0 oy
945 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
3 aylık evliyiz ve ilk ayımda beklemediğim bi şekilde hamile kaldım ailemde uzak bir şehirde oturuyor evliliğimizin ilk zamanları el öpmeye gitmiştik beraber 2 gün zor durdu geri hemen döndük 2 ayı geçti ve ailemin yanına gitmek istiyorum çok özledim bugünde tartıştık neymişte 2 ayda bir gidilirmiymiş sene de 1 defa gidicekmişim ne yapmalıyım biraz ağladım ama bebeğimi düşününce ağlamamak için kendimi zor tutuyorum 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onun ailesinde gotme ozaman
(65 puan) tarafından
Evliliğimizin ilk ayı ailesinden çıkmadık ailesi şehir dışına gitti yakın sürede dönecek bende gitmeyi düşünmüyorum
tarafından
Kendi ailelerine gelince durum degisisir zaten erkek milleti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy bu kalın kafalı kocalar bitmek bilmiyor niye gidilmesin 2 ayda bir 
0 oy
tarafından
Uzak şehirse adam da haklı kuzum .4 kız kardeşiz üç ablam da uzak şehirde senede bı defa gelir üçü de.zsmanla alışırsın 
(13,202 puan) tarafından
5 saat uzakta annem en fazla pandemide 6 ay gitmedim hele kardeşimin evlendiği yaz 15 ye bir gittim cumartesi çalıştım öğlene kadar.
0 oy
(48,508 puan) tarafından
ilk birkac ay evliligin yerine rayina oturmasi zor oluyo erkekler istiyo ki evlenince ailesine uzak dursun karıları ama.kendilerini annelerinden uzak duramiyo. sakin bi sekilde sebebini sor ben gorusmuyosam sende senede bir kez görüş de 
(65 puan) tarafından
Evet kendi ailesine gelince evliligimizin üçüncü günü bile gitmiştik ama benim aileme gelince uzak oluyor
(48,508 puan) tarafından
onlarinki anne baba kadınlarınki taş sanki esinin huyunu bilemem.sinirli mi degil mi de sende gidemezsin bende senin ailene gelmiyorum de
(65 puan) tarafından
Odaya kapattım şimdi kendimi valla öyle yapmayı düşünüyorum
(1,390 puan) tarafından
2 yıllık evliyim bu sorun bitmiyor. Annemleröe kayınvalidemlerle aynı şehirde yakınız. Kayınvalideme gidiyoruz sorun yok o niyete çıkmaz çağırmaz.bemim annrmler çıkar beni de çağırır sen onlara bağlı değilsin çağırdıklarnda gidemezsin diyor eşim. Bıktım vallahi artık evlenmeden bilsek şu huylarını hiç bulamazdım inan
(65 puan) tarafından
Evlenmden önce isterigin zaman gidersin uçakla 1 saat diyordu evlendik iki ayda gidilirmiymiş oldu anlamadım gitti bu evlilik nasıl bişey
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Ah ah canm bu eşler varya banada öyle diyor valla artk sonunu düşünmedim abim geldi aldı bir de kaynanayla bir olunca beni salmadi aileme çıktık geldik söz bide yenisiniz derdi ne
0 oy
tarafından
Kaç  saat mesafe var.

Üzülme çoğu erkek öyle . 

Zamanla sorun cikarmaz ama sen sakin pes etme gitme isteğini  taze tut.

Tabu asla kavga da etme .

Tartışma ortamı  olabilir ama siddet hakaret koti soz yuksek ses olmadan.
(65 puan) tarafından
9 10 saat
(507 puan) tarafından
Benım 3 saat 1 yıldr gıtmedım .
tarafından
Neden?
(507 puan) tarafından
Esımın aılwsı yuzunden
0 oy
tarafından
Ben anlamıyorum bu erkekler kendilerini ne sanıyo evlendin diye aileni görmiycen mi sildin mi yani. Seni bu yaşa kadar getirmiş insan onlar yani kendi de gitmesin o zaman ailesine 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Allah seni de çocuğuna hasret bıraksın inşallah de ! Kas kafaliya bak en nefret ettiğim insan tipi sanki bu zamana kadar o varmış sanki sahibin ...
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Canım  ewliligin  bi otursun daha yeni  evlenmişsiniz  yeni  gelmişsin  bi kaç  ay daha  geçsin  gönderir elbet 
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Önce kocanın kafasını duvara duvara vur davar sonra sende kesinlikle onun ailesine gitme canım onun ki aile senin ki ne patlıcan mı dengesiz 
0 oy
(530 puan) tarafından
Uzaksa normaldir bnm ailemde 10 saat uzaklıkta senede iki defa gidiyoruz maddi anlamdada zor oluyor ailem geliyor 2 defada öyle ilk başlarda zor oluyor alışırsın zamanla
(65 puan) tarafından
Maddi konudan sıkıntımız yok çok şükür canı göndermek istemiyor sadece
(530 puan) tarafından
Orasını bilemem canım daha evliliğe alışamamzdır eşin zamanla anlayacaktır
0 oy
tarafından
sende onunkıne girmeyeceksin bu kadar basıt nerden buluyorsunuz böyle bencil ve kalın kafalı adamaları anlamıyorum esir hayatı yaşatıyorlar resmen sende bi ananın kuzususun evliliğe alışamadan bırde aile hasreti 
(65 puan) tarafından
Evlenmeden önce cici bici evlendikten sonra hiçbiri kalmıyor evlenmeden önce istediğin zaman gidersin saatin bir önemi yok diyordu şimdi senede bir gidebilirmişim
tarafından
valla pes herşey köprüyü geçene kadar
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Deki sen de ailenle senede 1 görüş o zaman de 
0 oy
tarafından
Cok zor bi durum Allahim akil fikir versin esine
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Daha yeni ewlinsinz cnm bide ailen çok uzaktaysa hamilesin ya yolculuk zarar verir diye dusunuyordur bnm ailem bana 15 dakikalık uzaktydo ilk ewlendgm zaman eşim beni yollamazdi her.gitmek istedgmde ewde büyük kavga çıkardı smdi.cok şükür düzene girdi erkekler ilk 1 sene böyle geri kafalı olyorlar
0 oy
(344 puan) tarafından
Öküzzzzz bu erkeklerin hepsi öküzzz 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Buna taviz verirsen ömür boyu beklersin gözün yolda açık ve net söyledim bacım. 
0 oy
(841 puan) tarafından
Benim ailemde uzakta benim kilere el öpmeye gittik 2 gün zor durdu gitti kendi ailesinde 1 ay durdu hic çıkmadık kendi ailesine gelince anne baba bizimkilere yok bende evliligin 2 .ayi gebe kaldım annemi hamile kalınca daha çok özleyip ağlıyorum gurbet hamile kalınca daha çok koydu bana insan ailesini ariyor esde böyle yapınca üzülüyor 
(65 puan) tarafından
Aynı durumu yaşamışız kendisinin ailesinde evliliğimizin ilk ayı geçti benim ailemde 2 gün zor kaldı
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bizimki de öyle hatta bana dedi ki sen sürekli aileme gidicem derseymişim nasıl geçinecekmişiz yanı yol parasından bahsediyor 
(65 puan) tarafından
Canlarının istedikleri şeylere para buluyorlar ama o gözlerine gelmiyor

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 1,676 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde elifyasa77 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,853 göst.
19 Ocak 2021 Aile kategorisinde Fatma41 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,353 göst.
24 Ocak 2021 Aile kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu