0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (266 puan) tarafından
Dolap düzenı silme nasıl yapıyorsunuz ben düzenli değilim nasıl düzeni elden ederim

14 Cevaplar

+1 oy
(1,042 puan) tarafından
Temizliği sırayla yapıyorum ben mesela 1 günümü sırf mutfağa veriyorum 1 günüm yatak odası onsekilde hep düzenli kalıyor 
(266 puan) tarafından
Bende öyle yapmayı düşünüyorum ama üşeniyorum
(1,042 puan) tarafından
Yavaş yavaş yap canım acele etme 1 günde bitireceksin diye birşey yok sonucta
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Temiz oluyor. Evde ki duzeni severim. İkincisi evet evde çocuk var her istediği oyunu oynar. İstediği aktiveteyide yapar. Çocuk var diye de ev dağınık olucak diye birşey yok 
0 oy
(393 puan) tarafından
Temiz kullaniyorum kirlenmiyor hemen
(266 puan) tarafından
İşte benim eşim kirletiyor
0 oy
tarafından
Adımı safiye koydular herseyım temiz duzenlı olacak ama gel gorelım oglum yine aynı yapıypr o dagıtıyor ben ısrarla topluyorum kımın inadı agor basacak gorecez
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Ac muzigi gir forma o kendiliginden olur :) 

Odaları diyorsan temiz olmaz canım çocuklu ev dışarıda yağan kara benzer sen süpürürsün arkana baktığında  o yine yagmis olur 
(266 puan) tarafından
İşte düzenli olmasını istiyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Evi topluyorum temizliyorum eşim 1 gün evde kalıyor ev dağılıyor sonra tekrardan yapıyorum mesela en son tertemiz ettim evi eşim hastalandı bizede bulaştı ev berbat bide bana kızıyor hastayım diye
(266 puan) tarafından
Benim eşimde aynı wala
0 oy
tarafından
Ben birşey alırken dolaptan bozmadan alırım sende öyle yap 
(266 puan) tarafından
İşte ben düzenli değilim ila bozacam
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Dolapları temiz kullanırım temiz kalır her gün ev supururum hafta sonuda eşim evdeyekn temizlik yaparım 
0 oy
tarafından
Ben haftalık genel temizlik yapıyorum dip köşe o yüzden toplu temiz kalıyor iş biriktirmem
(266 puan) tarafından
Ben her gün yaparım yine temiz kalmaz
0 oy
(181 puan) tarafından
aldigin biseyi ortada birakmaz hemen yerine koyarsan illa duzenli oluyor 
(266 puan) tarafından
Haklısın cnm
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Kızım olduktan sonra eskisi gibi hergun yapamıom 

Ancak uyuduğunda yaparım oda üstten
(266 puan) tarafından
Bende üste temizliyorum
0 oy
(344 puan) tarafından

Günlük banyo lavabo tuvaleti çamaşır suyuyla yıkıyorum akşamdan evi topluyorum gündüzde temizlemesi kalıyor ev illaki tozlanıyor 2 günde bir süpürge açıyorum akşamdan topla evini o zaman düzeni oluşturursun dolap düzeni içinde düzenleyici kullanabilirsin daha toplu olur 

0 oy
(5,947 puan) tarafından
Valla temizlik düzenim yok neresi kirliyse orayı temizlerim neresi dagınık sa orayı toplarım düzenlerim
0 oy
tarafından
Haftada birkere dipli köşeli yapıyorum geru kalan günler süpürüyorum oyuzden temiz oluyor mutfağı hergun bulasiktan sonra dolaplarin dışını silerim yerleri silerim öyle temiz kalıyor 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 299 göst.
0 oy
37 cevap 777 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Elif_12 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,430 soru

11,390,198 cevap

34,899 kullanıcı