0 oy
602 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Direk gun verdiler gittim sezeryan oldum geldim merak ediyorum normal dogumu hemde cokkk sanci cekmek nasil bir his anneme sordugumda kaziga oturtuyolarmis gibi diyo oylemi ciddeenn

27 Cevaplar

0 oy
(780 puan) tarafından
Ay ne kadar itici bi tabir bu eğer öyle olsaydı herkez normal doğumu istermiydi çok ayıp burda ilk bebeğine hamile olan kadınlar var korkutucu şeyler yazmayin gerçek sanacaklar zavallılar herşeyin bi güzel yani vardır bak Allah sana nasip etmemiş o doğum sancısını çekmeni annende baya patavatsizmis ben 3 bebeğimi doğuracağım ve dua ediyorum inşallah normal doğum olur o acı çekildikten sonra bebeği kucağına veriyorlar bütün ağrı sızı herşey geçiyor doğum sancısı çekmenin ayrı bi güzel tadı vardır herkeze nasip olmaz
-Reklam-
0 oy
(649 puan) tarafından
Kazığa oturtuyolarmış tabiri çok yanlış benimde ilk gebeliğim sezeryan olucam ama normal doğum isteyen biri çok korkar aklına başka şeyler gelir. Ayriyetten dedikleri kadar korkunç bir şey olsaydı kimse 2 ve 3 çocuğu düşünmezdi. Çevremde normal doğum yapıp memnun olan da var, sezeryan yapıp pişman olan da çünkü normal doğumda başta acı çekerken sezeryende doğumdan sonra acı çekiyorsun 
0 oy
tarafından
Ahahaha annenin ellerinden opuyorum direk anlatmis kibarca :D sjsjsj

Kiz neyini merak ediyon odum kopuyor benim ikincisi simdi ilki normaldi cok zordu :D annenin anlatisi daha kibar olmus resmen öldm geri dirildim ben o gun :D
0 oy
tarafından
1 dakikada can veriyorsun 5 saniyede nefes aliyorsun anlatılmaz yaşanır çok aci verici ama degiyo
0 oy
tarafından
Tövbe estağfurullah annen nasıl tarif etmiş o nasıl laftır öyle hahaha 
0 oy
tarafından
Benim sancı eşiğim çok yüksekmiş o yüzden aman aman hissetmedim adetim çok sancılı geçerdi adet sancısı gibi doğum yaptım sadece yükselmeye başlayınca ıkınmak gerekiyo ıkınmak yordu beni. Ama doğum sonrası çok çok zordu dikişler iyileşme süreci vs vs
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Annenin dedigi gibi işte:D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 408 göst.
0 oy
13 cevap 309 göst.
10 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 354 göst.
29 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Şansımbebegim (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 1,415 göst.
18 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Egitmen (8,934 puan) tarafından soruldu

384,676 soru

11,507,150 cevap

35,161 kullanıcı

...