 oy
(113 puan) tarafından
Valla canım bende öyleyim ama şimdi yetişemiyorum doğuma az kaldı 2 buçuk yaşında oğlum var yapamadığım için de çok üzülüyorum elimde olmadan :/
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Been 

Ama maalesrf kaynanamlarla kaldığım iciinn kendi kendimi yedim artik daha rahatım saldım çünkü olmuyor
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benim düzen takintim yok ama benim esim acayip ya bana dio sen cok daginiksin .D 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Bende öyleyim ve bazen çicuk durmuyor çok ağlıyor o yüzden ev işi yapamıyorum sağolsun eşimde akşamdan ve sabahtan iyice heryeri dağıtmış oluyor kucağımda çocuk susturmaya çalışırken o evin içinde yanlış yerde duran eşyalar beynimi tırmalıyor o kumanda neden yerde,o tşört neden koltukta,o şişe neden mutfakta değil o tv nie ***** kafamin içi böyle oluyor çocuk susmayinca düzenleyemiyorumda bende sinirden ağlıyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozum123 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 505 göst.
7 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 637 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 441 göst.
1 Haziran 2023 Aile kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu

378,157 soru

11,318,204 cevap

34,765 kullanıcı