0 oy
2,275 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından

Biz yeni 1 ay olacak tasinali bebegim var cok zayif surekli onunla ilgileniyroum kardesim yemek yapip bize birakti esim isten geldi yemegi isit dedi 10 dk bebegimi emzirmem lazim dedim tmm dedi sonra kapimiz caldi alt komsu kocasini alip bize geldi genc kendisi neyse ben bebegimi emzirmeye devam ettim baktim kadin mutfakta esimin onune yemegi isitip koymus bende cok actim cok sinirlendim esime bagirdim sonra kadin masamin yerini degistirmis ekmek sepetimin yerini degistirmis bana sormadan cok sinir oldum bunu ben yapsam beni doverdi o kadin siz olsaniz ne yapardiniz esime soyle kizdim birlikte yicektik yemegi cocugu emzirip isiticagimi soyledim niye uyarmiyosun dedim hicbisey diyemedi sizce abarttimmi 

54 Cevaplar

+5 oy
(5,406 puan) tarafından
Aşırı derece de abartmışsın. Ne olmuş yani kadın bakmış sen çocukla ilgileniyorsun ısıtmış hayrına sen de işin bitince gidip oturup yeseydin. Masanı da yerine alirdin. Hem kadıncağız tek degil kocası da  varmış. Suç kadında iyilik yaramaz 
(44 puan) tarafından
Bende anlamadjm esim gelsin tasinmak istedigini soylicem yoksa kavga etmek istemiyorum oyle yapim yok
(5,406 puan) tarafından
Ay yok canım sen niye taşınıyorsun yeni taşınmışsın zaten mesafeni koy kocana da söyle kimse ile samimi olmasın. Kadını da görünce de ki ben geçen çocukla uğraşırken bir yandan da mutfağı topladım eski düzenine getirdim hiç sevmem öyle şeyleri eşyaları yerinimn değiştirilmesini falan
(44 puan) tarafından
Yok tasinicam bu kadin benim kocama takti oyle dusunuyorum
(5,406 puan) tarafından
Demekki bir bildiğin var sen bilirsin
(401 puan) tarafından
Valla bencede tasin ne olur ne olmaz
-Reklam-
+3 oy
(3,794 puan) tarafından
Kız ne abartmasi az bile yap missin . Kadının saçını yolar kocamı da doğduna pişman ederdim
(44 puan) tarafından
Evet cok sinir oldum bune ya dedim kendi kendime
(149 puan) tarafından
Kendi kendine niye diyorsun o anda davranman gerektiği gibi davranıcaktın vallah iyi dayanmışsın benden sana tavsiye o komşunla görüşmeyi kes.. bak sonra dizlerini döversin
+2 oy
(1,327 puan) tarafından
Cuuuuussssss diyoruummm
+1 oy
tarafından
Ne abartmasi canım az bile tepki vermişsin ben daha sert çıkardım hem eşime hem o kadına kim oluyor ki akraba değil bişey değil onane benim kocamın yemeğinden evimin düzeninden 
(44 puan) tarafından
Vallaha oyle brnde delirdim
+1 oy
(2,590 puan) tarafından
Bir ayda nasil bu kadar samimi oldunuz?
(992 puan) tarafından
Off ya olsun hallsiin ama kadının konularına  bak yazık:(
tarafından
Evet öyle Allah herkese yardımcı olsun :(
(2,590 puan) tarafından
Kiz Allah seni :) nerden buldun 1 ay onceki postu
(992 puan) tarafından
Bacım biri yorum yazmis hdhdhd
tarafından
Kimin bulduğu meçhul ya :D
0 oy
(3,296 puan) tarafından
Tabiki de abatmamissin cnm ne munasebet yemek isitmak masanin yerini degistirmek hayırdır sen kimsin ayrica o kadinin kocasi da ayri bi öküzmus nasil musade eder 
0 oy
(129 puan) tarafından
Saçmalık tamamen kadının eşi niye bisey dememiş 
(44 puan) tarafından
Bende dusundum bunu ama demiator bence evinde
0 oy
tarafından
Kocaninda kadınında  agzina sicar.dim.bide yerlerini degistiriyor nerden geliyir bu cesaret agiz.larini yirtarim.
(44 puan) tarafından
Bagirip bune ya dicektim ama zor tuttum kendimi
tarafından
Helal tutabildiysen ben sacini eline verirdim
(44 puan) tarafından
Esimle yine konusucam tasinmak istedigimi soylicem
0 oy
(94 puan) tarafından
Komşu gelip sizin ewdeyiz niye yemek ısıtıyor ki onu anlamadım o kadar samimisiniz
(44 puan) tarafından
Bende anlamadim esim sokuyo evin icine bisey diyince bagiriyo hic samimi degilimb
