0 oy
638 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar esim onceden +18 sitelere bakiyordu ve en son yakaladigimda bana soz verdi ve tobe ettigini soyledi...ama ben simdi de baktigindan supheleniyorum ama butun internet sitelerinin gecmisine bakiyorum hic bisey yok...gizli  siteden baktigini dusunuyorum bu gizli sitenin gecmisini hic bir sekilde bulamayiz mi ya yardimci olacak biri varmi acaba?? :(

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gizli site hiç duymadım cnm bilmiyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gizli sitenin gecmisi yok canim 
+1 oy
(817 puan) tarafından
İyide adam tek başına yapıyor banyoda yazmışsın o zaman sen yardımcı ol o da izlemesin canım eşini tatmin etmek için illa cinsel ilişkiye girmen gerekmiyor başka yolları da var yalnız başına yapmasına izin verme ben çok bozulurdum bu durumda ve soğurdum eşimden kendi kendini tatmin etmeye kalkarsa. VPN ile giriyor olabilir ama onu kurmak meziyet ister. Girdikten sonra geçmişi siliyordur muhtemelen
tarafından
Cnm ztn onu tatmin edecek kdr iyi olsam bende yaparim ameliyatliyim yerimden kalkamiyorum ve 2.ameliyati olcam zor durumdayim ztn
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Gizli  site diye birsey mi  warmiş 
(775 puan) tarafından
Gizli sekme var ya canım. Ondan bahsediyor arkadaş
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Onun geçmişi yok canm kuruntu yapma inşallah izlemiyodur
tarafından
Insallah cnm
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bence esinize yardimci olun psikolog desteği alsin normal değil bagimli olmus demekki
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Gizli sekme geçmişte çıkmıyor maleseff
tarafından
Malesef evt biliyorum ama belki bi program bilen vardir diye sordm bende
0 oy
(2,011 puan) tarafından
gizli ışte diye birşey yok ki google den ne yaparsa yapsın çıkar yoksa girmiyodur yada siliyodur geçmişte sadece o konuyu siliyodur
tarafından
Bide cnm googlenin gizli sayfasi var ordan baktigini dusunuyorum ama onun gecmisi gozukmuyo belki bi program feln bilen vardir diye sordm bende
(2,011 puan) tarafından
bilmiyorum canım haberim yok
0 oy
tarafından
M.googleactivity diye bir yer var oraya gir bak. Geçmişten dilde bile ora herşeyi kaydediyor. WhatsAppa girdiğini bile kaydediyor saatine kadar
tarafından
Cnm onu da biliyorum oraya bakiyorum yok bisey orayida ogrendi galiba ama bu googlenin gizli sekmesi var ordan baktigina supheleniyorum
0 oy
(138 puan) tarafından
Benim kide öle canım ne yapsam degismedi  bakarım dedi bidaha böle bi muhabbet açarsan gider  gerçek karı alıp yaparım dedi .. doğmamış çocuğumun üzerine yemin etti üstelik hamileyim.  Genelde kendi kendine tatmin eden kadınlara bakıyor 
tarafından
Seninki daha da kotuymus cnm ya allah yardimcin olsun
(138 puan) tarafından
Ben hiç iyi değilim:((
0 oy
(175 puan) tarafından
Sorunun cevabını bılmıyorum canım ama ozel mesajlarını kapattın cevap yazamıyorum soruna
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Tatlim bulsan napacaksin.
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Valla ben o sitelere girişi engelledim eşimin telefonundan haberi de yok kafam rahat. Inşallah yaşamam öyle bişey
(2,443 puan) tarafından
Canım normal googlea tıkladığın zaman sağ alt köseden3 nokta var oraya basınca ayarlar görceksin. Sonra en üstte genel yazıyor. Oraya girince güvenli arama var. Onu aktif ettiğin zaman giremez. Ama her telefon farkli olabilir. Bende bu şekil ayarlar
tarafından
Cnm sadece googlede yaptim ama chrome de oyle bisy bulamadim onda da olmusmudur acaba
(2,443 puan) tarafından
Chrome da googlenin ama sen yine de bi bak canim cikiyor mu diye
tarafından
Chrome de cikmiyo ama googlede cikiyo cnm ya :(
(2,443 puan) tarafından
Aa bende erişilemiyor canım valla

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 2,284 göst.
0 oy
3 cevap 746 göst.
3 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ytksitem (30 puan) tarafından soruldu