0 oy
409 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Annelik çok zor birşey , bu kadar zorlanacağımi tahmin etmiyor dum , bebeğim iki aylık gece sürekli kalmalarim ,gazi  çok oluyor , gecem gündüzüm belli değil, bide üstüne ev le uğraşıyorum temizliktir yemektir ,siz nasıl başa çıkıyorsunuz

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız bu hayata hiç bişey kolay değil geçer sabır et
-Reklam-
+1 oy
(1,013 puan) tarafından

Ben başa cıkamıyorum vllla artık saldım cayıra mevlam kayıra hesabı :) 

+1 oy
(3,552 puan) tarafından
Bak bugünkü ruh halimi anlatayım. Kızım 11 aylık. Doğduğundan beri 1 gece kesintisiz uyumadım. Hatta bırak kesintisiz uyumayı son 4 5 aydır 2 saat deliksiz uyumadım. Dün gece mesela sabahladım biraz da ateşi vardı sabaha karşı 5te uyudu 5 45 te geri uyandı daha bu saat oldu 1 gram uyumadı ben sinirden dokunsalar ağlayacak durumdayım. 45 kiloya düştüm. Ölürsem yorgunluktan olacak ölümüm diyorum. Dayanamıyorum artık öyle kötüyüm ki. Düzen falan yok zaten ev Allaha emanet. Insanliktan çıktım toparlayamıyorum 
0 oy
(682 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım ama evi saldım 
0 oy
(26 puan) tarafından
Çıkabildiğimi  kim dedi eşim yapıyor çoğu zamn isten gelince yemekleri temizliği de eşim evde iken çocuğa bakıyor temizlik yapıyorum bende tek başıma olsam yapamazdım hic
0 oy
(5,134 puan) tarafından
İlk zamanlar zor oluyor ama sonra alışıyorsun düzene giriyor bir şekilde büyüdükçe 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bende aynıyım inanılmaz zor oluyor 19 aylik oglum surekli yaninda olmak zorundayım çünkü kasla göz arasında hemen biseyleri agzina atabiliyor ya da dagitabiliyor o yuzden evde hic bisey yapmıyorum 
0 oy
(222 puan) tarafından
Evet çok zor ama hepsi geçiyor az daha sabret şimdi oğlum 2 yaşında okadr rahatimki hiç buyumiycek bu zamanlara gelmiycek gibi gelirdi gözüme ama zaman çabuk geçiyor 
0 oy
(883 puan) tarafından
Allah kolaylık veriyor canım benimde 6 aylık sabah 11 de uyanıp kahvaltı yapmak ile başlıyorum temizlik bitene kadar saat 5 i buluyo  evi bigun temizliyorum bigun temizlemiyorum :)
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Üçüncüye hamileyim midem yerinden fırlıcak bayılıcam :blush:

0 oy
(552 puan) tarafından
12 den beri uyutmak için uğraşıyorum yemek beni bekliyo 5 te eşim gekicek offff of kahvaltı bile yapamadım daha
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Hemde çok zor :(((((((
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Annelik gerçekten çok kutsal o yüzden herkes anne olamıyor  yani doğurmakla anne olunmuyor.Ama en güzel şey.3.aydan sonra biraz hafifliyor sorunlar inşallah sizde de öle olur 
0 oy
tarafından
Zamanla alışıyorsun düzenin o şekil oluyor 
0 oy
(42 puan) tarafından
3 gunde 1 süpürüyorum evleri ama mutfakla oturdugum odayi hergun supuruyorum

Haftada 1 dip köse yapyorum kapi cam hep siliyorum

Tuvalet banyo 3gunde 1 yikiyorum
0 oy
(119,379 puan) tarafından
11 aydir oyleyim temizligi camasir utu falan gece yapiyom gunduz tek yemek isi kaliyo
0 oy
(617 puan) tarafından

Biz bize bu ara dis  çıkarıyoruz hem huysuz hem istahsiz elinde olsa dişlerini çıkarıp kızına verecem:)

0 oy
tarafından

Benim de öyle ne Yazıkki 3 tane çocuk 3 aylık yenidoğan da kolik bebek hiçbir damla tesir etmiyo artık geçecek sabır canları sağ olsun da zamanla herşey olur

0 oy
(312 puan) tarafından
Başa çıkamıyorum ev için yardımcımız var ben bir tek bebekle ilgileniyorum yinede bitik haldeyim.
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kızım 13 buçuk aylık hala gece 50 kere uyanıyor, yoruluyorum hemde çok ama değer ya çok şükür ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 194 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 241 göst.
2 Ocak 2024 Aile kategorisinde f&A (648 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 350 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 293 göst.