(591 puan) tarafından
Demekki canım eşindede var bısey kadın gelince istemedıgını belırtıyosun ama o sana bagırıyo
0 oy
(148 puan) tarafından
Çok samimi olduysanız seni düşünüp iylik yapmış olabilir . Ki tabiki sana sorması lazım.  Çünkü benim komşumda var di samimiydik kadın ve eşi gelirdi biz giderdik o yüzden o bana ben ona yardımcı olurdum ki kadın kocasının yanında ne yapabilir ki bence direk girdiyse yanlış ama sorduysa size normal iylik yapmış 
(44 puan) tarafından
Sormadi canim ben odamda kizimi emziriyordum ve samimi degilim bwn yeni taniyorum onu cok sinir oldum
(148 puan) tarafından
Valla öyle rahat davranmasına şaşırdım senden izinsiz girip bu kadar rahat olması çok yanlış bence arana mesafe köy ben çoğu komşuma gittim kimsenin mutfağına izinsiz girmem heleki yemek ısıtmak eşine Esin de keske deseydi benim hanım hazırlıcak beraber yicez
0 oy
(996 puan) tarafından
Ben de sen o kadını daha eve alma merhaba merhaba dan öteye de gitme ne münasebet yani sen yardım istesen neyse evinin eşyalarını değiştirmek de ne demekben sevmiyorum komşuluk ilişkilerinde erkekli kadınlı gelip yemek yemeler yok erkek kadın bir ortamda olmasını sevmiyorum tamam mı benim düşüncem haklı sebeplerim de var benim de bir sürü komşum var ama eşim evdeyken kabul etmem onlar da gelmez zaten bence de böyle olması gerek yani demem o ki sen yavaştan uzaklaş o kadından
(44 puan) tarafından
Tasinicam canim ev zaten cok soguk aliyo isinmiyo ev esimle aksam konusucam
0 oy
(376 puan) tarafından
Benimde başıma geldi benzer durum eşimin parfümünü beğenmiş bile bile bana diyoki kapıyı açıp açıp kokluyorum o gün bugündür gidip gelmiyom konuşmuyorum bile 
(44 puan) tarafından
Reziller iste karaktersizler
tarafından
yuuh inanmiyorum gerçekten  mi . nasil bi cesaret  arsizliktir bu çok  iyi yapmışsıniz
(992 puan) tarafından
Kocanada alda kokla deseydin
0 oy
tarafından
Kabahat o kadının kocasinda da var elin adamına yemek mi koyuyon otur yanıma onlar yemeğini yesin öle gelsinler derdi eşim ve el yani yabancı adam sonuçta kardeşin olsa anlarımda ne münasebet yani eşin de yemek yicem bekliyom mu demiş nerden anladi eşinin yemek beklediğikonu yemek ısıtmaya nasıl gelmiş
0 oy
tarafından
Ohaaa pardonda yani 1 ay olmuş tanışalı kim ki o öyle herşeyin yerini değiştiriyor kocama özel hizmet ediyor orda öldürürüm lam
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Yuhh devenin nalı yani 
0 oy
(118,976 puan) tarafından
yuuuuuhhhh daha neler
0 oy
(48,364 puan) tarafından
yemegin isitilacagini nerden biliyormuş karikoca sizde isleri ne masa ve ekmek sepeti batmış mi ona da yerini degistiriyo
tarafından
Bende onu anlamaya çalişiyorum olaylar ne ara yemege gitmiş ne ara yemek ısınmış hiç bişey anlamadım :/
(48,364 puan) tarafından
aynen canim ya gidip neden elalemin kocasina yemek isityim bide kendi kocam kizar sanane ne diye
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yuh 1 aylık ne samimiyet. Hani tanıdık olsa ne derim bu ne samimiyet
0 oy
tarafından
Abartmadin haklısın Yemegi ısıtmak ona mi düşmüş eşi bisey demedi mi Daha bir ay olmuş ayıp bisey gerçekten fazla samimi olma canim neler görüyoruz etrafimizda 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Abartmak mi az yapmissin yolarim iksiinide kadinida kovardim ne munasebet bide evimin duzenini degistircek bak bak zillioşa sen 

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 1,690 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde Eminedoganyy (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,275 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,025 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 2,397 göst.