0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından

image

Arkadaşlar .. 29 Aralık ta adet görmüştüm 5 gün sürdü adetim .. 

Ovalationtest yaptım  10 gün sonra diyim ..

Sizce nasıl iyimi yoksa devammi yapmam gerekiyor ilkdefa yapıyorum çocuk düşünüyoruz .. yardımcı olurmusunuz arkadaşlar ?

2 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Çatlamamış daha devam et ama ortadaki sanki koyu gibi
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim off anlamıyorum ya ... Kafam çok karışık .. geçen ay aşılama olmuştum tutmadı .. şimdik bende tiroid rahatsızlığı var doktora sordum engel olmaz dedi bilmiyorum nolcak .. tutmadığı için çok üzüldüm .. insan yıpranıyor ve yoruldum .. ben beş gün önce kafa göre klomen kullandım 5 gün boyunca .. sonra bıraktım :( yumurtarim sağlam bir sıkıntım yok hsg çekildim herşey normal .. hayırlısı bakalım
(8,081 puan) tarafından
Doktor önermeden klomen sakıncalı canım çünkü yumurta gelişip çatlamazsa kiste dönüşüyor bu durumsa hamile kalmak daha da zorlaşır doktorun dediği dışında birşey yapmamak en doğrusu rabbim gönlüne göre versin inşallah en doğru zamanda sağlıklı bir şekilde
(1 puan) tarafından
Amin inşallah çok haklısınız ama .. artık hastaneye gitmekten bıktım.beklemekten .. maddi ve manevi aynı şekilde.. doktorlar desen iyigilenmiyorlar pek detaylı konuşmuyorlar .. bilmiyorum yaptım.bi hata ama araştırdım çok .. :(
-Reklam-
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Yok canm yaklaşmış yumurtlama gününe daha devam et
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim ozmaan yine alcam bu testlerden yarın .. off :( korkuyorum catlarsa diye ..sonra ilişkiye geç kalınır vs ..
(2,749 puan) tarafından
Eczanden mi alıyorsun bende ovulasyon testiyle gebe kaldım adetlerim duzensizdi diye internetten sipariş vermiştim 30 tane yok canm geç kalınmaz ama testlere göre 2 3 güne kadar yumurtlama olabilir yapmaya devam et testi
(1 puan) tarafından
Allah'ım bağışlasın Teşekkür ederim .. yapmaya devam etcem .. eczaneden alıyorum .. internetten alamıyorum .. kartım yok internetten alışveriş yapmak için .. hayırlısı
(2,749 puan) tarafından
Ecz pahalı diye dedim cnm . ALLAH razı olsun inşallah tez zamanda güzel haberler alır gebe kalrsn
(1 puan) tarafından
Biliyorum :) sendende Allah razı olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 471 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 41 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (100 puan) tarafından soruldu