0 oy
131 göst.
Aile kategorisinde (1,238 puan) tarafından
Kizim artık herşeyi yiyio mamadan kestim 13 aylık ama geceleri ve sabahları süt içmesi gerek hangu marka sutu verebilirim siz hangisini kullaniyorsunuz

4 Cevaplar

0 oy
(1,438 puan) tarafından
Pinar devam sutunu ovuyorlar.benim oglan 11 aylik mama veriyorum Firsolak.15 aydan sonra veririm Pinar devam sutu
(1,238 puan) tarafından
Yaaaa henüz almadım ama maması bitti süt vericem gece
-Reklam-
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Icim devam sutu veriyorum 
(1,238 puan) tarafından
Benim komşularım hep bimin sutu iyi diyolar kararsizim
(4,854 puan) tarafından
Dogrudur bende yeni başladım süte zaten
0 oy
tarafından
Ben hepsinden veriyorum canım dost birsah migrosun kendi ürünlerini falan ama annem marka olanlardan al dedi diğerleri belki daha suludur dedi 
0 oy
tarafından
Benim kızım dün 11 aylık oldu. Bende gece gündüz mama veriyorum ve  ek gıda alıyor. Geceleri mamayı azaltmak istiyorum gündüz azalttım şükür. Gündüz çoğunlukla yemek yoğurt yiyor akşam uyumadan önce muhallebi yapıp veriyorum gece 3-4 kere mama için ağlıyor veriyorum uyuyor. Yediği de bazen 4 ölçek bazen 2 ölçek.. Onun yerine 1 yaşına geçince süte alıştırmaya başlıycam bende. Mama aldık yeni evde var ama deniycem süt içirmeyi. Köy sütü var onu sulandırıp verecem alıştıracam inşallah 
(1,238 puan) tarafından
Benim de gece mama sabah mama gün içinde hep ek gıda veriyorum ama şimdi sadece gece ve sabah kalktığında süt vermek istyorum
tarafından
Aynen bende deniycem bakalım inşallah alışırsa mama derdinden kurtulurum

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 345 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nerosahmet (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.

384,643 soru

11,506,398 cevap

35,159 kullanıcı

...