0 oy
1,844 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
Evleneli 3 ay oldu çalışmıyorda şimdi hiçbir yere gitmeme hiçbirşey yapmama izin vermiyor sadece 1 tane arkadaşım var uzun süredir görüşmüyorm dışarıya çıkmama izin vermiyor diye kızı evimede çağıramıyorum ailemin yanına göndermiyor hadi oraya uzak diye göndermiyor diyelim ama insan dışarıya çıkmaya da mı izin vermez ya tartıştık baya esir olmak için evlenmedim seninle dedim sinirlendi dedi o zaman hiçbiryere göndermiyorum hiçkimseyle de görüşmyceksin hemen küfür etmeye başladı üstelik hamileyim ağlamaktan bir hal oldum çok sıkıyor beni çok sıkılıyorum ne yapıcam bilmiyorum 

11 Cevaplar

0 oy
(11,507 puan) tarafından

O ne öyle kölesimiymişsin

-Reklam-
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Ya bu birazda sana bağlı bu kadar engel verdirtme izin verme sana karismasina
(65 puan) tarafından
O çıkmıyor gitmiyor diye benimde hiçbirşey yapmamı istemiyor kokuman kuşu gibi hep onun yanında durayım istiyor
(22,072 puan) tarafından
Çok saçma valla ne diyim ki kuzum
0 oy
(1,419 puan) tarafından
Kızim tanımadan niye hamile kaldın geçmiş olsun belki çalışmıyor diye streslidir çalışırsa duzelir
(65 puan) tarafından
Evet o konuda hata yaptım eski işide askerlikti sözleşmesi bitti geldi streste olduğunu düşünmüyorum askerken nişanlıydık o zaman bile böyle degildi
0 oy
(222 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah ama o nasıl cikiorsa sende çok cikarken sana sorup izin aliormu
(222 puan) tarafından
Sjsjs oda bı garipmis bacım guluyorm kusura bkma hicmi canı sikilmior ne garip biri
(65 puan) tarafından
Suriyedeydi geleli çok olmadı bu yüzden sıkıldığını düşünmüyorum
(222 puan) tarafından
Eee tekrar gidicekmi
(65 puan) tarafından
Hayır sözlşmesi bitti geldi güvenlik kursunun sınavını bekliyor
(222 puan) tarafından
O zman tepkini koycaksin canm çünkü böyle aliairsa bir ömür nasıl dayanacaksin
0 oy
tarafından
Virüs zamanı hamilesin diye yapıyo olabilir ki haklı da hamilesin bi virüs olsan çok zor geçirirsin 
(65 puan) tarafından
Virüsle alakası yok kendisi hiçbiryere çıkmıyor diye benimde çıkmamı istemiyor
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Valla eve hapsedemez bu bir

Aileni yasaklayamaz bu iki

Adamı tanımadan 3 aylık evlisin niye hamile kaldın bu üç

Yaşın kaç ve eşin neden çalışmıyor 
(65 puan) tarafından
24 yaşındayım suriyedeydi askerdi sözleşmesi bitti geldi henüz iş bulamadı çocuk evlendigim ay oldu bende beklemiyordum eşiminde böyle olduğunu bilmiyordum evlenmeden önce istedigin kaman gidersin ailenin yanğna diydrdu şimdi senede 1 gideceksin iki ayda bir gidilir mi diyor
(13,203 puan) tarafından
Valla daha şimdiden yüzleşen asla önünü alamazsın hiçbir şeyin
0 oy
(410 puan) tarafından
Guzelim bak biz yeni evliydik eşim kepce operatördü iş istanbuldaydi bende gitmek istemiyordum oda vanda iş bulamiyordu 2 ay burnundan kan geldi iş yoktu diye erkekler öyle degil calismayinca sinirleniyorlar esime karsi utaniyorlar ben butun altinlarimi verdim sirf üzulmesin diye ama sonuc esim o kadr stres yaptiki burnun da kan geliyordu ve.omrlik keniginde sknti cikri acil istanbula amliyata gittik ya kisacasi sen anlayış göster işe girwnw kadar duzelir bak sagligindan olur sende hamilesin dayan ben şuan 2 yilik evliyim esim isede girdi butun sorunlar ortada kalkti ve.oyle olmuski bana evde pitlendin diyor c
0 oy
tarafından
3 ay çok kısa bir zaman ilk donemlerde öyle kıskanç olabiliyorlar ama kalıcı olursa hayat çekilmez sıkıldım beraber gidelim de bıktır sonunda pes eder :) 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Evlenmeden bilmiyor muydun adamın nasıl olduğunu tacizi sen veriyorsun başta Pesin peşin konuşacaksın sen köle değilsin ailene giderken de izin alacak değilsin haber verirsin sadece 
0 oy
(4 puan) tarafından
Sen nasil tanistin bu adamla evlenmeden önce nasıldı benimki de cop atmaya bile cikamazsın sadece benle gidersin markete fln diyodu ama benimki asker ve suriyedeydi orda biyere gidemiyodu fln psikolojileri degisik oluyo ama şimdi batıdayiz ve istedim zaman marketede gidiyorum pazarada baska biyer yok kapalı :)
(65 puan) tarafından
Benmkide suriyede askerdi evlendik geldi yine öyle
(4 puan) tarafından
Kaynananın cok etkisi var benim kaynanam yok 5 yil oldu vefat edeli kayın pederim vardi oda 2 ay once vefat etti Allah var iyiydi de zaten bana ama kaynanam olmamasina rağmen benimkide ablasının lafından cıkmıyo ben kaçarak evlendim ailem konusmuyo kadınlar fln gizli gizli konusuyoz ama erkekler konusmuyo ve 7 aydir hicbirini göremedim 16 haftalik hamileyim eşimle şuan küs gibiyiz yeni yeni konusuyoz bende 3 gun boyunca ağladım durdum görümcem ve kızları karsisinda beni savunmuyo korumuyo ne desem ben haksiz kaliyorum ama benimki dokunmaz bana tam tersi her zaman öpmeye sokulmaya calisip aklınca affetirmeye calisir ben affetmedim bu kez iliski istedi istemiyorum dedim ondan sonra o surat yaptı bugun sevdi yemegi yaptim biraz konuştuk bende bırakıp gitmeyi cok dusundum ama benim ailem yok arkamda hade beni kabul etse karnımdakini ne yapcam hep kacmisim hep cocuk yapmişim hangi yüzle gitcem benim elimi kolumu bağlayanda bu cocuk oldu aslında bizimkisi buyuk bi mesele degil benim kıskançliğimdan dolayı biliyorum saçma bisey ama elimde degil
0 oy
(1,327 puan) tarafından
En bastan ititaz edecektin. O zman bisey yapamazdı. Neden erkeklerin eline iplri verirsiniz anlammam ki. Bide 3 aylık evlisin neden hemen çocuk..?

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 943 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde Fatma41 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,666 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde elifyasa77 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 510 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 278 göst.