0 oy
198 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,505 puan) tarafından

Hayırlı geceler hanımlar benim gorumcem doğum yapalı 1 hafta oldu bugün dikişleri çok agriyormus ve afedersiniz özür dileyerek söylüyorum büyük tuvaletini yapamamis dr fitil vermiş ama ağrısı acısı çok olduğu için kullanamıyorum diyor sizce ne yapsın dikişleri çok ağrıyor onun için bunu bunu yapsın dediğiniz şeyler varmı 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktora ağrı içim gitmiş mi acaba enfeksiyon filan mı kaptı ondan mı ağrı yapıyo 
(1,505 puan) tarafından
Yok canm hiç gitmemis
-Reklam-
0 oy
(28 puan) tarafından
Canim öncelikle çok geçmiş olsun o acıyı iyi bilirim ben batikonla iyice bi temizlesin daha sonra soğuk uygulasin iyi geliyor
(1,505 puan) tarafından
Sağol canm batikon eczanelerde veriyorlarmi
0 oy
(3,836 puan) tarafından
fiti yerine duphalac istesin.
(1,505 puan) tarafından
Dr mu yazması lazım canm
(3,836 puan) tarafından
bana doktorum vermiştu. doğumdan hemen sonra yani. yazmasına gerek yok diye biliyorum reçetesiz satılıyor galiba bi dene şansını eczanede istersen. ben bi aya yakın kullandim her gün içtim. bağırsakların düzene girmesi zaman alıyor demişti doktor.
(1,505 puan) tarafından
Tamm canm teşekkür ederim
0 oy
(788 puan) tarafından
Bende 57 gün önce doğum yaptım benim dikişlerim hemen geçti ama kabızlığım hala devam ediyor doğumdan beri 4 5 kez tuvalete gidebildim bunun için pazartesi doktora gittim doğum doktorum dedi ki normal doğumdan sonra olması ben sana ilaç vermek istemiyorum lavman kullanabilirsin ama vücudunu alıştırma bırak doğal yolla bağırsakların çalışsın dedi öğünlerinj yesillendir dedi bide 
(788 puan) tarafından
Birde canım dikişleri için kuru tutmaya özen gostersin baticonla her gün temizlesin
(1,505 puan) tarafından
Ooo seninki haya olmuş ya
0 oy
(492 puan) tarafından
Buz deydirsin özel bolgesine rahatlatır
(1,505 puan) tarafından
Tam canm söylerim sağol
(492 puan) tarafından
Önemli değil canım Rabbim şifa versin
0 oy
(489 puan) tarafından
69 gün oldu hala sıkıntı çekiyorum çok açıklık var elime bezelye tanesi gibi et geliyo taharetlenirken bebeğimi beile kldirirken, yatakta sağa sola dönerken yüksek bı yere merdivene adım atarken  kasiklarim hala agriyo ilk hafta kontrole gittim bir şey yok dedi artık dayanacak gücüm kalmadı dün yine gittim bir şey yok dedi nereye bakıyor bilmiyorum ben ciddi mana da rahatsızım oysa :/ 
(1,505 puan) tarafından
Ay Allah şifa versin ya gerçekten çok zor ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 75 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 313 göst.
0 oy
5 cevap 89 göst.
0 oy
3 cevap 60 göst.
16 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu

380,189 soru

11,381,920 cevap

34,877 kullanıcı

...