0 oy
352 göst.
Aile kategorisinde (344 puan) tarafından
34+4 haftalık hamileyim öyle bir agrım var ki anlatamam yürürken bile sırt ve kasık agrisindan büyük abdest hissi vermesinden maf oldum bu doğum sancisimi acaba bebek kendini toplayıp bırakıyor ama sayamıyorum ne kadar toplayıp bıraktığını 

12 Cevaplar

+3 oy
(1,929 puan) tarafından
Sen 3 tane doğurmuşsun 4. Geliyor maşallah sen bilemiyon biz nasıl bilelim bacım 
tarafından
Beğendim yorumunu :)
(344 puan) tarafından
Hep sezeryandi cnm
(1,929 puan) tarafından
Sağol kuzum ❣
(1,929 puan) tarafından
Heee tmm ozmn canım kusura bakmaaa
(344 puan) tarafından
Yok ne kusuru yazsaydım sezeryan olduğunu söylemezdi böyle cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kontrole gittinmi durum bu dedinmi belki erkenden baslamistir yada yalanci sancida olabilir
(344 puan) tarafından
Sabahtan beri bu ağrılar gitmedi cnm geçen cumartesi gitmiştim dönmüştü bebek ama ınanki suanki olan doğum sancisimi yoksa farklı bir ağrımi bilmiyorum bacaklarıma da vuruyor ağrı artik
tarafından
Kuzum ya bende hic dogum sancisi cekmedim hic bilmiyorum inan kontrole gittim doguma aldilar ama bunlar sanirim son aylarin agrilari bu durumda agrin oldukca git doktorundan iyce ogren dogum sancisi degilse bile en azindan stres yasamassin acaba dogum sancisimi diye
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Dogum sancısı böyle olmaz cnm.Sirtin tamamina keskin bi aci vurur karnina yayilir bebek hep toplu durur karin serttir ve sanki karnini kesiyorlar sirtina balta sapliyorlar gibi hissedersin oyle bi acı dogum sancısı:) seninki yalancı kasilmalar..

(344 puan) tarafından
Yaa riskli gebelik yaşıyorum cnm 4 sezeryan olacak 3 cuyle arasında 6 ay var risk grubundayim ondan sordum
(3,895 puan) tarafından
Kisa araliklarla sezeryan oldugundan dikis yerin tam iyileşmemiş o yüzden boyle agrilar vuruyordur rabbim sifa versin.
(344 puan) tarafından
Amin inş cnm dokturum ağrı çekmemi istemiyor ama sürekli dikkatli olmam kısmında uyarıyor ama evde küçük çocuk olunca zor bu halim kalmadı artık 18 haziranda doğum Allahın izniyle sağ salim alırım kucağıma inş sıkıntısız bir sekilde
0 oy
(394 puan) tarafından

Seni korkutmak istemiyorum iki tane sezeryanls doğurdum ikisindede çektim o sanciyi bilme bacım bosver :angel:

(344 puan) tarafından
Bu agrım sanci değil o zaman
0 oy
(394 puan) tarafından
Ben iki dogumumuda 32 32 haftalarda yaptım adet sancısı gibi aynen bebeğin toplanması bel ağrısı adet sancısı in kat kat üstü
(344 puan) tarafından
Sanki oradan çıkacak gibi valla maf etti beni olmazsa artık hastane yolu tutacak gibiyim yaa öldüm ağrıdan sabahtan beri çekiyorum
0 oy
(175 puan) tarafından
Buyuk abdest varmıs gıbı olması dogum belırtısı canım. 
(344 puan) tarafından
Yaa dokturumu Arayacam şimdi hastaneye git diyecek nstye baglanirim zaten kendide gelir
(175 puan) tarafından
Gıt aksatma canım
0 oy
tarafından
Dogum sancisi oyle biseyki oturamazsin yatamazsin ayakta saga sola kivrandırıyor. Duramıyosun. Hele 5 dk da bir geldiginde 
(344 puan) tarafından
Ayakta dolanınca daha kötü oluyorum sanki çıkacak gibi oluyor oturunca çok az bir şekilde hafifliyor
0 oy
tarafından
Doğum sancısı çektiğin canım gecikme doktora git 
(344 puan) tarafından
Gideyim degilmi dokturumu arayim o zaman ben
tarafından
Git git daha çok erken çünkü
0 oy
tarafından
Ben de böyleydim ama düzenli değildi ertesi gün nisan geldi ondan sonra kasilmam düzenli olmaya başladı bi gün daha bekleyip dogurdum bence yarın doktora git haftan küçük bisey olmasin
(344 puan) tarafından
Yaa hastane yakın zaten dinmese bugün akşamda giderim cnm çünkü riskli gebelik benim ameliyat yerim açılma yapa bilir
0 oy
tarafından
her doğumda unutuluyor sanki evladına kavuşacağını düşün yeter bence 
(344 puan) tarafından
Bu ağrılarım doğum sancisimi cnm
tarafından
bana doğum sancısı gibi geldi büyük abdest demende özellikle hemen ya doktora git ya acile
0 oy
tarafından
Kizz dogurursunn hemn git 4. mu bu buyuk abdest hissin varsason asamadasin ıkınma
(344 puan) tarafından
Evet 4 cü olacak Allahın izniyle doğum sancısı böylemi oluyor
tarafından
Evet karnin kasilip toplaniyor. Duzenli olacak ikinma hissi geliyorsa son asamadir istersen bir git canim
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bende 1 tane doğurdum ama 28-30 saate yakın sancı cektim bosver bilme daha iyi

15 aylık oglum hala unutmadım dogum sancısını 
(344 puan) tarafından
Doğum sancisi değil o zaman bu ağrılarım
(2,565 puan) tarafından
Bol bol dinlen canım
(344 puan) tarafından
Küçük çocukla bu zor cnm eşim eve gelsinde biraz dinleneyim ama dokturumu arayayim ben yinede

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 231 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap 43 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde &Ormangulu& (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 600 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 209 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde toprakerdininannesi (114 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...